Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Poszukiwany dyrektor megalitu

Recommended Posts

Co roku media donoszą o rekrutacji kandydatów do objęcia wakatu marzeń. Łowcy głów poszukują testerów łóżek hotelowych czy zarządców tropikalnych wysp. Teraz pojawia się kolejna okazja z wątkiem druidycznym w tle, English Heritage, agenda opiekująca się zabytkami budownictwa w Anglii, chce bowiem wprowadzić Stonehenge w nową erę. Kolejny dyrektor generalny z wizją miałby zarabiać prawie 100 tys. dol. rocznie (65 tys. GBP).

Z ogłoszenia English Heritage wynika, że menedżer(ka) będzie zarządzać zespołem ponad 80 pracowników i 100 wolontariuszy. Do podstawowych zadań ma należeć utrzymanie najwyższych standardów obsługi klienta. Trudno ciekawie zaprezentować megalit ponadmilionowemu tłumowi turystów (zwłaszcza że przewiduje się, iż do 2016-17 r. liczba zwiedzających jeszcze wzrośnie i sięgnie 1,25 mln), a dyrektor obiektu ma też odpowiadać za organizację przesileń letnich i zimowych.

Najbliższy rok to dla Stonehenge okres ważnych przemian. Za parę miesięcy zadebiutują nowe galerie wystawiennicze. Nastąpi też wyczekiwane zamknięcie fragmentu drogi A344 (przecina ona prehistoryczną trasę procesyjną i wg władz English Heritage, zaburza więź megalitu z krajobrazem).

Kandydaci na dyrektorskie stanowisko mogą przysyłać swoje zgłoszenia do 5 maja. Idealny człowiek to dynamiczny oraz inspirujący lider. Doświadczenie w zarządzaniu równie dużymi przybytkami, najlepiej z branży kulturalnej, jest mile widziane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...