Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
pogo

Wydzielone z "Zakupy online coraz bardziej popularne"

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy an wilka, aż skasuje reklamę z postu :)

Gdzie była dyskusja o takich akcjach? Nie chcę tworzyć offtopów tutaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dawna jestem zarejestrowany, od niedawna się udzielam. Nie wiem, czy to przypadek, ale w tym tygodniu to chyba 3 spamerski atak. Dla mnie, to antyreklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworzenie linków "no-follow" - teoria mówi, że kompletnie nic nie dają... ale to nie jest prawda.

Lepiej mieć 100 linków "no-follow" niż nie mieć żadnego.

Jeśli kontekst zdania/akapitu, w którym jest taki link ma sens zgodny z ogółem treści w danym artykule to prawdopodobnie zostanie zauważony przez wyszukiwarki. Będzie miał dużo mniejsze znaczenie niż "do-follow", ale walcząc o SEO niczego się nie odpuszcza.

Co więcej... linki "no-follow" bywają wręcz bezpieczniejsze, bo trudniej by zostały uznane "spamowanie" linkami... Fora mogą być szczególnie atrakcyjne dla wyszukiwarek (domyślne "no-follow", a jednak dyskusje na temat).

 

Z tego wynika, że dla uczestników forum działa to jak antyreklama, ale wyniki w google to nie są dziesiątki czy setki forumowiczów, ale setki tysięcy wyszukań.

 

Nie jestem specem od SEO, ale cokolwiek się orientuję... podejrzewam, że w przybliżeniu: 10 linków "no-follow" <=> 1 link "do-follow"...

 

 

No i mówiłem... robi się off-top :/

Wilku... ogarniesz nas i przerzucisz do właściwego wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy an wilka, aż skasuje reklamę z postu :)

 

Hehe, no i pozamiatane. ;)

 

Tworzenie linków "no-follow" - teoria mówi, że kompletnie nic nie dają... ale to nie jest prawda.

 

Ano dają, dają. Poza tym, że ktoś się może skusić takim linkiem (wiem, że ta metoda jest bez sensu, ale statystycznie pewnie ktoś i tak zajrzy), to "no-follow" powoduje jedynie, że strona źródłowa nie traci swojej wartości (a raczej docelowa nie zyskuje bonusa od źródła za link), ale crawlery i tak zwykle odwiedzają przynajmniej główną stronę tak zalinkowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...