Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

LWGula

Users
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

LWGula last won the day on February 10 2016

LWGula had the most liked content!

Community Reputation

-9 Very Bad

About LWGula

 • Rank
  Fuks
 1. Po kilku latach pracy w szkole (po dwóch latach jako nauczuciel mianowany) matematyczka, pani Urszula Maciejowska, żona prof. dr. hab. (genetyka) powiedziała w obecności około dziesięciu nauczycieli, że Guła będzie bardzo wielkim człowiekiem, o czym się przekonacie na pewno. Nie miałem pojecia o co chodzi. Widocznie myślała, że rozpocznę drugi kierunek - matematykę. No tak, uczyłem też matematyki. Moja klasa wypadła najlepiej podczas sprawdzianu kuratoryjnego, a nie była to klasa najlepsza spośród czterech. Matematyki uczyłem dodatkowo. Dziękuję, Panie Thikim
 2. Nie mam wpływu na to, co nastąpi. Do zbanowania jesteś przede mną, jeśli już. Przecież jesteś wspaniałomyślny i ponoć nie gniewasz się na mnie. Odwrotu jednak nie ma. Twą duszę wysłałem już Panu Bogu, gdyż twój uczynek przekroczył wszelkie zrozumienie. Ty zacząłeś! Nie odbieraj mi chleba i nie pogarszaj sytuacji. Nie szukaj psie poklasku. Nie odbieraj mi chleba!!!! !!!! = nastąpić musi. Wyluzuj antypolski psie!!!! Co ty gnoju tworzysz? Jaki jest tu uszczerbek dla ciebie kanalio z mojego powodu? Nie piję, nie ćpam, nie mam bezsenności, psie, więc spiempierdampalampaj. Ty wsiarzu! Szukasz nie tego, co potrzeba. Odnieś się kanalio do moich wniosków twórczych. Z jakiego okresu? Nie kompromituj polskiego lewa bardziej. Prawda jest taka, ze nigdy pierwszy nie podskoczyłem. Przejdźmy do tematu, a ściślej - prosze przjdźcie do swojego tematu(ÓW). Jakiej krzywdy zaznałeś z mojego powodu? Co ty wyprawiasz? Czy i ciebie mam wy***rdolic do Św. Piotra samą myślą? Czy nie możesz napisać, że wspaniałe są Twoje wyniki Leszku, ale nie jestem właścicielem niczego, co dałoby Ci oczekiwany rozgłos - ten w związku z tymi osiągnieciami? Podaj dowód, że IJETAE nie jest punktowane, czyli że nie jest oceniane. Niczego złego nie robię rozmyślnie w trakcie wysyłania odpowiedzi. Jeśli coś wyszło nie tak, to nie z mojej winy. Absolutnie nie podszywam się pod kogoś. Nie da się usunąć takiego błędu. Rozdwojenie jaźni masz ty lub będziesz je miał. Zastanów się człeniu, co mi przypinasz? Omamy, manię wielkości, schizofrenię. Nie wiesz kto cię zrobił. Jaką masz przewagę? Ogromną - podaj mi swoje dane. Mobilne domy? Tak. Dla tych, którzy lubią co nieco i z tego powodu nie mają szans na noclegownie. Nadal są bezdomni. Śpią w namiotach. Będę na tyle wielki, że im pomogę. Tracisz czas. Możesz poprosić znajomego o ocenę moich wyników. Zakładam, że ocena ta będzie fałszywa. Wtedy napiszesz, że człowiek XX (anonimowy) nie uznał Twoich wyników za poprawne. Tak chyba wyszło, ale naprawdę nie było to zamierzone. Czy ludzie stąd, ludzie wykształceni i obiektywni w swej samoocenie mają świadomość jakiego kalibru prac jestem autorem? Prof dr hab. - psycholog: OD CZASÓW ŚREDNIOWIECZA NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO, OPRÓCZ ŚRODKÓW. Podczas egzaminu z psychologii, tenże profesor oznajmił mi, że jestem nadzwyczaj inteligentny. Powiedział to po tym, jak nie odpowiedziałem na pytanie na ocenę 5,0. Ale próbowałem. Własnie tymi wnioskami był zdumiony. Wtedy profesor ten był dziekanem. Cztery lata później broniłem pracę magisterską własnie z wąskiej działki psychologii. Obroniłem pracę magisterską na ocenę dobra plus. To była praca badawcza. Gdy rozpocząłem pracę w szkole, wielu nauczycieli już o tym wiedziało, a nikogo nie znałem.
