Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Elviz

Users
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Elviz

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Bardzo trafne spostrzeżenie mistrzu. Parafrazując klasyka: "A to za to wszystko płaci? Pan płaci, pani płaci. ... społeczeństwo płaci."
 2. Myślę że już sam fakt bycia homoseksualistą świadczy o tym że z kolesiem "coś nie tak". Wiele zaburzeń psychicznych występuje grupowo. Jeden z moich znajomych mawia że mają "nasrane w bani". Może nie jest to naukowe podejście, ale coś w tym jest.
 3. Stęknięcia kobiet-tenisistek brzmią jakby właśnie uprawiały seks. Nie wiem czy rozprasza to przeciwniczkę, ale facetom na widowni sprawia wielką frajdę Poza tym zalety wydawania różnego rodzaju okrzyków podczas ataku wykorzystywali już ludzie pierwotni - niekoniecznie do gry w tenisa.
 4. Te pigułki z suszonej żaby faktycznie by mu się przydały, widać że koleś ma coś "nie teges" pod sufitem. Poza tym - Pratchett rządzi
 5. Przypomniała mi się piosenka o ślinie: "Ślina, ślina, ślina ślina Wrocław i wrócili" (trzeba przeczytać na głos żeby wyszło )
 6. Prawda jest taka że ma tu miejsca gruba manipulacja. Media zgodnym chórem potwierdzają wersję oficjalną, mało kto się wyłamuje. Identycznie jak w przypadku rzekomej epidemii świńskiej grypy. To niestety jest właśnie teoria spiskowa, niemal encyklopedyczny przykład.
 7. Czyli w sumie nie wiadomo czy lodowiec w Himalajach się zmniejsza bo nie ma dostatecznej ilości danych. Pięknie. Przypomina to historię z dziurą ozonową - czy ktoś to jeszcze pamięta? Nagle przestano o niej mówić. Okazało się że także nie ma dostatecznych danych żeby stwierdzić czy się powiększa. Można spokojnie przyjąć że zawsze tam była, a cała afera to burza w szklance wody. Dzięki Bogu za Internet - nie oglądam TV bo robi wodę z mózgu. W necie można się dogrzebać każdego zapomnianego faktu jeśli jest się dostatecznie dociekliwym.
 8. Cytat: "Należy powiedzieć, że ogólna sytuacja nie była i nie jest wcale taka zła jak widzą to Gore i spółka. W 2007 roku donoszono, że zmniejsza się pokrywa lodowa. Było tak w rzeczywistości, jednak dane Narodowego Zarządu Oceanów i Atmosfery pokazały, że rok później cały zaginiony lód powrócił na swoje miejsce. Stąd też poziom lodu, który skurczył się z 13 milionów kilometrów kwadratowych w styczniu 2007 roku do tylko 4 milionów w październiku tego samego roku w ciągu kilku następnych miesięcy powrócił do pierwotnego stanu. W rzeczywistości dane z 2008 roku pokazywały, że powierzchnia antarktycznych lodowców szelfowych jest o jedną trzecią większa niż zwykle. O tym nie donoszono. "
 9. Jest globalne ocieplenie i basta. Jeśli fakty nie przystają - cóż, tym gorzej dla faktów.
 10. Ależ tu nawet nie ma o czym dyskutować, całe to gadanie o globalnym ociepleniu, jakoby wywołanym przez człowieka przy pomocy co2, śmierdzi szwindlem na kilometr. Szwindel miał miejsce, nawet 1000 komisji mnie nie przekona że było inaczej. Wystarczy dostęp do internetu i Google - można wygrzebać wszelkie fakty na ten temat.
 11. @dwadziesciacztery Oj, ciemna masa jest potrzebna. Rządzącym wcale nie zależy na wysokim IQ obywateli - wprost przeciwnie.
 12. No i proszę, za rok czy dwa ludzie faktycznie uwierzą że żadnej afery nie było, no bo skoro powiedzieli o tym w TV to musi być prawda. No i do tego jeszcze dwie niezależne komisje... Fiu, fiu, poważna sprawa. Prawda jest taka że ci którym zależy na przyjęciu teorii globalnego ocieplenia jako aksjomatu musieli się nieźle napracować i wydać mnóstwo kasy aby te komisje stwierdziły co stwierdziły. A stwierdziły że białe jest czarne. Typowy przykład dwójmyślenia. Wojna to pokój. Wolność to niewola. Ignorancja to siła.
 13. Wygląda jakby urządzenie faktycznie było zaprojektowane na amerykańskie podwórko. Jaki z tego wniosek? Że urządzenie będzie faktycznie wykorzystywane na amerykańskim podwórku. Pytanie: Po co produkować wyposażenie wojskowe które można użyć wyłącznie we własnym kraju? Wniosek: Nadchodzą ciężkie czasy dla Ameryki i Amerykanów
×
×
 • Create New...