Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

itneron

Users
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About itneron

 • Rank
  Gwarek
 • Birthday 01/08/1991

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. A połączenie dwóch metod identyfikacji? Np. skaner tęczówki i skaner linii papilarnych. Przecież prawdopodobieństwo że obie metody naraz u jednego badanego dadzą błędny pomiar jest praktycznie zerowe.
 2. Z tym równym i nierównym układaniem to dzisiaj różnie, bo przecież ikony same się w dzisiejszych systemach równo układają. Odnośnie samego artykułu to coś w tym jest, ale myślę że sam pulpit to małe pole do popisu. Przeglądając zawartość systemu można dowiedzieć się znacznie więcej o danej osobie. Jednym zdaniem: pokaż mi swój system, a powiem Ci kim jesteś...
 3. Zawsze mnie dziwi dlaczego przemysł komputerowy porównuje się do przemysłu motoryzacyjnego
 4. Wydaje mi się, że pomyliłeś tutaj Tomku myśliwych z kłusownikami, których działalność jest oczywiście nie legalna. Ale mimo wszystko strzelanie do zwierzyny ze sztucera dla przyjemności jest barbarzyństwem.
 5. Jak jesteś w lesie z psem to go pilnuj, żeby się nie oddalał za daleko Ulubionym zajęciem tych bezmózgowców (...niektórych... - nie chce obrażać wszystkich myśliwych) jest strzelanie do psów.
 6. Kontrolowane odstrzały powinny pozostać, bo niektóre sprawy regulują. Ale jestem zdecydowanie za tym, żeby bardziej pilnować dzisiejszych "myśliwych" i ograniczyć im pole działania bo czują się trochę bezkarni i zbyt pewnie.
 7. Wcale mnie to nie dziwi. Internet daje nam anonimowość. Jednak dzisiaj mało kto z niej korzysta. Serwisy społecznościowe, ludzie wszędzie umieszczają jakieś dane osobowe, swoje zdjęcia. Wystawiają się na pokaz. Nic dziwnego że rasizm w internecie tak samo istnieje jak w życiu codziennym.
 8. Jakaś mania na ten CO2 czy co ??? Czego by się nie dotknąć to emituje dwutlenek węgla do atmosfery. Najlepiej to nie używać niczego. Cofnijmy się do epoki kamienia łupanego. Będzie ekologicznie. Nie, żeby mi nie zależało na przyrodzie, ale mam wrażenie, że wszystko co ma związek z komputerami i nowymi technologiami uważa się za "zło". BTW: Szkoda, że pan Alex nie obliczył ile CO2 wyemitował do atmosfery podczas przeprowadzania tych badań.
 9. Panowie nie licytujcie się. Przecież doskonale wiecie, że próba udowodnienia wyższości Windowsa nad Linuksem i na odwrót nie ma sensu
 10. Dokładnie. W UK za palenie w autobusie jest kara 1000 funtów, co automatycznie zmusza ludzi do przestrzegania tego zakazu.
 11. Tylko ważne jest, żeby ten wybór rzeczywiście istniał
 12. Tylko nie znamy jeszcze szczegółów (przynajmniej ja) i nie wiadomo czy takie coś będzie możliwe. Już ktoś wcześniej wspomniał, prawdopodobnie będzie to umowa terminowa, i nie wydaje mi się, żeby możliwe było jej zawarcie na tydzień. A wszystko przez to, że... Jeszcze jeden szczegół. Na pewno będzie jakieś minimum zasobów, lub czasu, które musimy zużyć, podobnie jest jak w abonamencie telefonicznym. Bo co by było gdyby ktoś zawarł umowę i nie włączał wcale komputera? Microsoft dostarczył sprzęt powiedzmy za 1000$ i wszystko traci? A zapewne chce je odzyskać z nadwyżką.
 13. Jeszcze nie znam cen i innych szczegółów, ale już mi się to nie podoba. Nie mam zamiaru wyłączać jakiegoś programu tylko po to, żeby zaoszczędzić, jeśli wiem, że za chwilę będzie mi potrzebny. Nie chce wyłączać SETI@Home po to by zaoszczędzić. Nie mam zamiaru się zastanawiać czy uruchomienie programu będzie opłacalne. Jakaś paranoja : Co z ludźmi, u których komputer jest włączony 24h na dobę? Jeśli taka usługa zostanie wprowadzona w życie, to podejrzewam, że skorzystają z niej tylko nieliczni.
 14. Nie mam nic do Golfa, nie mam nic do kierowców Golfów, ale denerwują mnie ludzie, którzy świecą głupotą na drodze, czym by nie jechali. Do bycia "kierowcą" trzeba dojrzeć. Nie wystarczy tylko mieć papierek. k0mandos dzięki za wsparcie
 15. W to, że nikt nie będzie ginął z powodu samochodu Volvo jeszcze mogę uwierzyć. Ale to, że nikt nie zginie w Volvo uważam ze mało prawdopodobne. Co uchroni pasażera samochodu przed idiotą, który Golfem "trójką" uderzy w bok takiego Volvo z prędkością 160 km/h ??? No chyba, że jakieś katapulty Jedno z praw Murphy'ego o tym mówi: Niemożliwe jest zbudowanie niezawodnego urządzenia - głupcy są zbyt pomysłowi.
×
×
 • Create New...