Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Astroboy

Życzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim, którzy z mniejszą lub większą częstotliwością orbitują wokół Stacji KopalniaWiedzy, w szczególności Twórcom samej Stacji, wszystkiego NAJ! Zawsze tylu lądowań co startów, pomyślnych misji na Wenus, nowych nieszkodliwych leków na wszystkocoboli, olśnień tylko Jasną Stroną Mocy, uśmiechów do samego siebie i prostych doświadczeń, że Umysł jest PIĘKNY.

Pod choinkę zagadka: post-3906-0-89893800-1419319418.gif

W pięciokącie foremnym kreślimy wszystkie przekątne, w środku ich przecięcia powstaje mniejszy pięciokąt foremny. Pytanie każdy może zadać swoje, nie zapomnijcie tylko, że pełno tam złotych podziałów. ;)

 

Edit: jeśli ktoś chce się przyłączyć do życzeń, to proponuję załączyć piosenkę. :)

 

Edit2: z mojej strony wysyłam forumowiczom to:

 

 

Edit3: jakoś, jak widzę, kiepsko mi idzie, zatem pozwolę sobie na zajawkę, że palenie szkodzi. ;) Myślę, że dedykację tej piosenki Ex_nihilo forumowicze jakoś przyjmą bez problemów. Oczywiście, dla WSZYSTKICH:

 https://www.youtube.com/watch?v=o1VckrY46YA

dla zwolenników "dynamiczniejszego" brzmienia to samo, choć "szybciej" ;):

 

post-3906-0-89893800-1419319418_thumb.gif

Edytowane przez Astroboy
  • Pozytyw (+1) 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że magie różne, zaklęcia, czary i zamawiania nieco poza moją rzeczywistością są, a też święta wszelkie i inne takie sprawy, zamiast życzeń:

https://www.youtube.com/watch?v=oVphe18ZlWY

 

@ Astroboy

 

Palenie szkodzi... fakt (40 lat praktyki), ale jeszcze bardziej szkodzi entropia (60 lat praktyki)... czyli tak czy tak... zawsze szpak ;)

Wniosek: pomiędzy t0 a tmax najlepiej dobrze się bawić, bez nadmiernego zwiększania entropii w otoczeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zajmująca muzyka (wcześniej sądziłem, że moja akceptacja tego języka w muzyce ogranicza się tylko do klasyki i Kraftwerk ;)).

Co do praktyki i entropii, to liczniki u mnie dobijają podobnie. Nie zgodziłbym się tylko z wnioskiem, bo przed trzydziestką człowiek zbyt głupi, a po pięćdziesiątce to wypadają już nie tylko włosy i zęby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zajmująca muzyka (wcześniej sądziłem, że moja akceptacja tego języka w muzyce ogranicza się tylko do klasyki i Kraftwerk ;)).

Zajrzyj tu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Krautrock

Na końcu jest lista (niepełna). Jak ma się ochotę na lekki odjazd bez ziółek, zawsze coś tam można wyklikać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...