Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
waldi888231200

Brakujace posty - cyfrowe oszustwo na KW ??

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądjąc kopalnie jako gość można dojść do interesujących wniosków, może Mariusz by je oświetlił.

 

Otóż:

Lista ostatnich postów mikroosa zwraca jako najstarsze z numerami końcowymi nast posty:

 

3593  Komentarze do wiadomości / Biologia / Odp: Sposób na oczyszczenie atmosfery z CO<sub>2</sub>  : Kwiecień 26, 2007, 03:38:05 pm 

ale po co to komu? przeciez rosliny juz teraz doskonale sobie radza z wychwytem całego CO2. Przypominam nieodinformowanym, ze wberw temu, co się powszechnie uważa, poziom CO2 ani drgnął w wyniku efektu cieplarnianego. Jeśli już zakładamy, ze efekt cieplarniany został w ogóle wywołany przez człowieka, to dużo bardziej palącym problemem jest pozbycie się pary wodnej, a nie ditlenku węgla.

 

a tak poza tym... przypominam, że Słońce wysyła na Ziemię 10^17 dżuli energii w ciągu sekundy - spalane przez ludzi paliwa kopalne to mówiąc kolokwialnie pikuś przy tej liczbie, ledwie malutka fluktuacja. czysto matematycznie można z łatwością wyliczyć, że posiadane przez ludzkość środki nie są wystarczające do wywołania ocieplenia planety w tak szybkim tempie. Ziemia przeszła już kilka epok cieplarnianych i kilka lodowcowych, tak juz po prostu jest. Zamiast tego skupmy sie na eliminacji wydzielania pyłów do atmosfery, bo to rzeczywiście jset problemem.

   

 

3594  Komentarze do wiadomości / Medycyna / Odp: Już jeden zbyt tłusty posiłek może zaszkodzić zdrowiu  : Kwiecień 25, 2007, 11:34:16 pm 

bardzo ciekawe spojrzenie na temat, ciekawy wynik  fajnie by bylo kontynuowac te badania i porownac reakcje bez dodatkowej suplementacji sodem i potasem u osob przyjmujacych posilek niskotluszczowy - przeciez zaden ze studentow jedzacych rano jogurcik nie lyka do tego szczypty soli, zeby nadrobic sobie straty w rownowadze jonowej  przez przypadek naukowcy chyba osiagneli efekt odwrotny od zamierzonego - zamiast uwiarygodnic badania przez wytworzenie porownywalnych parametrow fizjologicznych, stworzyli warunki eksperymentu srednio zwiazane z rzeczywistymi. tak czy inaczej, nie spodziewalem sie, ze ktos zrobi takie badania i ze cos takiego z nich wyjdzie 

   

 

3595  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Microsoft nie płaci  : Kwiecień 25, 2007, 11:12:28 am 

tylko jak to jest, ze developerzy Linuksa, pracujacy za darmo(!!), robia podobne, rownie kompleksowe poprawki w 2-3 dni? caly M$... rece opadaja. a niedlugo stwierdza, ze wlasciwie nie ma sensu robic zabezpieczen, bo przeciez i tak kiedys zostana zlamane?

   

 

3596  Komentarze do wiadomości / Ciekawostki / Odp: Ozon pomoże transportować owoce  : Kwiecień 23, 2007, 06:20:42 pm 

pomysl jest bardzo fajny, robi spore wrazenie i rzeczywiscie byloby fajnie, gdyby zostal wprowadzony. nie bardzo rozumiem tylko jednego: po co cala ta lacznosc satelitarna? ciekawe, czy nie lepiej i taniej byloby zainstalowac czujniki i nieduzy komputer w samym kontenerze... no, ale pewnie wyjdzie, ze znow sie czepiam  pomysl serio niezly

   

 

3597  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Sposób na gaz cieplarniany?  : Kwiecień 20, 2007, 12:28:35 pm 

coz... duzo, DUZO wydajniejsza maszyna zasilana sloncem i zamieniajaca dwutlenek wegla w uzyteczne produkty, sa zwykle rosliny...

