Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość tymeknafali

Spory i kłutnie...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tymeknafali

Panowie i Panie, jeżeli macie jakieś niewyjaśnione żale, chcecie oftopować z kimś, pokłócić się nie na temat, to zapraszam tutaj. Jak z kimś zaczynasz się kłócić, to zapodaj mu link do tego forum i tu się rozwiązujcie, a nie zaśmiecajcie forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cogito

chcesz sie klocic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja już jedną kłótnię zacznę i skończę na zapas:

A:nie ma PM

B:jest tylko nie widzisz

A:jakieś dowody?

B:<gwizdanie>ładną dziś mamy pogodę

A:dowody proszę!

B:o cumullus :)

C:dajcie już spokój z tym PM

A:ale on plecie i nie podaje dowodów

...

 

i tak oto wyręczyłem niektórych z przeprowadzenia kłótni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja już jedną kłótnię zacznę i skończę na zapas:

A:nie ma PM

B:jest tylko nie widzisz

A:jakieś dowody?

B:<gwizdanie>ładną dziś mamy pogodę

A:dowody proszę!

B:o cumullus :)

C:dajcie już spokój z tym PM

A:ale on plecie i nie podaje dowodów

... a czas płynął i płynął...

 

B raktywacja: tadaaaaam !!

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę ci wykazywał konstruktywnych myśli, słów, skoro sam ich nie widzisz, a przy okazji widać jaki naprawdę jesteś, jak ci zależy na forum.

Rzeczy należy nazywać

Wiadomo jak traktujesz ludzi... nie chciałbym u Ciebie pracować.

Wskaż gdzie?? z uzasadnieniem. A nie katarynkuj.

Kpisz sobie ze mnie czy z siebie samego raz kolejny robisz debila?

Bo tak się zachowałeś. Rzeczy należy nazywać z umiarem i po imieniu.

Po imieniu... manipulancie, cwaniaku, trollu, rozpieszczony chłopcze, megalomanie, chamie, demagogu, ignorancie,tchórzu, mąciwodo, kłamco. Mógłbym jeszcze Ciebie (nie nazwę Ciebie "Rzeczy") nazywać po imieniu, "jak to "należy".

To się nazywa projekcja swoich skrywanych rozterek na innych rozumiem wybaczam - jesteś wolny.

Skoro Ty robisz moją pseudo analizę, ja też się pokuszę: Powiedz jak się dorobiłeś? Ty czy twój tatuś dorobił się w PZPR, co by nawet tłumaczyło twoje zachowanie i traktowanie innych ludzi.

Ty rzeczywiście coś zjadłeś nieświeżego??. Albo znowu się dałeś zmanipulować mikro-manipulantowi.

Jest tu tylko jeden manipulant, i na pewno nie jest nim mikroos.

Zacznij samodzielnie myśleć.

Ja myślę cholernie samodzielnie, nie jestem głupi, i widzę że to Ty zniszczyłeś mój wątek.

teraz ja cię pouczę: zacznij mieć honor i traktuj ludzi z szacunkiem.

przestań się dawać wypuszczać mikroosłowi

Niestety tobie wszyscy dają się wpuszczać, i tak właśnie zniszczyłeś mój wątek, oczywiście potem usuwając swój post, jak złodziej, jak hiena wbiłeś nóż w plecy i się wycofałeś tchórzu. osiągnąłeś kolejny sukces kogoś twojego pokroju. Gratuluje.

Jeszcze raz proszę: Odejdź z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro Ty robisz moją pseudo analizę, ja też się pokuszę: Powiedz jak się dorobiłeś? Ty czy twój tatuś dorobił się w PZPR, co by nawet tłumaczyło twoje zachowanie i traktowanie innych ludzi.

;D ;D skończyłeś ?? był Pas....m.

 

Po imieniu... manipulancie, cwaniaku, trollu, rozpieszczony chłopcze, megalomanie, chamie, demagogu, ignorancie,tchórzu, mąciwodo, kłamco

 

Na to moderator ci odpowie.

 

Ja myślę cholernie samodzielnie, nie jestem głupi, i widzę że to Ty zniszczyłeś mój wątek.

teraz ja cię pouczę: zacznij mieć honor i traktuj ludzi z szacunkiem.

 

Jeszcze alkocholika nie spotkałem który by powiedział jestem alkocholikiem , z głupimi jest tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze alkocholika nie spotkałem który by powiedział jestem alkocholikiem , z głupimi jest tak samo.

;D Ciekawe kogo masz na myśli? ;D

Dodam do tego: troll nie przyzna się do tego że jest trollem, ani waldi nigdy nie przyzna się do błędu, bo wszyscy są głupi, tylko nie waldi.

Jeszcze jedno: Wynoś się z wątku dobre wiadomości, nie chcę cię tam, nie niszcz tego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, Panowie, że coraz ostrzej po sobie jedziecie. Zastanawia mnie tylko, po co siebie czytacie. Macie przecież opcję ignorowania użytkowników.

