Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
JanuszBa

Kongres Katoliczek i Katolików reakcją m.in. na pedofilię

Recommended Posts

Piękna i GŁĘBOKA rzecz. Do GŁĘBI jestem pod wrażeniem.

I słusznie bracie Astro! :) To nie byle jaki duchowny rzymskokatolicki. Dominikanin, kaznodzieja, liturgista, magister studentów i mistrz nowicjatu niderlandzkich kleryków-dominikanów bosych wiecznego ubóstwa. Został wyróżniony za działalność dla Polski. Czasami jednak trzeba się zebrać na kongresie w celu ustalenia jednej wersji.

Godzinę temu, cyjanobakteria napisał:

I słusznie bracie Astro! :) 

Dziękuję serdecznie bracie Cyjano. Mam nadzieję, że jak uda się wreszcie uruchomić te parę elektrowni i kilkadziesiąt superkomputerów (wątek obok), to wspomniany braciszek będzie równie aktywny. :) Tak między nami, to jakoś nie chcę już odkopywać muzycznych (dzięki Wilk), ale braciszkowi polecę Heroes. Nie to, że wspaniały Bowie, bo każdy to zna, ale coś, co chyba tylko Nihilo pamięta, czyli cudowna  ściana dźwięku (pewnie już gdzieś kiedyś linkowałem, ale skleroza). Bracia i siostry, cieszcie się radosną nowiną.

Ed. W razie wątpliwości: NIE!. Korwin nie był nigdy basistą King Crimson. Wystarczy, że kiedyś zgwałcił Żółtą Łódź Podwodną. ;)

No dobra. Zgwałćmy uszy, co doskonale przydałoby się na kongres: https://www.youtube.com/watch?v=SFwUkH8Rpi8

Edited by Astro
  • Haha 1