 

i jeszcze cos: dwutlenek wegla nie jest gazem cieplarnianym, jak sie o tym zwyklo mowic. zdecydowanie najwazniejszym gazem cieplarnianym (o ile efekt cieplarniany jest rzeczywistoscia, a nie zjawiskiem naturalnym - ale to juz temat na dluzsza dyskusje) jest para wodna! zreszta taka ilosc CO2, jaka jest w atmosferze, swobodnie jest na biezaco asymilowana do glukozy przez rosliny, wiec masowe uzywanie tych generatorow mogloby bardzo powaznie rozchwiac ekosystem, wtedy dopiero bysmy mieli katastrofe... 

   

 

3598  Komentarze do wiadomości / Medycyna / Odp: Palisz w ciąży? Będziesz mieć córkę  : Kwiecień 11, 2007, 09:41:52 am 

moze ja jestem jakis uposledzony, ale "wczesna ciaza" to okres po zaplodnieniu, a wg niektorych dopiero po implantacji zarodka w endometrium. i moze naprawde jest cos mocno nie tak ze mna, ale wtedy plec dziecka jest juz od strony genetycznej bezpowrotnie zdeterminowana (nie liczac np. inaktywacji chr Y, ale to juz ekstremum). odkrycie bardzo ciekawe, tylko ta terminologia badaczy... wlosy deba staja.

 

i jeszcze slowko, bo przerazily mnie slowa pana Brabina: jedyny prawidlowy wniosek z artykulu brzmi "chocby nie wiem co, NIE PAL w ciazy", a nie "nie pal, jesli chesz miec chlopca" :/ pozdrawiam!

 

 

 

a wyszukiwarka takie :

 

1  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Vista: ostatni wielki Windows?: Grudzień 15, 2006, 06:06:40 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 6.4%

otoz to... jakim niby PIONIEREM ma byc M$, skoro mialby skopiowac rozwiazania znane z wiekszosci linuksow od ca. 10 lat? czasem przydaloby sie troszke poczytac, doczytac, dowiedziec sie, a potem gadac...

 

 

 

2  Komentarze do wiadomości / Psychologia / Odp: Seks najlepszy dla stremowanych wystąpieniem: Styczeń 08, 2007, 10:10:14 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 5.5%

heh, wyniki tych badan sa znane od dobrego roku...   

 

 

 

3  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Dyskretny atrament RFID: Styczeń 21, 2007, 05:25:12 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 15.1%

...a za 5 lat zaczniemy znakowac tak ludzi, "zeby lepiej chronic sie przed terrorystami", "dla naszego wlasnego dobra" ? to chyba naczarniejsza ze stron nowoczesnych technologii - predzej czy pozniej znaczna wiekszosc z nich zaczyna sluzyc do ograniczania ludzkiej wolnosci

 

 

 

4  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: DNA lepsze od dysku twardego?: Luty 22, 2007, 03:14:07 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 11.1%

Cytat: luc3ro  Luty 22, 2007, 10:00:56 am

Cytat: mikroos  Luty 22, 2007, 01:15:38 am

a roznica bedzie kolosalna, gdy sie wezmie pod uwage pojemnosc nosnika... no i oczywiscie koszt maszyny do odczytu/zapisu, ktory bedzie astronomiczny 

 

 

Jak sie upowszechni - to koszt bardzo szybko spadnie.

 

nie zgodze sie. tecnhiki molekularne zmieniajace DNA w sposob kontrolowany sa znane od dobrych 20 lat, a mimo to ciagle sa astronomicznie drogie. poza tym potrzebne bedzie uzupelnianie zbiorniczkow z odczynnikami itp. - pamietajmy, ze to nie CD-ROM, ktory wystarczy wypalic swiatlem, tylko trzeba przeprowadzac syntezy chemiczne, wiec wymaga to uzywania normalnych odczynnikow, ktore niestety do tanich nie naleza.

