Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
waldi888231200

Pogoda na jutro

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj 1.12.2010 śnieg, wiatr , mróz

czwartek - 2.12.10 - ocieplenie (-3 nawet 0)

piątek - okolice 0 i śnieg

sobota, niedziela - powinno zacząć topnieć , mozliwy śnieg taki z deszczem .

 

Potem do 15.12.10 w dzień słońce, w nocy mróz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta słonecznie , mroźno i tak do 2stycznia 2011r (spadnie śnieg).

Wszystkiego najlepszego teraz i w nowym roku (od 25 grudnia zacznie przybywać dnia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słońce jest bardzo aktywne, proszę pić duzo wody 3l (po odwróconej osmozie najlepiej) , kawę (kupić czajnik tylko do kawy, dwie łyzki  kawy, zalać do połowy czajnika , włączyć z podniesioną pokrywką az kawa puści piankę ok.93st.C, dolać mleka, dosypać cukru , i pół litra wypijamy). Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga !!! sztorm słoneczny klasy M !!! trzeba pić mnóstwo wody, kąpiele, sauna, nawilzanie pomieszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga to poważna sprawa  w dniu 7 - 9 marca 2011 roku  w związku z wybuchem na słońcu przedzie wielka fala cząstek plazmy słonecznej i istnieje wielkie ryzyko że zahaczy Błękitną Planetę na której mieszkamy oznacza to że jest możliwe indukowanie się potężnych prądów w sieciach energetycznych co może doprowadzić do poważnych uszkodzeń w komputerach i wszystkim co posiada kabel zasilający 230V - prfilaktycznie wypnij wszystkie wtyczki z gniazdek, odepnij akumulator w samochodzie, laptopa należy pożądnie zawinąć w folię aluminiową, wyłączyć serwery, nawilżyć pomieszczenia czajnik z gotującą wodą , zrobić zapas wody mineralnej.      Powodzenia, serwery od aktywnosci słonecznej cenzurują to zdarzenie jedyny który się zapomniał (albo nie zrzeszony) tutaj:

http://iswa.gsfc.nasa.gov:8080/IswaSystemWebApp/iSWACygnetStreamer?timestamp=2038-02-23%2000:44:00&window=-1&cygnetId=261

Próg aktywności przekroczył wszelkie automatyczne wykresy to może być jazda bez trzymanki , pamiętajcie tylko spokój i rozsądne działanie prowadzą do czegoś reszta jest zbyteczna. POWODZENIA.

 

15 marca można będzie odetchnąć z ulgą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem poruszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem poruszony.

 

Przetrwaliśmy.... jest 9.03.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektrownia w Japonii straciła trzeci reaktor (stopił się) ewakuują ludzi z okolicy, wiatr goni te radio-muzyczne opary nad ocean ale gdyby się odwrócił to zagrożenie dla Chin, Rosji, Europy mogłoby być poważne. Chmura może dotrzeć do Stanów w 12-24 godzin .

Tak w razie czego, czy płyn lugola ma każdy w domu??

http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82yn_Lugola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem litr płynu, owinąłem głowę i jajka folią aluminiową (to w razie jakby protony ze Słońca jednak zawróciły), a w piwnicy mam 100 kg konserw, skrzynkę czystej i baniak czerwonego wina (dobrze robi na promieniowanie). Może dam radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem litr płynu, owinąłem głowę i jajka folią aluminiową (to w razie jakby protony ze Słońca jednak zawróciły), a w piwnicy mam 100 kg konserw, skrzynkę czystej i baniak czerwonego wina (dobrze robi na promieniowanie). Może dam radę.

 

 

Lepsza jest kora brzozowa i jarzębina. Dobrze żeby bardziej magiczna była: zbierana podczas pełni z zachodniego zbocza Babiej Góry. A na wolne rodniki glukoza i etanol to naprawdę dobry pomysł. Trzeba by się zwrócić do NFZ o dofinansowanie do słodkiego wina zażywanego prewencyjnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..... widzę że jesteście przygotowani, a co z resztą ....http://www.youtube.com/watch?v=hAE7GLE_cOc... 8metrów pod płytą rynku w Krakowie są murowane konstrukcje wypełnione mułem , czy aby to co zdarzyło się w Japonii nie może przytrafić się i Polsce?? Czy nie czas aby miasta położone wzdłuż Wisły zacząć ewakuować na wyżej położone tereny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro 21.03.2011 (poniedziałek) kolejna fala cząstek ze słońca dotknie Błękitną Planetę na której mieszkamy (będzie mniejsza niż ta w Japonii) . Pić dużo wody (osmotycznie cedzonej 4litry/dziennie), witamina C, suplementy jodu ( będzie wiało - to i resztki Japońskiej muzycznie-aktywnej chmury może przygonić). Jeśli czujesz na twarzy takie nagłe ciepło (szczególnie uszy) uderzenie gorąca, natychmiast należy ja umyć w zimnej wodzie najlepiej całą głowę i wszystkie części ciała które były nieosłonięte ubraniem (kremy w grubych warstwach skutecznie trzymają te cząstki na dystans).

 

Czy ktoś ma licznik Geigera??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz do wiadomości pogodowych trzeba będzie dodawać informację o skażeniu.

30 marca (środa) szansa na deszcz który powinien spłukać atmosferę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest 30.03.2011 18:40  - cztery godziny do kolejnej chmury madebyjapan popchniętej na nas z usa - meksyku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość simian raticus

Zwisa mi pogoda! I tak wolę kwaterę z kompem i wyrem! Nie lubię szlajać się bez sensu poza domem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwisa mi pogoda! I tak wolę kwaterę z kompem i wyrem! Nie lubię szlajać się bez sensu poza domem!

 

Do czasu :) kiedy prądu ci zabraknie , a może to być 22.01.2012 (niedziela) idzie sztorm słoneczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...