 3. Z różną prędkością? A skąd to wiesz, skoro czas nie istnieje? Isnieją genialni ludzie (tu nie mam na myśli siebie), którzy wiedzą, że nie mają zadnych szans na Nobla. Pragną sławy i bredzą to, co nikomu nie szkodzi. W ten sposób zdobywają sławę.
 4. Ten TYP zdechnie bez mojego udziału. Zdechnie, bo Polskę trzeba oczyścić z takich kanalii. Zdechnie tylko w związku z tym, że wysyłam Panu Bogu spapraną duszę tego TYPA, którego uczynki przekroczyły wszelkie zrozumienie. Uczynię to samą myślą. I Bóg mnie wysłucha. Założymy się? Realizm. Użycie tego słowa stawia Cię znacznie wyżej. No cóż, brnę w pewnym sensie na oślep, ale wierzę, że dzięki temu RP nie będzie nadal Hurtownią Unijnej Jedności. Właśnie mamy temat 'na czasie'. Czas Ci to pojąć. Te, 'afordancja', czy możesz się nakryć sama sobą i nie oddychać? Czas jest wielkością, bo ma wymiar, a wymiar ma jednostkę i miejsce na liczbę tych jednostek. Nie pytaj nigdy o drzewo genealogiczne Boga. Hymn o Miłości wg LWG: Gdybym mówił językami ludzi i aniołów, to tylko przez pełnię miłości ode mnie. Gdybym też miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice, i posiadał wszelką wiedzę, i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił, to miłości nie musielibyście się uczyć daremnie. I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, to tylko przy samotności w testamentu zapisie albo przy pełnym postradaniu zmysłów swoich. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość pięknie zazdrości; nie zna zawiści; szuka poklasku, ale słusznego; nie unosi się należną jej pychą; dopuszcza się bezwstydu, lecz bez uszczerbku dla bliźniego; nie szuka swego za cenę innego; unosi się gniewem, ale nie wylewem; nie obciąża niewinnych przy pamięci złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Jak widzisz, poprawiam Świętych. Nie masz więc wątpilwości, że TAMŻE będę ponad Świętymi. Zrozumiano? Bądź grzeczna, to właśnie TAMŻE Cię nie dopadnę. Filozof: KRÓLOWĄ NAUK JEST FILOZOFIA. Fizyk: KRÓLOWĄ NAUK JEST FIZYKA. Matematyk: KRÓLOWĄ NAUK JEST MATEMATYKA. Z każdą minutą KRÓLOWA NAUK staje się piękniejsza, bardziej tajemnicza i jako całość trudniejsza do zdobycia, a ponieważ na dotyk skarbów swoich udzieliła mi przyzwolenia, to zadziałałem ściśle i z fantazją. Wyobraź sobie Afrodancjo, że kundle mi to wykradli - 'ściśle i zfantazją'. Jeszcze bedziecie mnie cytowali. Afrodancjo, Ukażę Ci źrodła, które wysyłają energię z prędkością wielokrotnie większą od prędkości światła. Wynik Alberta jest tylko szczególnym przypadkiem, tego, co Ci zdradzę.
 5. Nie podskakuję ludziom i nie prowokuję nikogo w kontaktach bezpośrednich. Widzę, że Ty też nie pojmujesz, w czym rzecz. Nie dociera do Ciebie fakt, że moje wyniki są poprawne i że w normalnym kraju zdobyłbym sławe większą od samego Pitagorasa. Dlaczego w tym miejscu? Czego nie rozumiesz? Dlaczego udajesz, że nie wiesz o co poszło? W jakim celu rżniesz głupa? Czy widziałeś demona? Na jakiej podstawie oceniasz mój nastrój? Jeszcze 'wody' ze szklanki nie wylewam. Jesteś tylko zdolny w hierarchii: zdolny, uzdolniony, utalentowany, mistrz, geniusz.