Topik całkiem pomysłowy, może jak nie będzie zupełnie cenzurowany (także przez autorów postów, którzy nie będą kasowali swoich wypowiedzi), to na reszcie forum będzie porządek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz, że oliwy do ognia dolewa choćby bezkarne usuwanie własnych postów? Rozmawialiśmy o tym wielokrotnie, tak samo jak o tym, że nie istnieją na tym forum żadne zasady regulujące zawartość merytoryczną wypowiedzi. Jawne zmyślanie i unikanie odpowiedzialności za takie zachowania na pewno nie sprzyjają konstruktywnej dyskusji.

 

Rozumiem potrzebę przestrzegania wolności słowa, ale kolejny raz mam wątpliwość, czy nie przerodziła się ona w pozwalanie na totalny bałagan i brak odpowiedzialności za własne wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy:

Pewien człowiek, wyżej postawiony ode mnie, próbował mi dziś zrobić burę za niepowodzenia, które były jego winą. Naciął się, bo ośmieszyłem go przy całej grupie ludzi, stosując w tym celu wyłącznie merytoryczne argumenty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie sądzisz, że oliwy do ognia dolewa choćby bezkarne usuwanie własnych postów?

 

Mam nadzieję, że za kilka tygodni (kasa, kasa i jeszcze raz kasa) będzie można przeprowadzić większe zmiany na forum, bo pomysł z zablokowaniem możliwości usuwania własnych wypowiedzi mi się podoba. No i w końcu tych moderatorów wybierzemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz Pan, czego się człowiek może dowiedzieć. :)

Zrobione. Modyfikacja postu jest możliwa tylko przez 10 minut po jego umieszczeniu. Mam nadzieję, że będzie działać. Może ktoś wypróbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dałoby radę zrobić tak, żeby po 10 minutach możliwe było tylko dodawanie, ale nie usuwanie treści? Obecna zmiana sprawia, że mogą się pojawić podwójne posty od jednego użytkownika, bo komuś się przypomni, że chciałby coś dopisać. Ale okej, nie narzekam już - dobre i to :) Dzięki wielkie - nareszcie mamy jeden problem z głowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yupi !! Aż się ze szczęścia napiję piwa i nażrę orzechowych chrupków. Viva la administratores !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko, po co siebie czytacie. Macie przecież opcję ignorowania użytkowników.

 

Otóż to, ja mam wrażenie, że nikt z tej opcji tu nie korzysta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zawsze jest takie proste. Jeżeli np. odpowiedź ignorowanego użytkownika pada zaraz pod moją, to z wysokim prawdopodobieństwem mogę uznać, że jest skierowana przeciwko mnie. Dlatego nie zawsze daje się zignorować wypowiedzi danej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale taka właśnie była idea tej opcji, uchronić się przed prowokacjami. Skoro naprawdę chcecie ich unikać nie rozumiem dlaczego nie korzystacie z tej opcji.

 

Jeszcze tak wnioskując z twojej wypowiedzi rozumiem, że w pełni usatysfakcjonowało by ciebię, gdyby ignorowany widział, że ty go ignorujesz, o ile jeszcze tak to nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym innym są po prostu idiotyczne komentarze (właśnie do ich eliminacji używam tej opcji), a czym innym - próba ośmieszenia kogoś za jego słowa. Tyle mam w tym temacie do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Mikroos skończył to ja dodam swoje :) Czasem te ignorowane posty zawierają taką dozę kretynizmów, że szkoda zostawiać to bez komentarza do czytania i uwierzenia przez jakiegoś gościa forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja już jedną kłótnię zacznę i skończę na zapas:

A:nie ma PM

B:jest tylko nie widzisz

A:jakieś dowody?

B:<gwizdanie>ładną dziś mamy pogodę

A:dowody proszę!

B:o cumullus :P

C:dajcie już spokój z tym PM

A:ale on plecie i nie podaje dowodów

...

 

i tak oto wyręczyłem niektórych z przeprowadzenia kłótni ;)

 

 

I tak to zawsze wygląda. Mówisz, że czujesz potrzebę obrony przed pomówieniami. Ok, ale co to zmienia? Taki schemat jak powyżej powtarza się setki razy. Raz można napisać komuś, że jest idiotą i ignorantem, ale powiedz co zmienia skopiowanie tego sto razy? Przecież wszyscy widzą że delikwent przegina pałę (ja też, żeby nie było) więc nie musisz się raczej obawiać, że bez twojej interwencji ktoś dorobi ci złą reputację. A tak dajecie się wkręcać na własne życzenie, mam wrażenie, że niektórzy nie mają nic przeciwko temu, a nawet śmiem twierdzić że czerpią z tych potyczek przyjemność  ::)

 

Ale co tam, mamy moderatorów i waldi staje przed realnymmi konsekwencjami swoich poczynań i albo się zreflektuje albo wyleci.

Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...