 

 

 

5  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Zakaz kupowania Windows Visty: Marzec 07, 2007, 07:13:37 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 6.4%

i wlasciwie bardzo dobrze - Vista nie wnosi wlasciwie niczego na tyle nowego i innowacyjnego, by byla warta pieniedzy na upgrade, szczegolnie w komputerach typowo biurowych, gdzie cukierkowy wyglad nie jest nikomu potrzebny. jedynym plusem Visty dla administracji moze byc postep w dziedzinie bezpieczenstwa, ale i on nie jest powalajacy, wiec potrzebne byloby instalowanie dodatkowego oprogramowania, co niestety niesie spore ryzyko niekompatybilnosci, o czym wspomina tekst moratorium. IMHO to bardzo, bardzo dobra decyzja.

 

 

 

6  Komentarze do wiadomości / Ciekawostki / Odp: Izraelski Terminator: Marzec 09, 2007, 10:57:44 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 10.2%

taaa, a sterowanie pewnie po kablu? wlasciwie na czym ma tu polegac innowacja? :/ 

 

 

 

7  Komentarze do wiadomości / Psychologia / Odp: Strachem można się zarazić: Marzec 21, 2007, 09:40:50 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 6.4%

ehhhh, typowy psychologiczny eksperyment "naukowy"... metodologia lezy - jak niby udowodniono, ze czlowiek nauczyl sie strachu? moze sam w sobie indukowal to uczucie swiadomie? moze nie zarazal sie, tylko podejmowal swiadoma decyzje? inna sprawa, ze zastanawiam sie, gdzie tu niby jest odkrycie w calej tej "nauce" - chyba nietrudno zauwazyc, ze gdy kolega opowie koledze, ze "widzial, jak wysoki brunet pobil jego sasiada", to kolega widzac nazajutrz wysokiego bruneta zacznie odczuwac strach. albo, zeby nie szukac przykladu daleko, czy naprawde nikt z tych "naukowcow" nie ogladal nigdy najzwyklejszego w swiecie horroru? a tearz tylko dodali do tego madrze brzmiace "cialo migdalowate" i juz mamy wielka nauke... troche zalamujaca waga "odkrycia"...

 

ide popatrzec jak schnie farba na scianie, moze i ja cos odkryje?

 

 

 

8  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Rewolucja na rynku drukarek: Marzec 25, 2007, 12:36:02 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 10.2%

wow, brzmi poteznie... czyzbym zamienil za jakis roczek-dwa moja HP? :> szkoda tylko, ze to atramentowka, przyzwyczailem sie do lasera. no i znajac zycie, polska dystrybucja dowali na to marze 250% - warto czasem porownac ceny niektorych produktow... przykladowo niektore ZEN-y od Creative'a kosztowaly w Polsce 2500zl, a w Japonii okolo 700zl...  

 

 

 

9  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Microsoft i Red Hat razem: Kwiecień 01, 2007, 09:49:44 am 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 15.1%

ach, uwielbiam ten pierwszokwietniowy poranek, kiedy siadam do komputera i przegladam kolejne portale   

 

 

 

10  Komentarze do wiadomości / Medycyna / Odp: Palisz w ciąży? Będziesz mieć córkę: Kwiecień 11, 2007, 09:41:52 am 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 10.2%

moze ja jestem jakis uposledzony, ale "wczesna ciaza" to okres po zaplodnieniu, a wg niektorych dopiero po implantacji zarodka w endometrium. i moze naprawde jest cos mocno nie tak ze mna, ale wtedy plec dziecka jest juz od strony genetycznej bezpowrotnie zdeterminowana (nie liczac np. inaktywacji chr Y, ale to juz ekstremum). odkrycie bardzo ciekawe, tylko ta terminologia badaczy... wlosy deba staja.

