Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

JakinBooz

Users
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

JakinBooz last won the day on December 22 2012

JakinBooz had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About JakinBooz

 • Rank
  Sztygar

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Jestem ciekaw w jaki sposób pacjent byłby "podpięty" do takiej sztucznej nerki?
 2. Jeśli na Alfa Centauri jest wifi to nie powinno być problemu z przekazaniem fotek. U mnie zdjęcia w ciągu kilku minut pojawiają się na laptopie
 3. Zmienisz zdanie gdy będziesz miał chore dziecko i będzie ono miało 40 stopni gorączki.
 4. Problem w tym, że koncerny farmaceutyczne zarabiają na szczepionkach a nie na butach. Zarabiają na naszej chorobie a nie na zdrowiu. Dlatego też nigdy nie będą promowały zachowań prozdrowotnych ani zwiększających odporność organizmu.
 5. Zanim odpowiesz, zrób najpierw prawo jazdy, kup samochód. Poza tym kto upoważnił Cię do obrażania innych ludzi? Uważasz się za wszystko wiedzącego Boga? Poza tym jak masz kłopoty z koncentracją to idź do lekarza a już na pewno nie siadaj za kierownicą dla bezpieczeństwa innych ludzi.
 6. Gdy czytałem ten artykuł to widziałem przed sobą twarz mojej żony:)
 7. Ten film pokazuje jak bezlitośni i okrutni potrafią być ludzie.
 8. Interwały zawsze poprawiały wydolność i prędkość. Ciekawy schemat 10 20 30. Minusem wg mnie jest zbyt krótki trening i fazy, w której mozna kontemplować przyjemność z biegania.
 9. Z pewnoscią, na jednej z asteroid znajdziemy ropę lub gaz łupkowy. A powaznie, Księżyc znajduje się 300 000km od Ziemi a asteroidy do 8 milionów km. Szacowanie, że są one niebezpieczne wydaje mi się dość dowolna.
 10. I tak sztuka kaligrafii odeszła do lamusa. Mało kto jeszcze o niej pamięta. Chyba tylko ci, którzy piszą piórem.
 11. "Najważniejszy jest obrządek...." i dodam od siebie: nie orażanie uczuć innych ludzi - o ile ich szanujemy.
 12. Pisząc "woda" miałem na myśli to coś z kranu ale o zawartości ok. 1500 razy mniej innych rzeczy niż H2O. Co do solanki to jakiś rok temu zrobiłem badanie solanki (roztwór nasycony) z dodatkiem chloru ok 0,3mg/l. Badanie było standardowe w dwóch temperaturach i nic nie wyszło (laboratorium ma akredytację PCA). Nie twierdzę, że w solance nigdy nic niema ale do tematu bakterii w solance podchodziłbym ostrożnie.
 13. Woda ma Ph ok. 5,5 to jedno spostrzeżenie. Ciekawi mnie też co to za plazma została skierowana do wody. Czy to plazma z łuku elektrycznego?
×
×
 • Create New...