Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Kikkhull

Users
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kikkhull last won the day on February 19

Kikkhull had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutral

About Kikkhull

 • Rank
  Górnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tu jest wiecej https://secretsoftheice.com/news/2020/04/16/mountain-pass/
 2. Co za genialne posunięcia, teraz mozna będzie przypisac terroryzm każdemu. Przeciętny człowiek nawet nie będzie wiedział, że jego komputer może być zdalnie wykorzystany do ataku, a tu pyk, jesteś terrorystą i lądujesz w Guantanamo.
 3. A nie było emigrantów, którzy osiedlili się w danej miejscowości, a potem brali udział w bitwie?
 4. Czyli naukofcy niby coś odczytali i poprawili historię, co potem okazało się spektakularną klapą. To może teraz napisać konkretne nazwiska tych naukofców i wywalić ich książki do śmietnika.
 5. Jak matka chce brać udział w eksperymencie medycznym w ciąży to jej sprawa. Nawet przy bardzo poznanej szczepionce na gruźlicę, nie zaleca się szczepić w ciąży.
 6. Do niedawna była teoria, że ze wzglądu na ocieplenie, w Europie będzie zimniej, bo nie będzie Golfstromu i innych ciepłych prądów. Jak ta teoria dała w leb, to już jest nowa, na zawołanie, o starej cicho sza.
 7. Myliłem się, tato musieli być dyrektorem szkoły, szkoło widział bezodrzutowy, odrzutowy silnik, na niewidzialny gaz. Zaraz się doczepi niewidzialnego gazu, bo nie rozumie że chodzi o przepływ.
 8. No to błysnąłeś. Nie pisze o spalaniu, tylko odrzucie bez wydzielania gazów. Z fizyki chyba po znajomości puszczali, skoro odrzut można odzyskać niewidocznie, ale te tumany kurzu są. Chyba je Marsjanie robią, bo z góry było całkiem przejrzyście.
 9. Znaczy tygryski lubią nagrania ze studia filmowego. Moduł lądowania nie generuje żadnego ciągu, to jak ląduje, hamuje czy co tam nie robi, bo ja widzę, że wisi na sznurkach.
×
×
 • Create New...