Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Kikkhull

Users
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Kikkhull

 1. "przemoc polityczna" tego jeszcze w słowniku nie było. Muszę dopisać zaraz po "pokojowych bombardowaniach".
 2. Płytki umysł to miał ten nałkofiec i inni co to powtarzali, bo ja w życiu o tym nie słyszałem, ale jak artykuł wyjasnia, było to w kregach uniwersyteckich. Inteligentny człowiek wie, że jak jego teoria nie sprawdza się z praktyką, to zmieniasz teorię, a nie mówisz, że to niemozliwe. Jak cos sie robi 2x i nie wychodzi, to zmienia się sposób robienia, a nie wymysla teorię, jak robią to nałkofce.
 3. "Od dwóch lat wypuszcza na rynek nowe modele bardziej zaawansowanych smartfonów, ale nie obsługują one sieci 5G" zapłacili za pisanie kłamstw, czy tak z niewiedzy.
 4. Nic nie warte badania, bo w ich wzorze nie ma nic np. na temat aktywności słońca. W ten sposób to i mozna wykazać, że przelot dzikich kaczek też zmniejsza albedo, wystarczy wybrać odpowiednie dzień.
 5. Troll dał swój standardowy popis. Ja przedstawiłem liczby zaprezentowane z pomiarów przez instytut w Niemczech, a ten fantazje na temat pokrywy lodowej w 2030, plus standardowe trollowe gadki.
 6. Tak topnieją, że aż nie topnieją "At 4.81 million square kilometres, the Arctic sea-ice minimum in 2021 was a roughly 1.5 million square kilometres above the previous negative record in 2012, when the satellites recorded a residual area of 3.27 million square kilometres. " https://www2.idw-online.de/en/news775842 Wyniki badań i i ch tłumaczenie zależą od grubości koperto. Nawet jak w liczbach nie wychodzi mniej, to i tak topnieją
 7. Ale bajki. Dom aukcyjnie nie wiedział jaki unikat sprzedawał. Ciekawe bo paser w lombardzie odpowiada, a dom aukcyjny, gdzie łatwiej mu ustalić pochodzenie o niczym nie wie. Jak widać prawo bogatych złodziei chroni.
 8. Kawa nie zwieksza, ale zwiekszaja napoje energetyczne.
 9. Badanie kompletnie niewiarygodne. Nawet nie napisano, czy wykluczona z badania osoby z zaburzeniami snu, depresji czy pijacych alkohol. Sama deklaracja tego czy ktos jest rannym ptaszkiem jest bzdurna, bo jak ktos jest w stresie, to nie zasnie wczesnie i juz ma wieksze ryzyko depresji. Ankietami w takim badaniu to mozna sobie tylek podetrzec. Trzeba by badac poziom hormonow stresu, geny, wykluczyc ADHD, depresje w rodzinie, alkohol i mnostwo innych czynnikow, zeby to bylo wiarygodne. Gdyby samo swiatlo mialo znaczenie, to wszystkie depresje byly by leczone swiatlem.
 10. Wiedza tych co robili te badania, jest mniejsza niż studentów medycyny. "Badania wykazały też, że przeciwciała powstające po szczepieniu w ośrodkach rozmnażania są skuteczne przeciwko trzem różnym wariantom wirusa". P-ciała powstają na konkretny antygen, a nie warianty. Czytałem badania, gdzie wykazano, że ozdrowieńcy mają p-ciała na 7 czy 8 różnych antygenów (nie pamiętam dokładnie) związanych z koronawirusem.
 11. tu jest wiecej https://secretsoftheice.com/news/2020/04/16/mountain-pass/
 12. Co za genialne posunięcia, teraz mozna będzie przypisac terroryzm każdemu. Przeciętny człowiek nawet nie będzie wiedział, że jego komputer może być zdalnie wykorzystany do ataku, a tu pyk, jesteś terrorystą i lądujesz w Guantanamo.
 13. A nie było emigrantów, którzy osiedlili się w danej miejscowości, a potem brali udział w bitwie?
 14. Czyli naukofcy niby coś odczytali i poprawili historię, co potem okazało się spektakularną klapą. To może teraz napisać konkretne nazwiska tych naukofców i wywalić ich książki do śmietnika.
 15. Jak matka chce brać udział w eksperymencie medycznym w ciąży to jej sprawa. Nawet przy bardzo poznanej szczepionce na gruźlicę, nie zaleca się szczepić w ciąży.
 16. Do niedawna była teoria, że ze wzglądu na ocieplenie, w Europie będzie zimniej, bo nie będzie Golfstromu i innych ciepłych prądów. Jak ta teoria dała w leb, to już jest nowa, na zawołanie, o starej cicho sza.
 17. Myliłem się, tato musieli być dyrektorem szkoły, szkoło widział bezodrzutowy, odrzutowy silnik, na niewidzialny gaz. Zaraz się doczepi niewidzialnego gazu, bo nie rozumie że chodzi o przepływ.
 18. No to błysnąłeś. Nie pisze o spalaniu, tylko odrzucie bez wydzielania gazów. Z fizyki chyba po znajomości puszczali, skoro odrzut można odzyskać niewidocznie, ale te tumany kurzu są. Chyba je Marsjanie robią, bo z góry było całkiem przejrzyście.
 19. Znaczy tygryski lubią nagrania ze studia filmowego. Moduł lądowania nie generuje żadnego ciągu, to jak ląduje, hamuje czy co tam nie robi, bo ja widzę, że wisi na sznurkach.
×
×
 • Create New...