 6. Inaczej kurwo!!!! Na jakiej podstawie twierdzisz, że mam cokolwiek wspólnego z chorobą psychiczną? Czy ty antypolski psie do zabicia nie wiesz, że istnieją ludzie, którym za nic wpierdolono takie przewinienia, za które otrzymaliby czapę (kiedyś)? Otrzymaliby ... . Mówimy tu o człowieku absolutnie niewinnym. Ty antypolska gnido nie licz na to, że ktoś da mi pozytwne recenzje stąd. Wszyscy są przestraszeni, gdyż takie zmazy ji zdrajcy RP ak ty, mogliby wtedy spierdolić im życie, właśnie za dobre dla mnie recenzje!!!! I jeszcze jedno, ty szmato. Nieprawdą jest, że IJETAE publikuje wszystko, jak zapłaciasz - bo o takie wnioski ci cwelu chodzi w związku z warunkami publikacji przez to naukowe pismo. Nie wpierdalaj się cioto. Nie wiesz, co mi tu zrobił. Nie wiesz, ale już to zrobił i dlatego zdechnie. Samą myślą wypiredolę kurwę do Św. Piotra.
 7. Zrób lepszy wynik w takim samym teście. Uzupełnisz brakujące pola, jedno na każde zadanie. Rekord w tym teście wynosi IQ=136. W innym teście osiągnąłem IQ=151. W USA przegrałbyś proces na pewno. To, co napisałeś jest niedopuszczalne. Mogłem napisać: Ty w m.j. bękarcie belzebuba ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. Jak za 3,14r/lę w twą obrzydliwą paszczekę, to ci wy3,14r/lę wszystkie zęby, bez prawa i możliwości do przeszczepu twej parszywej gęby. Nadal twierdzę, że zasługujesz na karę śmierci, gdyż poważyłeś moje prawa człowieka w kontekście moich wniosków twórczych. Teraz tu gdzieś dodajesz, że osoba chora psychicznie nie jest tego faktu świadoma. Zastanów się antypolski kundlu, czy osoba chora psychicznie byłaby zdolna do rozwiązania takich problemów matematycznych i kilku innych z pola nauk ścisłych, których nie rozwiązali najwięksi geniusze przez wieków kilka lub przez kilkadziesiąt lat, biorąc pod uwagę przeciwności, które napotyka ze strony podłych zdrajców państwa polskiego i narodowosci polskiej. Andrew John Wiles nie udowodnił FLT i zgadzają się ze mną niektórzy ludzie z dr.. Delta jest równa potędze stopnia q, gdzie q jest liczbą pierwszą większą od 3, podsatwą tej potęgi jest iloczyn potęg z równania Fermata z założenia spelniających je w 100%, a nie tylko hipotetycznie. Analogicznie można by postąpić z trójmianem kwadratowym i ogłosić światu, że takie parabole istnieć nie mogą. Otóż, aby to ogłosić musi być wykazane, że równanie Fermata jest fałszywe. A tego tylko ja dokonałem, tylko jeden człowiek na świecie. Zrozumialś psie, antypolski kundlu. Nikt na świecie nie udowodnił WTF, oprócz mnie. Ani dla n=4, ani dla n nieparzystych większych od 1. Co to za farmazony? Mnie choroba psychiczna nie dopadnie. Możliwa tylko po jakimś wypadku.
