Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Myszka z 20 przyciskami

Recommended Posts

W ofercie Logitecha znalazła się myszka wyposażona w... 20 przycisków. G600 MMO Gaming Mouse stworzono z myślą o miłośnikach gier MMO.

Posiadacz takiego urządzenia będzie mógł skorzystać m.in. z 12 przycisków zorganizowanych w dwie grupy po 6, które umieszczono pod kciukiem. G600 MMO pracuje w jednym z trzech wybranych trybów. Dwa przeznaczono dla graczy w MMO, jeden służy do obsługi innych rodzajów gier. Mysz wyposażono też w funkcję G-Shift, dzięki której można podwoić liczbę akcji wykonywanych za pomocą pojedynczego klawisza.

Przyciski myszy są programowalne, zatem gracz może im przypisać wybrane funkcje, które zostaną zapisane we wbudowanym w myszkę układzie pamięci.

Dodatkowym uatrakcyjnieniem gry jest możliwość wybrania podświetlenia myszy spośród 16 milionów kolorów. Światła mogą świecić stale, pulsować, przygasać po wybranym okresie braku aktywności, a ich kolor może np. sygnalizować tryb pracy myszy.

G600 MMO Gaming Mouse trafi do sklepów w lipcu, a sugerowana cena urządzenia to 79,99 USD.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest 20 przycisków - 12 na panelu bocznym, 3 w rolce (rolkę można wcisnąć w dół, w prawo i w lewo), 2 przyciski na środku myszki i 3 przyciski na górze z przodu. Razem 20.

Tu jest instrukcja obsługi, jeżeli ktoś nadal nie dowierza: http://www.logitech....start-guide.pdf

  • Upvote (+1) 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja widze 4 bloki po 3 ale chociaz moze 3 po 4?

3*4 =12

4*3 =12

2*6 =12

Kazdy widzi co chce, a skoro logitech stwierdził ze 2 bloki trzy przyciskowe mają być trakotowane jako 6 cio przyciskowy no to maja i tyle.

Może rózni je kolor podświetlenia czy co sie tam imi ubździło .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej czy wy na serio nie widzicie, że na tym bocznym panelu z 12 przyciskami jest wyraźna przegroda dzieląca panel na dwa po 6 przycisków?

Znaczy się kształt samych przycisków układa się w dwie nisze po 6.

 

Mnie jednak zastanawia - czy to zadziała bez specjalnych sterowników (a co za tym idzie - czy da się tego użyć poza Windowsem)? Czy każda gra (i program) będzie je wykrywać i będzie się dało ich używać bez problemów?

 

No i chyba wolałbym kulkę zamiast kółka, ewentualnie dwa kółka (poziome i pionowe). I w sumie mogłoby być mniej przycisków na panelu bocznym, ale za to taki mały analog w stylu PSP (tak jak w Warmous'ie)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...