Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

adamly

Users
 • Content Count

  95
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-1 Poor

About adamly

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Co to znaczy "prawie hamujące stężenia"? Mógłby mi ktoś życzliwie naświetlić sprawę?
 2. Właśnie po to, by strona zawsze działała tak samo, czyli poprawnie, wyznacza się standardy. Pomijanie ich nie doprowadzi do pożądanego przez Ciebie efektu. W gruncie rzeczy może się na dłuższą metę przyczynić do dużych problemów w kompatybilności stron i przeglądarek. Właśnie z tym dość skutecznie się walczy za pomocą standardów - o ile wszyscy do nich rzetelnie podchodzą.
 3. Chociaż z reguły stawiam na praktyczność i oszczędność, to muszę przyznać, że takim cudeńkiem bym nie pogardził nic a nic
 4. "Pogrzebową"? Czyli go pogrzebią, a potem wykopią i wypchają? Zabawne. To co chcą ci "chrześcijanie" wskórać dla krokodyla?
 5. Artykuł jest napisany jak najbardziej sensownie, a tytuł pasuje jak ulał. Natomiast wyjaśnień dotyczących "kryzysu" szukaj gdzie indziej. Na Kopalni Wiedzy można przeczytać właśnie o "poważnych zagadnieniach naukowych" (jak chociażby ten artykuł).
 6. Już kilka lat temu czytałem, że potwierdzono i opisano "latające" kałamarnice. Dziwne, że dopiero teraz taka wiadomość.
 7. Powiało pesymizmem i deprechą... Wśród zwierząt raczej chodzi o instynkt samozachowawczy. Ale gdzieś czytałem, że ogólnie biorąc ssaki są zdolne do przejawiania w większym czy mniejszym zakresie uczucia podobne do ludzkich (bądź co bądź nas też kwalifikuje się jako ssaki ). Więc wśród tych delfinów może jednak coś z bezinteresowności było...
 8. Animuszu faktycznie im nie brak... A rana tego delfina, wygląda nieciekawie.
 9. Tyle razy marszczyła mi się skóra na palcach i nie pomyślałem nawet o znaczeniu tego...
 10. Wydaje mi się, że Twój przykład jest trochę nietrafiony. Czy zatracanie norm moralnych, rozpad rodzin i zaburzenia w psychice faktycznie można odnieść do rozwoju gatunku? Nie chcę się kłócić, ale uważam, że powinno się z tym energicznie walczyć.
 11. Myślę, że coś o tym wspomina regulamin korzystania z tego portalu. Ktoś sprawdził?
 12. To potwierdza tylko coś, co widać już od pewnego czasu - społeczeństwo ulega degradacji. Poczekajmy jeszcze trochę, a trudno będzie to naprawić.
 13. Przecież znają numery seryjne (fabryczne) urządzeń. Przynajmniej część można znaleźć.
 14. Zabawnie nieco brzmi "synowie szczurów" Ale serio, to ciekawy jestem czy i jaki będzie to odkrycie miało wpływ na metody leczenia z nałogów ludzi.
×
×
 • Create New...