 8. Czas jest wielkością, bo ma wymiar wielkości tj. liczbę i jednostkę, w której ta liczba jest podawana.Czas t = x, gdzie x jest liczbą rzeczywistą, a jednostką w wymiarze x. W ruchu jednostajnym po kole n=t/T. n jest drogą liczbową rzeczywistą. Tego odkrycia dokonałem 12 stycznia 1997 roku, ale TYP z Fizykon mi to rąbnął. Częstość obiegów jest więc dana wzorem v=n/t=1/T. To jest sensacja na skalę światową. Andrzejek, jeden z najlepszych fizyków matematycznych w Europie zawsze mi powtarza: LESZEK, TO JEST TRYWIAL. I co z tego? Ale o jakim kalibrze sensacyjności. Nie muszę wychodzić poza poziom gimnazjalny, by rozwiązać mnóstwo problemów światowych w polu nauk ścisłych. Proszę zauważyć, że dzięki sobie zdefiniowałem przyspieszenie ilorazowe (częstościowe obiegów). Czy jest sens zdefiniowania przyśpieszenia przyśpieszenia dośrodkowego? Podałem przecież dwie klasyczne wielkości fizyczne, tzn. w ujęciu klasycznym, z uwagi na zmiany tych wielkości w czasie t trwania ruchu. Dla takiego amatora jak ja, który więcej nie umie, niż umie, powinien być Nobel. Tak, nagroda Nobla z fizyki. NIE MOŻE BYĆ? Może. Do tego Nobelka z fizyki Nobel w dziedzinie ekonomii za ISBP, tj. najlepszy na świecie system emerytalny, rentowy,zasiłkowy i podatkowy. Do tego Medal Abela za całokształt pracy naukowej. Do tego 1 000 000 USD za obalenie The Birch and Swinnerton-Dyer Conjecture w przypadku drugim. Do tego 1 000 000 USD za rozwalenie The Beal Conjecture w obu przypadkach. Tak być powinno. PRZYŚPIESZENIE DOŚRODKOWE I ILORAZOWE http://fs23.formsite.com/viXra/files/f-1-2-8731307_uUkmz2bB_wagarzetelnosci05.pdf http://zadajpytanie.pl/attachments/get/2805 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - twoje zachowanie jest bardziej naganne, niż barbarzyńskie dokonania największych zbrodniarzy na ludzkości. Brak słów, bo nie chcę być stąd usunięty przez takiego cwela-podkundla bez wyobraźni - dotychczas 390 postów. zamknij mordę, zardzewiała ruro bardaszana. Nie dotknąłem tu Alberta. Zrób coś ze swoją wiedzą. Ja mam wyniki, Ty żadnych o takim kalibrze. Będziesz szantrapo wytłumiona, na 100%. Podaj uzasadnienie, psie, parszywy psie, sprzedawczyku!!!! Zdrajco RP i Polaków. 390 postów bękarta belzebuba ze spodkundlonego miotu paraprzypadkowego. glaude, nigdy ci ani nie przebaczę ani nie wybaczę. Taka podła gnida musi mieć odebrane prawa publiczne na zawsze. masz to ruro bardaszana jak w banku!!!! Ponadto będziesz wyje.. z RP na zbity pysk!!!! Potrafisz postować normalnie. Tu pozostawiam dowód na to, co nastąpi. A nastąpi to, że już nigdy mnie nie dotkniesz - w żaden sposób, antypolska dziwko!!!! Podły ciotozmazie, wiesz doskonale, że nigdy nie cierpiałem na klepicho. Ty natomiast psie, który swojej matce spłodziłeś dwoje dzieci masz chorobę psychiczną - taką, jak zbrodniarze wojenni. Dlatego musisz zdechnąć i zdechniesz szybciej, niż ci się wydaje. Nie dorwę cię fizycznie, bo nie mam środków. Za taki czyn, którego się tu dopuściłeś - WYPAD z Polski, dozgonny wypad, cwelu!!!! Moje wszystkie wyniki nie wykraczają poza poziom gimnazjaly dla utalentowanych. Podaj swoje dane osobowe. Nigdy ci ani nie przebaczę ani nie wybaczę. Czas upływa szybko. Wktrótce mnie nie będzie. A kur.. o antypolska jedziesz po mojej Ojczyźnie!!!! Tak, kto czyni zło LWG, ten czyni zło RP. szmato!!!!
 9. Obaliłem hipotezę abc. Epsilon może być mniejszy od sumy c. Dzieło moje jest opulikowane przez pismo naukowe. Jeżeli nie obaliłem hipotezy abc, to wykaż to tutaj. Ten punkt abstractu zostanie usunięty z pracy. Jeżeli obaliłem hipotezę, to opuścisz moją Ojczyznę. Masz to jak w banku!!!!
