Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
ZTNW

Jak odzyskać hasło do użytkownika Ddaui(czyli mojego)....

Rekomendowane odpowiedzi

......jeśli adres e-mail jest nieaktualny(skasowana poczta na Gmail-u,a hasła nie pamiętam?Czy mam jakąkolwiek szansę je odzyskać,jesli tak,to w w jaki sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmail skasował konto pocztowe? Dość mało prawdopodobne... Poza tym konto "Ddaui 2.0" zostało założone (dzień) wcześniej niż oryginalne. Niestety przed aktualizacją forum, źle zapisywało ono adresy IP, więc tutaj brak możliwości ich weryfikacji, aczkolwiek dzisiejsze IP zgadzają się. Swoją drogą 20 minut przed napisaniem powyższego posta miałeś dostęp do oryginalnego konta (a więc i hasło) i korzystałeś z niego (Ty; bo niekoniecznie oryginalny założyciel).

 

Jak dla mnie zbyt niejasna sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam skasowałem,a adresu-email użyłem w celu zarejestrowania się,dzisiaj założyłem te konto-Ddaui 2.0,no chyba,że o czymś niewiem!Teraz chyba wszystko jest jasne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe...

 

Ddaui 2.0
Rejestracja: 29 wrzesień 2014 - 20:06

 

Edit: Dodam tylko, że usunięty adres Gmail można przywrócić, o ile nie upłynęło zbyt dużo czasu.

Edytowane przez wilk
powód dodany, bo Astroboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że nasz wspaniały Wilk jest ponad "prawem". Jego edycja napisanego już posta nie skutkuje doklejeniem wykrzyknika o edycji. ;)

 

Edit: Wilk, urzekłeś mnie "powodem". ;)

 

Edit2: dla potomnych jednak wkleję Twój powód: "powód dodany, bo Astroboy". :D Dodam, że to nie astroboy tworzy tu prawo i nie ma takich narzędzi jak Ty. :)

Edytowane przez Astroboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...