 

i jeszcze slowko, bo przerazily mnie slowa pana Brabina: jedyny prawidlowy wniosek z artykulu brzmi "chocby nie wiem co, NIE PAL w ciazy", a nie "nie pal, jesli chesz miec chlopca" :/ pozdrawiam!

 

 

11  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Sposób na gaz cieplarniany?: Kwiecień 20, 2007, 12:28:35 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 15.1%

coz... duzo, DUZO wydajniejsza maszyna zasilana sloncem i zamieniajaca dwutlenek wegla w uzyteczne produkty, sa zwykle rosliny...

 

i jeszcze cos: dwutlenek wegla nie jest gazem cieplarnianym, jak sie o tym zwyklo mowic. zdecydowanie najwazniejszym gazem cieplarnianym (o ile efekt cieplarniany jest rzeczywistoscia, a nie zjawiskiem naturalnym - ale to juz temat na dluzsza dyskusje) jest para wodna! zreszta taka ilosc CO2, jaka jest w atmosferze, swobodnie jest na biezaco asymilowana do glukozy przez rosliny, wiec masowe uzywanie tych generatorow mogloby bardzo powaznie rozchwiac ekosystem, wtedy dopiero bysmy mieli katastrofe... 

 

 

 

12  Komentarze do wiadomości / Ciekawostki / Odp: Ozon pomoże transportować owoce: Kwiecień 23, 2007, 06:20:42 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 10.2%

pomysl jest bardzo fajny, robi spore wrazenie i rzeczywiscie byloby fajnie, gdyby zostal wprowadzony. nie bardzo rozumiem tylko jednego: po co cala ta lacznosc satelitarna? ciekawe, czy nie lepiej i taniej byloby zainstalowac czujniki i nieduzy komputer w samym kontenerze... no, ale pewnie wyjdzie, ze znow sie czepiam  pomysl serio niezly

 

 

 

13  Komentarze do wiadomości / Technologie / Odp: Microsoft nie płaci: Kwiecień 25, 2007, 11:12:28 am 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 15.1%

tylko jak to jest, ze developerzy Linuksa, pracujacy za darmo(!!), robia podobne, rownie kompleksowe poprawki w 2-3 dni? caly M$... rece opadaja. a niedlugo stwierdza, ze wlasciwie nie ma sensu robic zabezpieczen, bo przeciez i tak kiedys zostana zlamane?

 

 

 

14  Komentarze do wiadomości / Biologia / Odp: Sposób na oczyszczenie atmosfery z CO<sub>2</sub>: Kwiecień 26, 2007, 03:38:05 pm 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 15.1%

ale po co to komu? przeciez rosliny juz teraz doskonale sobie radza z wychwytem całego CO2. Przypominam nieodinformowanym, ze wberw temu, co się powszechnie uważa, poziom CO2 ani drgnął w wyniku efektu cieplarnianego. Jeśli już zakładamy, ze efekt cieplarniany został w ogóle wywołany przez człowieka, to dużo bardziej palącym problemem jest pozbycie się pary wodnej, a nie ditlenku węgla.

 

a tak poza tym... przypominam, że Słońce wysyła na Ziemię 10^17 dżuli energii w ciągu sekundy - spalane przez ludzi paliwa kopalne to mówiąc kolokwialnie pikuś przy tej liczbie, ledwie malutka fluktuacja. czysto matematycznie można z łatwością wyliczyć, że posiadane przez ludzkość środki nie są wystarczające do wywołania ocieplenia planety w tak szybkim tempie. Ziemia przeszła już kilka epok cieplarnianych i kilka lodowcowych, tak juz po prostu jest. Zamiast tego skupmy sie na eliminacji wydzielania pyłów do atmosfery, bo to rzeczywiście jset problemem.

