Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Fafi

Users
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About Fafi

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Przecież to chore, próbować hodować na masową skalę konsumpcyjne zboże z większą zawartością glinu. Jak można przedstawiać to jako coś dobrego dla ludzi? To jest syf, taka żywność to trucizna.
 2. Mógłby mi ktoś objaśnić, jak działa ten silnik "na powietrze"? Zbudował z klocków lego instalację przechowującą sprężone powietrze, które rozprężając się napędza pojazd, czy jak?
 3. aqvario dobrze gada. Sam mam kompa z XP, zaraz stuknie mu 6 lat i nie mam żadnego powodu ani potrzeby, aby zmieniać system. Co więcej, jest to dla mnie wręcz wysoce niechciana opcja A ten sprzęt nawet by "ósemki" nie pociągnął. W obecnym stanie nadaje się wyśmienicie do czytania Kopalni Wiedzy, sprawdzania emaili, rozmawiania na Skypie czy oglądania filmów. I niech tak zostanie
 4. Wygłosiłeś niczym nieuzasadnione stwierdzenie. Może dlatego, że jako poligamię rozumiesz jedynie jako częste kopulacje samicy, w krótkim okresie czasu, zawsze z innym samcem? Tym bardziej się zastanów nad sensem swojego toku rozumowania. I czemu nie odpowiadasz na proste pytania? Szkoda, że tylko na tyle cię stać, przy takim zachowaniu typowym dla trola, nie zasługujesz na poważne traktowanie; rozczarowujesz i zniechęcasz do jakichkolwiek dyskusji.
 5. @mikroos: Monogamii? A czy myszy, na których przeprowadzano badania, są monogamiczne? A jak jest u innych gatunków - czy badania wykażą takie samo działanie płynu nasiennego? Jeśli tak, to trzeba by sprawdzić czy ma to związek z monogamią/poligamią występującą u tychże gatunków. Warto sobie to przemyśleć, bo raczej Twój wniosek mniej ma wspólnego z poszukiwaniem prawdy, a więcej z potwierdzaniem preferowanego poglądu... Poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie, by była to tzw. monogamia seryjna. @lester: o tego typu badaniach już kiedyś czytałem, i to chyba także tutaj. Wyniki były takie same - regularny kontakt organizmu kobiety z płynem nasiennym (w każdy sposóB) przed poczęciem dziecka pozytywnie wpływał na jego zdrowie itp.
 6. Naprawdę nie wiem, jak można wysnuć tak bardzo głupi wniosek z tej wiadomości...
 7. Wnioskowanie na podstawie badań nad myszami, że również człowieka można (bez szkody dla niego) wystawić na długotrwałe promieniowanie znacznie wyższe od naturalnego promieniowania tła, jest głupie i żałosne.
 8. Ciekawe, czy mężczyźni - taikonauci, muszą być żonatymi ojcami?
 9. Tanie? śmiem wątpić, biorąc pod uwagę chciwość koncernów farmaceutycznych... po opatentowaniu będą tak drogie jak to możliwe, aby właściciel wycisnąć z chorych maksymalnie dużo kasy...
 10. Może chodzi o to samo, co tutaj: "W Japonii firma musiała powtórzyć zdjęcia w 12 miastach, gdyż mieszkańcy skarżyli się, że aparaty umieszczono zbyt wysoko i fotografowały one to, co znajdowało się w za płotem prywatnych posiadłości."
 11. Bardzo ważna informacja, rzuca nowe światło na kwestię spożywania roślin GMO.
 12. żałosne... żeby świadomie głosić taką kłamliwą propagandę... ręce opadają
×
×
 • Create New...