Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

wuszczyn-kawaX

Users
 • Content Count

  271
 • Joined

 • Last visited

  Never

Everything posted by wuszczyn-kawaX

 1. Bill gates zarządził z płatnym i dobrym Xbox Live! Microsoft bije na głowę tryb online (Playstation Network) na głowę . . .
 2. Z tego co opowiadał mój brat to pijani bubelanci po upadku komuny potrafili sobie pijani sjestować odsypiając w pracy na styropianie! Kierowca przemęczony jak sobie sjestę za kierownicą zrobi to o dramat nie szybko . . .
 3. Japonki i Norweżki nie cchą rodzić zbytnio! Angieli bardziej, a Polski i Rosjanki mają ciąże pijackie albo wcale się zabezpieczyć nie umieją . . .
 4. Kawa z mleczkiem smakuje mi bardziej, niż Tea + milsch!
 5. Pawłowowi suię to nie śniło, gdy operował dzwoneczkami . . .
 6. Najlepszy bylny helikopter z szelkami albo noszem na sznurach! Tylko na benzynie by drożej wyszło . . . w Polsce to karetka wozi pijaków, a w USA przekarmionych.
 7. Prąd to do komputera tylko i oświetlenia! Na prądzie gotować potrwa się nie opłaca, bo gaz tańszy! Ileż to prądu coin up z Pac Manem musiał pożreć i żetonów . . .
 8. Kosmici nie istnieją, bo spodek latający nie miałby racji bytu i lotu!
 9. Na golasa nie p[ochodzisz, bo strasz miejska albo policja mandat wlepi czy na dołku zamknął, a potem badania jakieś i mandat! Nie ma to jak niemieckie plaże dla nudystów czy zwykłe porno albo otwieranie drzwi domokrążcom z liściem klonowym zasuszonym na narządach płciowych!?!
 10. Nie roobcie prawo jazdy i niech Was kierowcy skacowani wożą niczym króla z berłem, którym jest piwo albo drink jakiś butelkowy na kaca . . .
 11. Najlepsza informacja to "usta w usta"! Polscy pijacy w partiach gadają cuda na urwanych filmach! Wystarczy mieć mony łab i z nimi pić piwko, gdy oni sączą wodkę! Pospólstwo i plotkarze na szczycie władzy polskiej . . .
 12. Na tych fejsbukach czy eNKejach konta ma same pospólstwo i klasa średnia albo promujący się czort wie po co i na co społeczniacy pseudo!
 13. Dlatego nie ma sensu mieszkac w bloku polskim z windą na jedenastym piętrze!
 14. Dlaczego nie badano leworęcznych czy też oburęcznuych! Każdy powinien mieć szansę udział w eksperymenicie! następnym razem leworecznych samych wezmą czy tam oburęcznych!
 15. Wiele kobiet ze wspaniałym BMI już zniszczyło sobie zdrowie będąc matkami czy to przed ciążą najcześciel lub po porodzie nadal ma problemy z odżywianiem i to już jest nieuleczalne jeśli zaczęła liczyć kalorie czy objadać się nagminnie. często robią wspaniałe pokarmy wcale ich nie jedząc czy spożywając nadmiernie . . .
 16. Nawet bezsens ma sens, bo jego istotą jest właśnie on sam!
 17. Są tacy, którzy mają konto na NK, facebook, a największe wynalazki netowe posiadają nawet na grono i fotka.pl. To już najwyższe stadium uzależnienia od sieci Internet i fałszywych relacji w życiu społecznym realnie jak i sieciowo. Zaraz zrobią www.nasze-przedszkole.pl czy www.nasz-żłobek.com Zresztą niech sobie robią w internecie co chca byle cudzych zdjęc bez zgody tam nie wrzucali i nie walili głupich komentarzy, gdzie grozi intermewencja Policji i sąd oraz kara! Są karani po wyrokach czy zawiasach, którzy to robią tam.
 18. Tutaj jest mowa o poważnych uszkodzeniach mózgu, których niedostrzeże nawet skład nauczycieli czy pracodawca często! Możliwe, że to może skończyć się zgonem, wypadkiem przy maszynie czy prowadzonym pojeździe mechanicznym. Urazów głowy nawet lekarz zawodowy czy szkolny nie wykryje, a chorobę, może ukrywać chory czy być ona nie zauważona bezmyślnie przez ludzi obok. Kobietuy czy mężczyźni z miegreną lub padaczką prowadzą przecież pojazdy mechaniczne czesto bez leków jak i sporo pijaków jeździ bezkarnie na kacu autem i to nie ważne w jakim państwie przebywają.