 

 

 

15  Komentarze do wiadomości / Medycyna / Odp: Tania replikacja DNA: Maj 03, 2007, 10:53:22 am 

Zaczęty przez kopalniawiedzy, Wiadomość wysłane przez mikroosTrafności: 15.1%

cóż... od zawsze mówiłem, że cena 100 tys. zł za termocykler to żenująco wysoki koszt. To było przeciez oczywiste, że zwykłą komorę termostatową z programatorem czasu i temperatury można zrobić znacznie, znacznie taniej - teraz produkt 

Oznacza to że postów brakuje??

Na zapytanie szukaj ,,o d p "      użytkownika :mikroos  Przeglądarka zwraca tylko 1053 posty 3000 z hakiem  a dla tego samego zapytania dla waldi888231200 zwraca 1400. CENZURA ?? czy CO ?? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest o tyle śmieszna, że zgodnie z wynikami wyszukiwania mój najstarszy post był napisany przed moją rejestracją na forum (mój pierwszy post: 15 grudnia 2006, moja rejestracja: 11 kwietnia 2007 ;) ). Obstawiam, że podczas unowocześniania forum musiało się coś pokiełbasić, tym bardziej, że cały wątek "Vista: ostatni wielki Windows?" ( http://kopalniawiedzy.pl/forum/index.php/topic,1305.0.html ) zawiera wyłącznie wypowiedzi użytkowników zaklasyfikowanych dziś jako goście. Ot, i tyle wyszło z wielkiego oszustwa i cenzury.

 

Poza tym: od kiedy ty stajesz w mojej obronie? Myślę, że osobą najbardziej zmartwioną ewentualnym cenzurowaniem moich postów powinienem być ja sam. Nie potrzebuję adwokata, poradzę sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że z twoich 3000z czymś postów gość może wyszukać tylko 1053 , czyli piszesz i piszesz a ktoś to redaguje ?? (ok - decyduje co się ma wyświetlić w wynikach wyszukiwania) czy to cie nie martwi ?? nie jestem twoim adwokatem tylko adwokatem uczciwości. 8)

 

Zaznaczyłem ci na tłusto posty kiedy byłeś już użytkownikiem.

 

O d p występuje w każdej wiadomości, a nawet cały wpisany alfabet nie przynosi lepszego wyniku szukania. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie redaguje, bo treść jest zachowana, mój podpis także. Nie rozumiem, o co bijesz w tym momencie pianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędów w serwisie najwyraźniej trochę jest. Ostatnio przeglądałem sobię listę artykułów i okazało się, że najstarszy jest artykuł o IceCube (notabene bardzo ciekawy) o którym wogóle nie pamiętałem (a przecierz artykułów nie jest wiele), a do którego nie było żadnych komentarzy. Natomiast sprowokowaliście mnie żeby jeszcze sprawdzić pozycję artykułu na forum i kliknąwszy w "komentarze" dostałem taki reazultat: http://kopalniawiedzy.pl/forum/index.php?topic=4887  8)  Artykuł duch  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczyłem ci na tłusto posty kiedy byłeś już użytkownikiem.

No dobra, ale co z tego? Co mnie to obchodzi, czy jestem wpisany tak, czy inaczej, skoro przy każdym poście jest mój nick i treść wypowiedzi jest w pełni zachowana a ten sam błąd (a nie celowe działanie wymierzone we mnie) dotyczy wszystkich użytkowników? Co ty próbujesz osiągnąć, skłócić mnie z Mariuszem, czy jak? ;) ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to był za wątek, tzn. co spodziewałeś się znaleźć pod tym adresem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

A bo ja wiem...

ciekawość kazała mi w link kliknąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

A bo ja wiem...

ciekawość kazała mi w link kliknąć...

Fajna pani na Krotexie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tymeknafali

Fajna stronka, idea kogoś bliskiego (i jego strona, robię mu taką reklamę małą) ;)

Swoją drogą cieszę się że ci się podoba... strona Krotex :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to był za wątek, tzn. co spodziewałeś się znaleźć pod tym adresem?

