Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Autożelki do sprezentowania

Recommended Posts

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Białego Dnia, kiedy to japońscy mężczyźni odwdzięczają się kobietom za czekoladowe zazwyczaj walentynki, FabCafe z Tokio oferuje niecodzienną usługę - możliwość odlania siebie z galaretki. To trochę jak autoportret w wersji i rozmiarze haribo.

W pierwszy weekend marca należy się zgłosić na skanowanie ciała w trójwymiarze. Później pracownicy firmy mają tydzień na przygotowanie formy. Powracający klienci zajmą się już wyłącznie słodką częścią zadania - zabawą z galaretką. Panom sugeruje się, by pomyśleli o wyborze odpowiedniego smaku i pozy. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego chętnym zaleca się skorzystanie z zapisów przez Internet. Całość kosztuje 6 tys. jenów.

Kafejka z dzielnicy Shibuya wydaje się specjalizować w słodkich akcjach, w lutym zaproszono bowiem kobiety, by sporządziły dla chłopaków i mężów czekoladowe repliki swoich twarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powracający klienci zajmą się już wyłącznie słodką częścią zadania - zabawą z galaretką. Panom sugeruje się, by pomyśleli o wyborze odpowiedniego smaku i pozy.

nie powiem wprost z czym mi się to skojarzyło, ale znając upodobania Japończyków... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...