Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

ФvХ

Users
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About ФvХ

 • Rank
  Gwarek
 • Birthday 12/30/1910

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Gorzej ludzie swoje żywoty marnotrawią, więc gry czy makijaże takimi strasznymi złodziejami czasu nie są.
 2. Ewolucja "Was" doskonali . . . ale fakt, ze warunki zdrowotne dla rozwoju umysłów młodych są mało korzystne i zdrowie ludzi szwankuje mimo wspaniałej medycyny to i tak patologii roxwojowych nie daje się wyeliminować.
 3. Sporo ludzi choruje na depresję z powodu słabych możliwości finansowych trzeba tutaj dodać czy o cięższych zaburzeniach psychicznych nie wspominając.
 4. Ale jeśli matka ma wielu partnerów to dziecki przejmuje także najlepsze i przecedza najgorsze cechy osobowości oraz wzorce wszelakie samców z którymi przebywa. Nic te badania nie mają realiów i nie są stygmatyzujące!
 5. Terpuga tylko? A czy łosoś, makrela i śledzie też potroją zawartość O-3 ?
 6. I tak lecą głównie tetrabajty cyfrowego syfu 8)
 7. Ale teraz singli jest coraz więcej i o nich bym badania poczytał chętniej!
 8. Za młodu to się brało 100 zł na żyłce przywiązane i kładło przywiązane na chodniku (siedząc na drzewie albo w krzakach). Potem się ciągnęło jak człowiek się po nie schylał i szedł zgarbiony przed uciekającą stówką . . . to były czasy i zabawa przednia!
 9. A Polityka czy Wprost? Chyba w pdf można zamówić, którąś z tych gazet (no i ma się szybciej i taniej, niż wersję drukowaną).
 10. Tylko, że mając częst w nadmiarze pokarmu ludzie wybierają się hukać do zwierzyny czy lapać rybki. Jeden zacina okonia kilogramowego, aż mało żyłka nie pęknie, a drugi z podbierakiem, bądź pustymi łapkami za skrzela łapię . . . a ryby i tak nie zjedzą . . . wypuszczą, a ona zdechnie po uszkodzeniach spowodowanych przez haczyk (przełyku czy też wnętrznośći).
 11. Worek foliowy nałóż! Tylko nie po nawozach, bo z napisami jest!
 12. Nie zapominajmy też o plemnikach "mącicielach" i "wojownikach". Szybkościowe plemsy jaką szybkośc na godzinę osiągają, że tak z ciekawości się spytam? Co z tego, że kurak może mieć plemniki sprinterskie jak człowiek go pod nóż weźmie i zje . . . świetne geny mogą tak szybko przepadnąć tonąc w rosole lub maczane w sosie/panierce!
 13. Czyli celem jest też uszkodzenie jąder oponentom . . . kotowate zjadają (lub uśmiercają - zależy czy głodny jest samczyk) nie swoje potomstwo samicom jak wiemy). Samice też widziałem, ze się lały po pijaku (może o samca ALFA albo z materialnym potencjałem czy też dobrymi rokowaniami na przyszłość to już nie mnie stwierdzić). Głownie to było szarpanie za włosy (nie bicie zamkniętą ręką czy z plaskacza). Ale to tylko raz, więc misiała to być jakaś dobra partia (albo jakieś zaległe sprawy sercowe czy zdrady). Cżesto z tego jest dużo, płaczu, ciągania się po sądach i roszczeń finansowych. Ale jak widać małpy nie mają zachowań homoseksualnych (co jest nagminne u psów na przykład).
 14. To już Cik którzy tańcczyć nie lubią (bo, żadnych korzyści im to w życiu nie przynosi mają mieć słabsze potomstwo?). W dodatku dla wielu cancerzy "puszczzają zawory" pod wpływem używek (alkoholu/narkotyków). A jeżeli sa podatni na pop-kulturę to naśladują marnej jakości wywijasy telewizyjne . . . Przecież Ci ludzie jeszcze nie są w pełni dojrzali w takim wieku . . . Po tańczących samcach nie zobaczą potencjalne samice czy mają zachowania ryzykowne, choroby weneryczne, psychiczne oraz w jakim stopnuiu są mogą podlegać selekcji naturalnej czy ukrytych wad genetycznych nie zobaczą, a o osobowości czy wierności nie wspominając (no chyba, ze chodzi o dawców spermy, a do trutniowania dziecka znajdą sobie "mamcika-domatora", który chętnie zaopiekuje się nie swoimm genem i będzie go pielęgnował jak własne).
 15. zaOFFTOPuje także ==>> Kto z Was ma taką kolekcję?
×
×
 • Create New...