Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
KopalniaWiedzy.pl

Nowe iPhone'y biją rekordy

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy iPhone bije rekordy. Apple informuje, że w ciągu trzech dni od premiery iPhone'a 5 klienci nabyli ponad 9 milionów nowych telefonów. Świetne wyniki zaskoczyły analityków. Spodziewaliśmy się sprzedaży na poziomie 6 milionów egzemplarzy. Dowodzi to, że popyt jest silniejszy niż sądziliśmy - mówi Brian Marshall z ISI Group. Analityk przyznał, że wcześniejsze przewidywania mówiące o sprzedaniu do końca roku 50 milionów iPhone'ów są bardzo ostrożne. Wynik sprzedaży dowodzi też, że iPhone 5C nie jest - jak mówili krytycy - zbyt drogi.

Samo Apple optymistycznie patrzy w przyszłość. W raporcie złożonym Komisji Giełd firma stwierdza, że w czwartym kwartale powinna osiągnąć wpływy rzędu 34-37 miliardów dolarów, a margines zysku sięgnie 36-37 procent.

Popyt na nowe iPhone'y jest tak duży, że zapasy iPhone'ów 5S uległy wyczerpaniu. Tim Cook, szef Apple'a, zapewnia jednak, że sklepy otrzymują regularne dostawy nowych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego, że fani jabłek bezkrytycznie kupią wszystko i za każdą cenę, byleby to coś miało logo Apple. Dziwi mnie to, bo ja nie widzę nic nadzwyczajnego w ich sprzęcie, ale nie dziwi mnie to, że firma Apple wykorzystuje tą sytuację do maksimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...