Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

OtByt

Users
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

OtByt last won the day on December 27 2017

OtByt had the most liked content!

Community Reputation

-11 Awful

About OtByt

 • Rank
  Górnik
 • Birthday 01/04/1920

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  tak
 • Zainteresowania
  Kobiety
 1. OtByt

  Emisja CO2 mniejsza dzięki LED-om

  Czy na pewno? Ludziki w końcu też wydychają CO2. Zwłaszcza przy produkcji i utylizacji "żarówek" LED. Stawiam na naturę, która tak głupiego i szkodliwego dla niej oświetlenia nie wymyśliła. Może jednak pojedziemy po "całokształcie"? Tak debilnych jak w rozważanym tytule tez chyba nie warto rozpatrywać?
 2. Przed tanią chińską podróbką?
 3. OtByt

  Emisja CO2 mniejsza dzięki LED-om

  Oczy świecą kiepsko, ale chyba zwykła pochodnia wytworzy mniej CO2 niż jakaś LED (licząc koszty zasilania, wytworzenia i utylizacji. Czyli coś, co ma sens w przeciwieństwie do idiotycznych tez artykułu). O kosztach ludzkich chyba nie warto wspominać. Szczególnie tych dzieci w Afryce. P.S. Wiem, że w swej jedynej prawdzie ludzie jak pan thikim powiedzą, że to dusze nie ochrzczone, czy coś w tym stylu.
 4. OtByt

  LED-y wygrywają z żarówkami na wszystkich polach

  W oczy się nie rzuca. Polecam jednak empirię. Ta jest ostatecznym argumentem. Dla ułatwienia oglądu rzeczywistości podsyłam (dla ułatwienia: chodzi o takie cuś w czerwonej obwódce).
 5. Czyli jak zwykle. Mydełko i po jajkach (właściwie bez jaj). Wszystkiego dobrego w nowym roku(*), również następnym (patrz (*)). Jeśli udało się panu wyrwać z tej pętli, to (*). Dorzucę, że my nie takie rzeczy w Polsce. https://wiadomosci.wp.pl/duchowe-uzdrawianie-bedzie-refundowane-wiceminister-zdrowia-spotkala-sie-z-uzdrowicielami-6202852933830273a
 6. Dorzuciłbym znamienitych strategów rozpoczynających od mszy i zaleceń doktryny wojennej po niej (wymordować wszystkich).
 7. Skąd takie przypuszczenie? Może jakieś namiary na literaturę profesjonalną?
 8. OtByt

  Zagadkowe odkrycie Polaków

  Nie rozumiem. Bóg istnieje? Raczej kiepska statystyka z jednego punktu, ale skupiaj się pan jak lubisz Proszę tylko o jedno. Nie ekstrapoluj pan z jednego punku, co zwykle czynisz.
 9. OtByt

  Zagadkowe odkrycie Polaków

  O to właśnie chodziło. Ktoś rozsądny rozumie CDM? Niechby i mCDM? https://en.wikipedia.org/wiki/Meta-cold_dark_matter Jestem całkowicie stałocieplny w kontekście pierdnięć pierdzących. Wiesz, rozumiemy się zapewne bez słów, ale te, jakoś tak niechcący, wysławiamy.
 10. OtByt

  Mała ważna zmiana

  Pięknie. Można poprosić o jakieś namiary w kontekście czegoś zwyczajnego w świecie nauki jak publikacja? Głos w radiu maryja się nie liczy. Literówki odpuszczamy, jako i wy nam odpuście.
 11. OtByt

  Autonomiczny samochód zderzył się z motocyklistą

  AI do tej pory nie ogarnia sytuacji. Ogarniają ją (i nie tylko) ci, którzy sporo BTC posiadają.
 12. OtByt

  Zagadkowe odkrycie Polaków

  Odnośnie to badania te nie wnoszą niczego nowego obserwacyjnie. Matematycznie model spójny i bez zarzutu. Konfrontacje rozstrzygają jednak nie wirtualne, a realne kopie. M94 nie jest zapewne wyjątkiem, np. http://inspirehep.net/record/1268501/files/Pages_from_C13-03-09--1_187.pdf Einstein ostatecznie do tego się przyznał. Może taki kierunek https://www.spidersweb.pl/2017/02/stala-kosmologiczna.html Ostatecznie, tropem infantylnego uproszczenia, OTW jest do bani (tu można wstawić uśmiech). Jak coś nie działa, to zawsze winni mogą być żydzi/ masoni/ trzecia kolumna/ […](*) Święte Oficjum pewnie podpowie co trzeba skreślić. Konstruktywizmu (model alternatywny, który działa) jednak brak. (*) niepotrzebne skreślić/ […](**) (**)Ibid. Zawsze. Masz jakiś argument za tym, że jest? Odrzucenie grawitacji w kontekście oddziaływania elektronu z protonem w atomie wodoru to też pułapka? Ponoć, jak niektórzy sądzą. Ponad 40 rzędów wielkości może być ostatecznie ułudą? Konceptów nie brak. Brak jest kasy. W końcu wojny i satysfakcja pewnego pana w świergoleniu najważniejsze. To zwykle rozumie się mówiąc o masie. Może być w tym jednak haczyk. Święte Oficjum jednak milczy.
 13. OtByt

  Zagadkowe odkrycie Polaków

  Ufam rachunkom kalkulatorów i komputerów. Do bani może być model. To jednak inna sprawa.
 14. OtByt

  Linux monopolista

 15. OtByt

  Elon Musk pokazał Falcona Heavy

  Czyli tak samo jak w kwestii materiałów do windy kosmicznej. Nanorurki i takie tam.
×