Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Kikkhull

Users
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kikkhull last won the day on February 19

Kikkhull had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

About Kikkhull

 • Rank
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kawa nie zwieksza, ale zwiekszaja napoje energetyczne.
 2. Badanie kompletnie niewiarygodne. Nawet nie napisano, czy wykluczona z badania osoby z zaburzeniami snu, depresji czy pijacych alkohol. Sama deklaracja tego czy ktos jest rannym ptaszkiem jest bzdurna, bo jak ktos jest w stresie, to nie zasnie wczesnie i juz ma wieksze ryzyko depresji. Ankietami w takim badaniu to mozna sobie tylek podetrzec. Trzeba by badac poziom hormonow stresu, geny, wykluczyc ADHD, depresje w rodzinie, alkohol i mnostwo innych czynnikow, zeby to bylo wiarygodne. Gdyby samo swiatlo mialo znaczenie, to wszystkie depresje byly by leczone swiatlem.
 3. Wiedza tych co robili te badania, jest mniejsza niż studentów medycyny. "Badania wykazały też, że przeciwciała powstające po szczepieniu w ośrodkach rozmnażania są skuteczne przeciwko trzem różnym wariantom wirusa". P-ciała powstają na konkretny antygen, a nie warianty. Czytałem badania, gdzie wykazano, że ozdrowieńcy mają p-ciała na 7 czy 8 różnych antygenów (nie pamiętam dokładnie) związanych z koronawirusem.
 4. tu jest wiecej https://secretsoftheice.com/news/2020/04/16/mountain-pass/
 5. Co za genialne posunięcia, teraz mozna będzie przypisac terroryzm każdemu. Przeciętny człowiek nawet nie będzie wiedział, że jego komputer może być zdalnie wykorzystany do ataku, a tu pyk, jesteś terrorystą i lądujesz w Guantanamo.
 6. A nie było emigrantów, którzy osiedlili się w danej miejscowości, a potem brali udział w bitwie?
 7. Czyli naukofcy niby coś odczytali i poprawili historię, co potem okazało się spektakularną klapą. To może teraz napisać konkretne nazwiska tych naukofców i wywalić ich książki do śmietnika.
 8. Jak matka chce brać udział w eksperymencie medycznym w ciąży to jej sprawa. Nawet przy bardzo poznanej szczepionce na gruźlicę, nie zaleca się szczepić w ciąży.
 9. Do niedawna była teoria, że ze wzglądu na ocieplenie, w Europie będzie zimniej, bo nie będzie Golfstromu i innych ciepłych prądów. Jak ta teoria dała w leb, to już jest nowa, na zawołanie, o starej cicho sza.
 10. Myliłem się, tato musieli być dyrektorem szkoły, szkoło widział bezodrzutowy, odrzutowy silnik, na niewidzialny gaz. Zaraz się doczepi niewidzialnego gazu, bo nie rozumie że chodzi o przepływ.
×
×
 • Create New...