Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Indianka

Users
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Indianka last won the day on March 12 2012

Indianka had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About Indianka

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Kobieta
 • Zainteresowania
  Poezja to zamknieta chwila, która trwa wiecznie.
 1. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/ JURGI wśród poetów. nie pozwolimy o nim zapomnieć...
 2. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/
 3. Jest wśród poetów nadal... Indianka
 4. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/ Poetyckie pożegnanie JURGIEGO. Indianka
 5. http://www.turek.net.pl/pl/29/informacje/8/5411/-/-/-8222-artur-bedzie-z-nami-na-zawsze-8221-/ Jurgi pozostanie z nami na zawsze Indianka
 6. Pobiegłam sprawdzić - MOLA toilet paper - nie ma jeszcze symboli i numerów wewnątrz rolki ale przetłumaczono papier toaletowy na 15 języków, widocznie towar chodliwy, potrzebny, wręcz niezbędny. Liczy się eksport.
 7. Świetny pomysł, będziemy w kontakcie (dziwnie brzmi) słowo o dwóch znaczeniach to...
 8. Czasem odruchowo sięgamy po batonik, czekoladę, jakaś niepohamowana siła każe nam jeść, zacznijcie jeść słonecznik to się przekonacie.
 9. Podobno wiek to tylko cyfra. Ale wiadomo,że jeżeli czujemy się w wieku 40 lat nikomu nie potrzebni,samotni, to jest oznaka starości, a człowiek w wieku 80 lat potrzebny partnerowi nigdy nie powie, że jest stary, jest wtedy w pełni sił - tak to się określa.
 10. Snem można manipulować gdy się intensywnie myśli o dalszej jego części. Słusznie zauważono, że do tego trzeba większej dawki snu niż 6 godzin. Więc śpiochy mają kolorowe sny i nie narzekają na nocne koszmary.
 11. Ludzie z pasją - podziwiam ich, wiedzą co chcą, osiągają swój cel. Brawo.
 12. Mam wrażenie,że zaufanie to podstawa związku. Szukanie wrażeń to oznaka, iż dana osoba nie ma wspólnych tematów z partnerem, brak wspólnych pasji. To wszystko doprowadza do znudzenia sobą a ciche kontrolowanie się wzajemnie to potwierdza.
 13. Mój wnuczek Kamilek byłby najmłodszym pierwszoklasistą w szkole, ponieważ w wieku 2 lat zna wszystkie litery, składa i czyta wyrazy trzy literowe, umie liczyć do dziesięciu..ale, jest jeden problem - pieluszki.
×
×
 • Create New...