Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
waldi888231200

Japonia - pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie , Japonia żyła z połowu ryb , teraz tylko paczkowana żywność (woda świeci, ryby świecą). Aby przypadkiem nie głodowali proponuję aby jeden z polskich producentów żółtego sera foliowanego i wody mineralnej zobowiązał się do dostarczenia kilku kontenerów a kasę na to dostanie przez ogłoszenie nr. płatnego SMS-a . Np: porcja za 2,5zł - sms-nr..., woda 5l - sms-nr...

Operatorzy sieci komórkowych mogliby zrezygnować z zysku a rząd z VAT-u . Czas ruszyć dupę i im pomóc.

Co myślicie o tym pomyśle?? proszę o wypowiedzi czy byłbyś skłonny wydać 5zł na Japonię by przetrwali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, by każdy obywatel tego kraju wysłał mi 10 gr. Ruszcie dupę i mi pomóżcie. Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, by każdy obywatel tego kraju wysłał mi 10 gr. Ruszcie dupę i mi pomóżcie. Co o tym myślicie?

 

Podaj konto ;) Proponuję by specjalnie dla Japonii otworzyć na KW specjalne płatne forum. Można by sprzedawać limity postów np po 1zł za setkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytaliście?? Producent sera, wody zbiera te sms-y. Oni tam mogą głodować za chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytaliśmy, tylko że oboje chyba się zgadzamy w kwestii tego, iż takie inicjatywy pro forma na forach mijają się z celem i sensem. Skoro masz pomysł, to zaproponuj go bezpośrednio owym producentom, a nie zamiast tego oczekujesz naszej akceptacji i pochwały dla „unikalnego” pomysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz pomysł, to zaproponuj go bezpośrednio owym producentom, a nie zamiast tego oczekujesz naszej akceptacji 

Jesteście przekrojem społeczeństwa (lokalizacyjnie, umysłowo, wiekowo) i skoro entuzjazmu nie widać to po co d... producentom zawracać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście przekrojem społeczeństwa (lokalizacyjnie, umysłowo, wiekowo)

 

To jest obelga. I absolutna nieprawda.

Oczywiste jest, że takie portale absorbują, kondensują i rafinują geeków oraz nerdów z dostępem do Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro entuzjazmu nie widać to po co d... producentom zawracać.

 

Aha, no tak, łatwiej powiedzieć „Naprzód!” niż „Za mną!”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha, no tak, łatwiej powiedzieć „Naprzód!” niż „Za mną!”.[/size]

Gdybym ogłosił zbiórkę to nazwalibyście mnie złodziejem (to taka z praktyki Narodowej tradycja), ,,naprzód" to pomysł , ,,za mną" to sprawa producentów którzy na tym zarobią - w obydwu przypadkach pozostaje pytanie czy ktoś się ruszy - co chciałem sprawdzić . 

Dalej pozostaje kwestia : czy byłbyś skłonny przeznaczyć (5zł) na sms-y zakupujące dostawę paczkowanego jedzenia dla po Jądrowej Japonii??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydając Zł. każdorazowo nie zapominam o Japonii a 5zł. byłbym skłonny wydać na intencję japońskich INCONVENIENCES w osobie Godzilla-san aby zutylizował obszar konsumując radioaktywną materię. Nie posiadając 5-ciu zł... troubled me your ask, Waldi888231200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...