 

Po numerku widać, że to ten temat o którym ja wspominałem. O tyle śmieszne, że pare dni temu wydaje mi się że temat pojawił się na forum. Teraz znowu wyparował, czy po prostu brak synchronizacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie szty graficznej forum, goście i użytkownicy zostali pozbawieni możliwości sortowania wątków po odpowidziach i oglądalności (zdani tylko na 10 najpopularniejszych wątków). 8)

 

Użytkownicy mogą przywrócić sobie profil z bocianami , tam ta opcja dalej istnieje. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze zrobił. Jak nie masz nic do wniesienia do tematu, to nie pisz nic. Tymczasem za wszelką cenę starasz się podkreslić swoją obecność w każdym wątku. Przeczytać jedno zdanie z notki potrafi tutaj każdy i nie potrzebuje do tego twojego powtórzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że myślę i wystarczy mi napisać raz, żebym zrozumiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt się tu nie będzie bawił w domysły. Cytowanie fragmentów newsa bez komentarza traktuję jako spam. Jeśli waldi masz coś do powiedzenia w jakimś temacie, to napisz to. Wyrażaj swoje myśli, a nie każ nikomu ich zgadywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi przestań spamować, jak piszesz coś niezwiązanego z tematem, to nie miej żalu, że usuniemy taki post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram pełną gębą - oczywiście zrobienie porządków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mikros

Problem w tym, że myślę i wystarczy mi napisać raz, żebym zrozumiał

 

To może wyjaśnisz nam co zrozumiałeś??

 

@sebaci

Nikt się tu nie będzie bawił w domysły. Cytowanie fragmentów newsa bez komentarza traktuję jako spam. Jeśli waldi masz coś do powiedzenia w jakimś temacie, to napisz to. Wyrażaj swoje myśli, a nie każ nikomu ich zgadywać.

 

Jeśli będziesz za dziecko rozwiązywał zadania do szkoły to ono nigdy nie będzie umiało ich zrobić a już o radości z ich rozwiązywania mowy nie ma - to tyczy się i moich wypowiedzi, żadnej gotowizny tylko wskazówki (samodzielne wnioski nawet z pozoru śmieszne mogą być odkrywcze -wszak większość odkryć pochodzi z właściwych wniosków po popełnieniu błędów (albo z ,,przypadku")).

 

Dlatego nie wycinaj i nie redaguj moich postów bo je niszczysz, a do reszty już tysiąc razy prosiłem polemizuj i komentuj artykuł (nie produkuj personalnych wycieczek o zaniżaniu poziomu bo pojęcia nie masz gdzie on jest) .

 

@Tomek

Waldi przestań spamować, jak piszesz coś niezwiązanego z tematem, to nie miej żalu, że usuniemy taki post.

 

Jeśli cytat z artykułu jest spamem dla ciebie to i artykuł jest spamem, więc wyraź to ,

a nie napadaj stadnie

                  na mnie.

 

@th

Popieram pełną gębą - oczywiście zrobienie porządków

 

Czasy UB sie skończyły więc niedługo będziesz musiał się nauczuć żyć normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli cytat z artykułu jest spamem dla ciebie to i artykuł jest spamem, więc wyraź to ,

a nie napadaj stadnie

                  na mnie

 

gdybys zacytowal i odniosl sie jakos do tych slow wtedy nie bylby to spam...

 

jak sam mawiasz mysl to nie boli  ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli będziesz za dziecko rozwiązywał zadania do szkoły to ono nigdy nie będzie umiało ich zrobić a już o radości z ich rozwiązywania mowy nie ma - to tyczy się i moich wypowiedzi, żadnej gotowizny tylko wskazówki (samodzielne wnioski nawet z pozoru śmieszne mogą być odkrywcze -wszak większość odkryć pochodzi z właściwych wniosków po popełnieniu błędów (albo z ,,przypadku")).

Że tak powiem, wsadź se Pan w dupę swoje wskazówki. Możesz to potraktować także jako wskazówkę i przy okazji popisać się talentem interpretacyjnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...