Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Skrzynka prezentowa – czy to dobry pomysł na upominek?

Recommended Posts

Szukasz prezentu, który będzie nietuzinkowy, a do tego będzie dobrze się prezentować? W takim razie skrzynka prezentowa może okazać się trafionym rozwiązaniem. Warto być jednak świadomym kilku istotnych kwestii.

Oryginalny i szykowny prezent

Skrzynka zawierająca upominek stanowi dodatkową wartość dodaną. Zazwyczaj jest ona wykonana z drewna, dzięki czemu okazale prezentuje się na półce bądź regale. Gdy wyjmie się z niej zawartość, to może zostać ona ponownie wykorzystana. Skrzynka prezentowa może pomieścić pamiątki z wakacji, fotografie bliskich czy kosmetyki. Co ciekawe, niektórzy wykorzystują je również jako eleganckie doniczki na kwiaty. Rozwiązań jest więc wiele.

Dodatkowo tak wręczony prezent prezentuje się okazale już w momencie składania życzeń. Gdy będziesz trzymać taką skrzynkę w rękach, to od razu wzbudzisz większe zainteresowanie. Nie ma co ukrywać – wiele osób przywiązuje uwagę do detali, tak więc opakowanie także jest istotne.

Zadbaj o to, aby trafić w gusta

Ważne jest również to, aby zawartość skrzynki była trafiona. W końcu to ona ma odegrać główną rolę. Co takiego najlepiej włożyć do skrzynki prezentowej? To zależy od tego, komu wręczasz upominek.

Skrzynka może zawierać zestaw herbat i przetworów. To uniwersalny prezent, który z pewnością trafi w gust wielu osób. Jeśli szukasz bezpiecznego rozwiązania, to warto przemyśleć właśnie to. A jeśli przy herbacie jesteśmy – zestaw do jej picia również będzie czymś eleganckim. Dzbanek, dwie filiżanki i talerzyki to całkiem popularne połączenie.

A może coś mocniejszego? Do skrzynki możesz włożyć również alkohol – whisky, wino czy wódkę. Jeśli znasz dobrze osobę, którą chcesz obdarować, postaw na trunek, który ta preferuje. W tym wypadku również możesz pomyśleć o dodatkowych akcesoriach, na przykład szklankach lub kostkach do whisky.

Szukasz prezentu dla kobiety? W takim razie możesz pomyśleć o kosmetykach. Jeśli zaś boisz się, że nie trafisz w gust danej osoby, to innym rozwiązaniem będą świece zapachowe lub olejki eteryczne. W drewnianej skrzynce będą się one luksusowo prezentować, przez co cały prezent nabierze dodatkowego uroku.

Pomyśl o personalizacji

Prezent to przede wszystkim gest, który kierujesz od siebie do drugiej osoby. W takim wypadku warto go dodatkowo spersonalizować. Tak się składa, że drewniana skrzynka daje Ci ku temu taką okazję.

Jest nią oczywiście grawer. W zależności od okazji, z jakiej wręczasz upominek, pomyśl o stosownym haśle, które może zostać wyryte na skrzynce. Może być to również symbol, który bez problemu zrozumie obdarowany. Dodatkowo pomyśl nad własnoręcznym napisaniu kilku słów, które możesz włożyć do środka skrzynki. W ten sposób sprawisz, że to drewniane pudełko nabierze dodatkowej wartości, a sama jego obecność na półce będzie o Tobie przypominać drugiej osobie.

Podsumowując, skrzynka prezentowa to wartościowy dodatek, który może sprawić, że upominek wyda się jeszcze okazalszy. Warto natomiast pomyśleć o dodatkowej personalizacji, aby nadać mu dodatkowej niematerialnej wartości.


« powrót do artykułu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...