Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
Sign in to follow this  
KopalniaWiedzy.pl

W USA ruszyła sprzedaż PS3

Recommended Posts

Osoby, które od kilku dni stały w kolejkach przed amerykańskim sklepami, w końcu się doczekały – w USA rozpoczęto sprzedaż najnowszej konsoli Sony PlayStation 3.

Czekających nie zniechęcał fakt, iż do Stanów Zjednoczonych miało trafić w dniu premiery jedynie 400 000 urządzeń (chociaż pojawiły się głosy, że będzie ich nie więcej niż 200 000). Osoby nie stojące na początku miały więc niewielkie szanse, by nabyć konsolę.

W Nowym Jorku pierwszym, który kupił PS3 był 31-ledni Angel Paredes. Kosztowała go ona 599 dolarów oraz 3 noce koczowania przed sklepem.

Podobne obrazki można było zobaczyć w całych USA – długie kolejki, namioty i ludzie koczujący całymi dniami tylko po to, by już w dniu premiery stać się posiadaczami długo oczekiwanej konsoli.

W kolejkach oczekiwali nie tylko fanatycy gier. Byli tam też ludzie, którzy na konsoli chcieli dobrze zarobić. Część osób deklarowało, że natychmiast sprzedadzą swoją konsolę na aukcji internetowej. Biorąc pod uwagę fakt, że konsoli jest tak niewiele, a w USA rozpoczyna się sezon świąteczny, można liczyć na spore zyski. Oczywiście, pod warunkiem, że znajdą się chętni zapłacić więcej niż wynosi i tak już wysoka cena konsoli.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...