Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Kikkhull

Users
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kikkhull last won the day on February 19

Kikkhull had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

About Kikkhull

 • Rank
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myliłem się, tato musieli być dyrektorem szkoły, szkoło widział bezodrzutowy, odrzutowy silnik, na niewidzialny gaz. Zaraz się doczepi niewidzialnego gazu, bo nie rozumie że chodzi o przepływ.
 2. No to błysnąłeś. Nie pisze o spalaniu, tylko odrzucie bez wydzielania gazów. Z fizyki chyba po znajomości puszczali, skoro odrzut można odzyskać niewidocznie, ale te tumany kurzu są. Chyba je Marsjanie robią, bo z góry było całkiem przejrzyście.
 3. Znaczy tygryski lubią nagrania ze studia filmowego. Moduł lądowania nie generuje żadnego ciągu, to jak ląduje, hamuje czy co tam nie robi, bo ja widzę, że wisi na sznurkach.
 4. Oczywiście że ciężko znaleźć, bo kościół wszystko niszczył. Na miejscach kultu budował swoje kościoły.
 5. Średniowieczne, czy ten historyk wie jakie to ramy czasowe średniowiecze. Średniowiecze to 1000 lat, przydało by się, jak już zrobili niby badania, w przybliżeniu podać z którego wieku.
 6. A prąd do jego silników elektrycznych skąd wezmą? Problemem statków była, czy dalej jest najgorsza jakość paliwa używanego. Chyba od tego roku weszły nowe regulacje i na statkach montowali filtry o długości paru pięter.
 7. Jak można zrobić urządzenie do wykrywania czegoś, co nie wiadomo czy istnieje. Jak już Chińczyki maja urządzenie wykrywające ciemna materię, to teraz powinni skonstruować do wykrywania Boga.
 8. Baju, baju, będziesz w raju. Na razie badania bliźniąt jednojajowych zaprzeczają takiej teorii. Gdyby to była ekspresja genów z powodu łożyskowych, to oba bliźniaki jednojajowe powinny chorować, a tak nie jest. Ryzyko że oba będą chore to 40-60%. Czyli drugi ma "tylko" ok. 50% ryzyko zachorowania. To bardziej mówi o czynnikach środowiskowych i w ten sposob ekspresji genów.
 9. Pacjenci ze schizofrenią żyją znacznie krócej niż populacja. Też mi dopiero odkrycie, każdy o tym wie bez badań.
×
×
 • Create New...