 19. Polski eNKej zdechnie prędzej, niż fejsbuk! fakt, że tam mają ludzie imię i nazwisko swoje wpisane, które wyświetla sie na początku wpisywania w google! Czystą inwigilację robią sobie dla policji, przestępców i wrogów!
 20. Nie oznacza to wcale, że głupot nie narobią w życu wcale żadnych! Podstawa mądrego dziecka to rodzice! A najważniejsza jest inteligentna matka! Pracowita i wykształcona samouctwem, a nigdy pospólstwowych rozmów! Że alkoholu nie spożywa to nie oznacza wcale, że jest mądra! Mobilna matka może mieć dzieci, które kabareciarzami zostaną telewizyjnymi czy celebrytamia, a mamusia anty-mobilna córeczkę czy synka pocznie z tatusiem, który toksykomaniakiem jest języka wcale się nie nauczy będąc kilka lat za granicą operując innymi słowami!
 21. Przypadki psychopatów: -rekrutor w WKU (dokuczanie niby humorem dla meżczyzny, który do wojska nie chce iść) -szef zakładu pracy - każący magazynierowi wynosić śmieci, gdy on na stołówce idzie zjeść (okazanie swojej przewagi i pseudo-wysokiej pozycji społecznej) -stręczyciel ludzi na produkcji (mobbing, przemoc psychiczna, wyzysk -internetowy wesołek (tylko tam, może zaistnieć i nie czeka na pochwały ale komentarze o sobie czyta) -były żołnierz szantażujący tekstem jeśli jie cche się z nim przebywać ("a to sobie znajdę innego 'kolegę'"). jeśli chodzi o ich pozycje społeczne to sa one pseudo-wysokie w małych społecznościach (tylko nazwiska znane). Oni często rekrutują pracowników i wykorzystaują tragiczną sytaucję innych osob za wszelką cenę. Czyli prędzej czy później psychopatę czeka więzienie z którego i tak wyjdzie i dalej będzie robił swoje - czyli szkodził. Zawsze psychopatę pytaj o tatusia czy mamusię! "Co robi Twoja stara" albo czy "Twój stary znowu siedzi cały czas na necie?". Skoro zabójstwo dla przyjemności, a nie z zemsty to natychmiast eutanazja delikwenta i krematorium by wyeliminować taką jednostkę ze społeczeństwa należy. Jeśli ojciec biologiczny znany (czy też nie biologiczny nawet) lub zmarły z powodu np. spożywanioa alkoholu doda jeszcze patologiczną socjalizację na terenie w którym psychopata będzia działał bez kontroli społecznej i interwencji policji czy resocjalizantów to mowa tutaj o patologii kraju danego i znieczulicy spolecznej! pamiętajcie, że najwięcej tłuków o tej samej wątpliwej socjalizacji dobiera się jak małpy w grupy co by w przewadze być.Polski system edukacyjny to jeden wielki burdel i te blokowiska patologiczne, gdzie jest pełno pół-psychopatów czy też z zadatkami na wystąpienie jesj czy utajenie się i na końcu dramat! Głupich zarządców mamy w poprawczakach i więzieniach po prostu. Podobno psychopaci nie uzależniają sie od alkoholu ale ma troje dzieci, żonę, syn leci na niego z kosą, zamki w drzwiach, a potem ze względu na młode dzieci brak podziału majątku i mieszkanie razem z zamkach w drzwiach. Mąż żonie grzebie w rzeczach prywatnych i dokumentach oraz są rękoczyny i sąd. Zależy czy coś komuś obrzydło czy namącił sobie i zestrachany jest? Nawet jeśli psychopata plotkarz i mąciciel przeskoczy po szczeblach kariery edukacyjnej czy zawodowej wyżej zostawiając wszystko za sobą to skutki działań są opłakane na większy obszar. Internetowy narcyzm na "społeczniakach", gdzie wklejają swoje zdjęcia twarzy albo cudze bez ich wiedzy co by się promować. -
 22. Nie ma to jak piękne twarzyczki nieródek zdrowych, które ukończyły 18 lat 8)
×
×
 • Create New...