Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Indianka

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Indianka

 1. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/ JURGI wśród poetów. nie pozwolimy o nim zapomnieć...
 2. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/
 3. Jest wśród poetów nadal... Indianka
 4. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/ Poetyckie pożegnanie JURGIEGO. Indianka
 5. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/ Jurgi pozostanie z nami na zawsze Indianka
 6. Pobiegłam sprawdzić - MOLA toilet paper - nie ma jeszcze symboli i numerów wewnątrz rolki ale przetłumaczono papier toaletowy na 15 języków, widocznie towar chodliwy, potrzebny, wręcz niezbędny. Liczy się eksport.
 7. Świetny pomysł, będziemy w kontakcie (dziwnie brzmi) słowo o dwóch znaczeniach to...
 8. Czasem odruchowo sięgamy po batonik, czekoladę, jakaś niepohamowana siła każe nam jeść, zacznijcie jeść słonecznik to się przekonacie.
 9. Podobno wiek to tylko cyfra. Ale wiadomo,że jeżeli czujemy się w wieku 40 lat nikomu nie potrzebni,samotni, to jest oznaka starości, a człowiek w wieku 80 lat potrzebny partnerowi nigdy nie powie, że jest stary, jest wtedy w pełni sił - tak to się określa.
 10. Snem można manipulować gdy się intensywnie myśli o dalszej jego części. Słusznie zauważono, że do tego trzeba większej dawki snu niż 6 godzin. Więc śpiochy mają kolorowe sny i nie narzekają na nocne koszmary.
 11. Ludzie z pasją - podziwiam ich, wiedzą co chcą, osiągają swój cel. Brawo.
 12. Mam wrażenie,że zaufanie to podstawa związku. Szukanie wrażeń to oznaka, iż dana osoba nie ma wspólnych tematów z partnerem, brak wspólnych pasji. To wszystko doprowadza do znudzenia sobą a ciche kontrolowanie się wzajemnie to potwierdza.
 13. Mój wnuczek Kamilek byłby najmłodszym pierwszoklasistą w szkole, ponieważ w wieku 2 lat zna wszystkie litery, składa i czyta wyrazy trzy literowe, umie liczyć do dziesięciu..ale, jest jeden problem - pieluszki.
 14. Wyobraźnia działa - a gdyby tak zjeść robala nie wiedząc o tym... po fakcie nie ma odwrotu.
 15. Miałam kontakt ze starszymi ludźmi w hospicjum i tam doświadczyłam ich tragedii. Każda świadoma osoba wie, że tracąc wagę, chudnąc, traci życie, mówiły mi - zobacz odchodzę, jestem jak cień człowieka.
 16. A jak to się ma do ludzi - gdy są nocne Marki lub ranne ptaszki?
 17. I tak oto tłusty temat zamienił się w adopcję. Troszkę zagubiona Indianka.
 18. Tak szybko dzień przeszedł, nie zdążyłam nikogo nabrać, trzeba czekać kolejne 365 dni by zrobić komuś psikusa.
 19. Artur, gratulacje śle Indianka. a moja dobra wiadomość to wydanie pierwszego debiutanckiego tomiku poezji pt. LIRYKI ZACHODZĄCEGO SŁOŃCA http://www.terazturek.pl/aktualnosci/informacja/50576/Liryki-zachodzacego-slonca Pozdrawia szczęśliwa Indianka
×
×
 • Create New...