Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

riyader

Users
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About riyader

 • Rank
  Fuks

Recent Profile Visitors

821 profile views
 1. Uwielbiam te badania. Jak zwykle zauważono pewną korelację i bez zastanowienia wysnuto teorię że to aktywność fizyczna wywołuje odporność na raka? A skąd taki wniosek? Przecież z samej korelacji to nie wynika.
 2. Z PDFu wynika, że rozwiązanie nie polega na szyfrowaniu połączenia jak robi to VPN, tylko manipulowaniu protokołem TCP żeby zmylić algorytm nasłuchujący połączenia. Nie są wymagane implementacje po stronie serwera.
 3. Powinni raczej zalegalizować psylocybinę, przez co każdy mógłby iść do apteki i kupić ją w kapsułkach, a nie męczyć się z niesmacznymi grzybami o niewiadomej mocy.
 4. Oczywiście. Ale doszło do takiej sytuacji, że jak znana duża firma zatrudnia samych białych, to jest posądzana o dyskryminację. Zauważyłem, że na Facebooku ludziki występujące w animacjach mają fioletowy kolor skóry. Już się boją przedstawić prawdziwy kolor, bo od razu wyjadą na nich, że dyskryminują jakąś rase.
 5. Przecież te praktyki w korporacjach są stosowane właśnie po to żeby nie zostać posądzonym o dyskryminacje. Muszą zatrudniać ileś tam czarnych, żółtych, kobiet, geji, itp. Białych mężczyzn widać było ostatnio za dużo.
 6. Nie ma się czym podniecać. Przypominam że z tego nie ma chleba.
×
×
 • Create New...