Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Guz nowotworowy zamiast Kindle'a

Rekomendowane odpowiedzi

James Potten z Bristolu zamówił Kindle'a, można więc sobie wyobrazić jego zdziwienie, gdy zamiast wyczekiwanego czytnika dostał wycinek czyjegoś guza. Po otwarciu koperty zobaczył napis: "guz pacjenta w załączeniu".

Przez pomyłkę firmy FedEx 37-latkowi dostarczono przesyłkę z Kalifornii, która miała trafić do Royal Free Hospital w Londynie.
Szpital przyznał, że wie, że paczka przeznaczona dla jednej z jego instytucji została dostarczona pod adres w Bristolu.

FedEx wyraził ubolewanie z powodu zajścia i zapowiedział rewizję swoich procedur.

Zaskoczony Potten od razu zadzwonił do kuriera. Nie otworzyłem zapieczętowanego pudełka [...]. Pięć początkowych i trzy końcowe cyfry kodu przesyłki odpowiadały mojemu zamówieniu, ale [zdecydowanie] nie był to mój Kindle. Chciałem, by FedEx zabrał pudełko, bo to potencjalnie próbka, która dość pilnie powinna zostać zbadana i odesłana. Nie wiem, gdzie jest mój czytnik, ale jeśli trafił do Royal Free, chętnie dokonam wymiany.

Paczka z guzem została odebrana i dostarczona szpitalowi w niedzielę. Potten dostał upragniony czytnik 11 stycznia.


« powrót do artykułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...