Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
waldi888231200

Likwidacja konta waldi888231200

Rekomendowane odpowiedzi

Popieranie manipulacji, jest również manipulacją.

A jak byś nazwał przyklejanie czyjejś wypowiedzi etykietki "manipulacja" w taki sposób by była dla wszystkich widoczna ? Ja bym to nazwał manipulacją własnie.

 

macintosh, dzięki za poparcie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, przeanalizujmy to co powiedziałeś jeszcze raz:

Wystarczy więc że zamiast wypisywać banialuki, krótkie docinki, przestań stosować słowa "manipulacja" itp pozwól aby użytkownicy sami zdecydowali co jest manipulacją, jeśli wierzysz w "PM"

,,Wystarczy więc że zamiast wypisywać banialuki" - to że coś jest nieistotne lub niezrozumiałe dla ciebie, a oczywiste dla mnie, nie jest ,,banialuką" tylko informacją dla ciebie.

,,krótkie docinki" - poczytaj innych którzy mnie kopią i coś napisz.

,,przestań stosować słowa "manipulacja" - rzeczy należy nazywać po imieniu (słoń to słoń ).

,,aby użytkownicy sami zdecydowali co jest manipulacją" - własnie po to ktoś manipuluje podprogowo aby takich co tego nie kumają zmanipulować i to poniżej progu świadomości - nie wierzę że jesteś za.

 

Ponieważ wydzwięk cytatu jest negatywny względem mojej osoby (oceniający - a ocenia się kogoś głupszego) jest manipulacją, z prostej przyczyny to jest forum dyskusyjne a nie manipulacyjne. Więc nie manipuluj tylko napisz wprost, mam w d*pie czytanie tego co piszesz (śmieci to tu ) a ja zamilknę (wszystko ma swój czas).

 

jak byś nazwał przyklejanie czyjejś wypowiedzi etykietki "manipulacja"

 

Raczej należałoby podziekować za zwrócenie uwagi , czesto ludzie nie zdają sobie sprawy że manipulują (w tym akurat nic złego - problem zaczyna sie kiedy to robią świadomie - leci im karma i to ta prawdziwa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet jakbyś miał 10 lat oczywiste byłoby iż "dyskusja służy zmianom".

Zmianom czego??

Ty mówisz co myślisz, bez uwzględnienia nowych przesłanek

No znów cię proszę, mam mówić co nie myślę?? dyskutowanie traci sens (jest bełkotem).

Waldi, podobno PM jest zmienne, dlaczego Ty swojego nie potrafisz modyfikować?

Ależ oczywiście że modyfikuje, po to tu jestem tyle że w górę stąd rozbieżność poglądów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,krótkie docinki" - poczytaj innych którzy mnie kopią i coś napisz.

Chętnie, kogo masz na myśli ? Bo ja zauważam tylko osoby które ostro reagują na niezrozumiałe lub nieprecyzyjne posty lub też takie które wymagają dowodów.

 

,,przestań stosować słowa "manipulacja" - rzeczy należy nazywać po imieniu (słoń to słoń ).

 

,,aby użytkownicy sami zdecydowali co jest manipulacją" - własnie po to ktoś manipuluje podprogowo aby takich co tego nie kumają zmanipulować i to poniżej progu świadomości - nie wierzę że jesteś za.

 

Ponieważ wydzwięk cytatu jest negatywny względem mojej osoby (oceniający - a ocenia się kogoś głupszego) jest manipulacją, z prostej przyczyny to jest forum dyskusyjne a nie manipulacyjne.

Zdecydowanie przesadzasz

 

Więc nie manipuluj tylko napisz wprost, mam w d*pie czytanie tego co piszesz (śmieci to tu ) a ja zamilknę (wszystko ma swój czas).

 

Fakt, nie czytam wielu twoich postów ale są takie które czytam - sorry ale po przeczytaniu kilkudziesięciu jak nie kilkuset postów z których nic nie rozumiem nie tracę czasu na próbę zrozumienia kolejnych. Nie mnie jest decydować o twoim odejściu z forum.

 

Raczej należałoby podziekować za zwrócenie uwagi , czesto ludzie nie zdają sobie sprawy że manipulują (w tym akurat nic złego - problem zaczyna sie kiedy to robią świadomie - leci im karma i to ta prawdziwa).

Właśnie! Zwracaj uwagę na manipulacje których autorzy mają w nich swój cel (wystarczy włączyć TV) a nie przypadkowo wyglądające w twoim mniemaniu na manipulacje wypowiedzi. Nie da się wyeliminować wszystkich przekazów które zmieniają świadomość społeczną - są one naturalną częścią wielu wypowiedzi nie tylko na forum, wszędzie. Istnieją od zawsze i istnieć będą i ja tego nie uważam za manipulację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No znów cię proszę, mam mówić co nie myślę??

Sęk w tym, że czasem aż nie chce się wierzyć, że tak właśnie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwracaj uwagę na manipulacje których autorzy mają w nich swój cel (wystarczy włączyć TV) a nie przypadkowo wyglądające w twoim mniemaniu na manipulacje wypowiedzi.

 

Teletuby nie oglądam od czasu zmasowanego manipulowania dla zmiany rządu ( musiałbym rzygać bez przerwy, a aż tyle nie jem) dlatego jak to widze tutaj to znów mnie mndli.

 

Sęk w tym, że czasem aż nie chce się wierzyć, że tak właśnie jest.

Wszystko ma swój czas, całki nie są dla 1 klasistów (wiara jak wiedza też się rozwija).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma swój czas, całki nie są dla 1 klasistów.

Polemizowałbym.

