Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

MS Office dla smartfonów z Androidem

Recommended Posts

Microsoft udostępnił wersję preview programów Excel, Power Point i Word dla smartfonów z Androidem. Na początku roku podobną wersję udostępniono dla androidowych tabletów.

Od kiedy prezesem koncernu z Redmond został Satya Nadella, prace nad najważniejszymi programami Microsoftu przeznaczonymi dla konkurencyjnych platform, produkcji Apple'a i Google'a, ruszyły z kopyta. Ponad rok temu Nadella pokazał gotowy pakiet Office dla iPada.

Co ciekawe, Office dla Androida został zaprezentowany niewiele później niż Office dla Windows 10, który zobaczyliśmy zaledwie przed 5 dniami.

Aplikacje Microsoftu dla Androida wyglądają niemal identycznie jak te dla iPhone'a. Microsoft udostępni je bezpłatnie i będzie na nich wykonać podstawowe działania z zakresu przeglądania, tworzenia i edycji dokumentów. Wersje biznesowe i te z bardziej zaawansowanymi opcjami będą dostępne po wykupieniu subskrypcji na Office 365.

Osoby, które chciałyby zapoznać się z wersjami preview Excela, PowerPointa i Worda dla smartfonów na Androidzie muszą najpierw zapisać się do Google+ i stamtąd pobrać aplikacje.

Eksperci przypominają, że są to wersje beta, zatem prawdopodobnie będą różniły się nieco od wersji ostatecznej.


« powrót do artykułu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...