Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy
waldi888231200

Jak dobrze wydać 200zł.

Recommended Posts

Czy męczy cię czytanie notek na kopalni?? Czy zapoznanie się z treścią przydługich wypowiedzi na Kopalni cię przeraża?? Proponuję ci moją metodę na zmianę interfejsu z wpatrywania się w ekran na słuchanie tego co inni napisali  :):D .

Oprócz tego możesz odsłuchać dowolny tekst który na kompie jesteś w stanie zaznaczyć i skopiować (Pdf, Word, strony internetowe, e-booki i inne ).

Kupiłem usługi Jacka (bo głównie z jego głosu korzystam) prawie dwa lata temu i dziś uważam że było to 219zł (ale najprostsza wersja 99zł) bardzo dobrze zainwestowane, program się nie wiesza , wszystko załatwione przez internet, może cztać tekst nawet 6X szybciej niż normalnie da się to zrobić , tysiące stron tekstu za mną , a i wzrok przy szanowany .

Dodałbym go nawet do Nagrody by Waldi888231200 (niestety zamknąłem wątek ).

Tutaj link do tego fenomenu:http://www.expressivo.com/pl/

Ps: Artykuł nie sponsorowany, a produkt powinien każdy mieć kto naprawdę chce dużo wiedzieć i być na bieżąco.

Korzystam z tego programu już od dwóch lat i bardzo się cieszę, że powstał. Mam czasami problemy ze wzrokiem i nie jestem w stanie czytać dłużej z monitora niż 1 godz, a mając espressivo... jest super.