 

Nie chodzi mi o Twoją rzekomą tajemną wiedzę i doświadczenie, bo możesz być równie dobrze 40 letnim inżynierem, lub 13 letnim gówniarzem, takie są zalety (tudzież wady) internetu. Chodzi mi bardziej o to, że czasem na siłę budujesz swoją opinię na podstawie kontrastu do pozostałych wypowiedzi. To się nazywa samokreacja, wymuszanie indywidualizmu - lub też inaczej buractwo.

Swoją drogą ten temat jest również tego elementem - dlatego nie mam zamiaru udzielać odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Poczekam, aż takie decyzje będzie podejmował Administrator, tudzież skrypt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd, nie możesz być za usunięciem mnie z forum brak takiej opcji.

 

Chodzi mi bardziej o to, że czasem na siłę budujesz swoją opinię na podstawie kontrastu do pozostałych wypowiedzi. To się nazywa samokreacja, wymuszanie indywidualizmu - lub też inaczej buractwo.

 

Dla buraka ćwikłowego wszystko co nie jest koloru ćwikły , jest koloru buraka cukrowego dopiero w sklepie na półce zoriętuje się że żyją marchewki , na drzewach jabłka a z daleka przypływają pomarańcze.

 

Polemizowałbym.

Z czym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Wzywam do likwidacji konta waldi888231200.

I jestem jak najbardziej za tym abyś usunął się z KW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzywam du usunięcie konta waldi888231200. Odejdź. Jestem głosem nr 5. Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

$$waldi - jak zlikwidujesz kawuszczyna

(w trzy dni, na amen, od chwili napisania tego posta)

to jak dla mnie możesz wycofać mój głos... może nawet uwierzę w PM

 

Inżynierem czego jesteś? :)

 

Jakbyś miał nie odpowiedzieć, to na zapas życzę Ci Udanych Świąt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda zamieszanie robiłeś, mimo to szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

to forum bez waldiego nie ma sensu.  :)

ja tez stad spadam bo zalatuje zarozumialstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum bez waldiego nie ma sensu

Czemu niektórzy mylą debilizm z indywidualizmem? :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakaś epidemia forumowych samobójstw ?  ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to forum bez waldiego nie ma sensu.  :)

ja tez stad spadam bo zalatuje zarozumialstwem.

Nie zauważyłem żeby Waldi nadawał sens temu forum. Może Kawuszczyn też nadaje sens istnienia temu forum ? Jeśli tak to zapraszam na fora onetu, wp, i tym podobne.

Zarozumialstwo w postaci waldiego właśnie opuściło forum. Zarozumialstwem można nazwać chwalenie się teoriami i informacjami na które się nie ma żadnych dowodów. W ten sposób nie da się prowadzić dyskusji - a taki jest właśnie cel tego forum.

Jeśli zarozumialstwem jest według Ciebie to, że ktoś komuś pokazuje jak bardzo się myli...

Ja na tym forum dowiedziałem się wiele ciekawych rzeczy, na kilka spraw inaczej teraz spoglądam, ponieważ ktoś mnie uświadomił jak błędne posiadałem informacje na dany temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja się może potnę i pochwalę się na YouTube? Na pewno wielu ludzi przyjdzie do nas zobaczyć, co to za forum :)

 

Jak widać, do niektórych naprawdę nie dociera, że jeżeli chce się kogokolwiek przekonać do swoich racji, to trzeba mieć coś na poparcie swoich słów. A jak się nie ma, to najlepiej (a przynajmniej najłatwiej) nazwać postawę adwersarza zarozumialstwem, chamstwem, sprzyjaniem koncernom farmaceutycznym albo manipulacją PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

zarozumialstwem, chamstwem, sprzyjaniem koncernom farmaceutycznym

to niedojrzałość

cogito! to moje stwierdzenie, nie oznacza, że jestem zarozumiały. To mój pogląd.

Nie oznacza odrzucenia ...czy ostracyzmu. Nie.

albo manipulacją PM.

to zabawa/mistyfikacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarozumialstwo w postaci waldiego właśnie opuściło forum. Zarozumialstwem można nazwać chwalenie się teoriami i informacjami na które się nie ma żadnych dowodów. W ten sposób nie da się prowadzić dyskusji - a taki jest właśnie cel tego forum.

Proponuję by forum opuścili wszyscy oprócz mikroosa.

 

Takich waldich wywalacie, a chcecie stronę promować na naszej klasie? Trochę powagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytujesz thibrisa, by przyczepić się do mnie, jakby to były moje słowa? A potem apelujesz o powagę?

 

Trzeba Tobie przypominać, jak nazwałeś Barbarę "niepoważną kobieta"?

Albo to: "Widzę, że dirtymesucker powoli przejmuje rolę waldiego na tym forum" ?

A może to: "That's waldi - comes and completely screwes the thread up." ?

 

Dalej w historii nawet nie chce mi się grzebać, ale znalazłbym jeszcze niejeden "kwiatek" z Twoim "poważnym zachowaniem" w roli głównej. Troche schizofreniczną przyjąłeś postawę.

 

 

Zwróć, proszę, z łaski swojej uwagę, że źródłem Twojej krytyki w moim kierunku jest to samo, co Ty sam robisz teraz: dbanie o merytoryczny poziom dyskusji (sam przeciez o tym wspomniałeś w wątku o NK). Nie przyczepiam się do luźnych uwag w bardzo wielu wątkach, w wielu innych sam żartuję. Ale jest to "troszeczkę" coś innego, niż wciskanie ludziom danych i nazywanie ich na siłę prawdą, gdy nie potrafi się w żaden sposób potwierdzić, że faktycznie ma się rację. Wiesz, możesz mi bardzo wiele rzeczy zarzucić i Twoją krytykę będe cenił, ale nie licz na to, że zgodzę się na robienie ludziom z mózgu marmolady poprzez serwowanie takich głupot. Nie na forum o nauce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...