Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

Do siego roku!

Recommended Posts

Dziękując za kolejny wspólnie spędzony rok, życzymy Wam, by trzynastka była lepsza od dwunastki :) Spełnienia marzeń i szczęścia życzą Ania, Jacek i Mariusz

• Upvote (+1) 1

trzynastka to moja szczęśliwa liczba... całej redakcji życzę wszystkiego najlepszego w tym nowym wyjątkowym roku, możliwe że przełomowym w nauce, sztuce i w całym wszechświecie. Mam nadzieję i tego życzę wam i sobie, że w tym nadchodzącym nowym roku nie zabraknie wyjątkowych i niesamowitych tematów które znajdą się na stronie Kopalni. Do Siego Roku!

Dziękując za kolejny wspólnie spędzony rok, życzymy Wam, by trzynastka była lepsza od dwunastki :) Spełnienia marzeń i szczęścia życzą Ania, Jacek i Mariusz

Dziękujemy i miejmy nadzieję, że owa trzynastka nam szczęście przyniesie. Zło przyjdzie samo.

No, nie do końca: http://obcyjezykpols...d=archive&id=46 .

Ach, no i zapomniałbym: najlepszego w 2013 dla załogi i użytkowników Kopalni :)

Zwracam więc honor. Macie rację. Ale jest to dla mnie cios niemały - takiej pisowni i takiego wytłumaczenia uczono mnie jeszcze w podstawówce. Co więcej, za pisownię (okazuję się poprawną) "do siego roku" odjęto mi na dyktandzie punkty, stąd tak to sobie zapamiętałem. Hmmm... człowiek uczy się całe życie.

Przykra sprawa z tym dyktandem. A język polski jest tak najeżony pułapkami, że można wybaczyć błąd w wyrażeniu używanym raz do roku ;-)

Pozdrawiam :)