 10. tAK. pODŁY eNDI, PEŁNIĄCY FUNKCJĘ pREZYDENTA oBSERWATORA NIE DA MI NAGRODY. nIE DA, TO NIE DA. jEST SPOKOJNIE. UWOLNIENIE SIĘ OD wtf (BEAL CONJECTURE IS A GENERALIZATION OF flt) JEST WIĘCEJ WARTE, NIŻ BANIECZKA usd. Mam wyniki, czy ich nie mam? Proszę Lordzie o szczerą wypowiedź. Na razie nie zapłacę.
 11. Wyprzedziłem ... - niestety tylko w niektóre klocki, mniej istotne dla ludzkości, ale o wielkim kalibrze sensacyjności. Gdyby Alberto nie był mocno osadzony w urzędzie patentowym, to ... . Jasnowidzem nie jestem. Ludzie mówią, że Albert dużo pił. Po jednej z libacji zwymiotawał i wypsnęło mu się E=mc^{2}. Cóż tam ja, jednynie 135=IQ. Albert miał klepicho, chyba IQ=169. Leonardo, IQ=212. A Kasparow? IQ= 191? Ludzie twierdzą, że za teorię wzgledności Albert otrzymał nagrodę Nobla. ŚP. Prof. dr hab. Lechosław Michalak (spektrometria mas - UMCS) przypomniał mi, że ludzie są w błędzie. Poznałem ponad setkę profesorów ze wszystkich uczelni w Lublinie. Z Lechosławem zawsze paliliśmy MARSY.
 12. Tego oczekiwałem. Śmiech wydłuża nie tylko życie. Tu, i już. Pitagoras nie umiał wyznaczyć wszystkich naturalnych (dodatnich) rozwiązań, np. równania: 12^{3} = z^{2} - y^{2}. Zatem poważnemu człowiekowi nie wypada pomniejszać moich dokonań w zakresie mniej, niż elementarnej teorii liczb. Wyprzedziłem wszystkich, Alberta Einsteina również - bo nie umiał dowieść WTF. 1728 ma dziesięć podzielników, które nam paszą, więc powyższe równanie ma 10 rozwiązań (z,y).
 13. nO TO CO, PANIE aSTRO, pANIE SZLACHCICU. pO CO STOSOWAĆ UKŁADY RÓWNAŃ, SKORO JA TO WSZYSTKO UPROŚCIŁEM. JUŻ DAWNO STRASZYŁ MNIE DR mOZGAWA, ŻE ROZWALILI wtf GEOMETRYCZNIE. nIE MA TO JAK DOWÓD wtf NA PÓŁ STRONY Z 'RESZTĄ' (TYTUŁ, ABSTRACT, ETC.). dZIECIACZKI bOŻE BAWIĄ SIĘ PIĘKNIE. a jA MYŚLĘ O ODRZUCENIU HIPOTEZY rIEMANNA.
 14. Pomyślałem zawitać tutaj ponownie, gdyż przypomniałem sobie o istnieniu Polaka, który ponad dziesięć lat czekał cierpliwie na publikacje wielu swoich dzieł z gatunku sajens fiction. Dziennikarka TVN zapytała żonę autora, czy zgadza się z tymi dziwactwami męża, w kontekście wszelkich obowiązków. Na pewno odpowiedziała: TO NIE SĄ DZIWACTWA MĘŻA. Szkoda, że nie zapytała dziennikarki, jak często jest zaspokajana? A teraz Baczność! Tu mówię ja, znaczy się STATYSTYCZNA OFIARA 'czasu'. Tak, sugeruję istnienie czasu. On jest na pewno i 'śmieje się' (leci w kulki) z homo sapiens. Proszę o zdefiniowanie czasu przenosząc się do okresu sprzed (decylion *decylion)^{decylion*decylion} lat. Definicja (jednoznaczne określenie), to zwięzłe wyłuszczenie 'treści pojęcia lub treści nazwy lub treści symbolu'(definiendum) czyli ścisłe objaśnienie znaczenia wyrazu poprzez ustalenie kolokacji (związku wyrazów, którego znaczenie wynika ze znaczenia jego składników i nie budzi żadnych wątpliwości) za pomocą precyzyjnie dobranych 'pojęć pierwotnych i pojęć określonych poprzednio w systematycznym wykładzie danej teorii' (definiens-człon definiujący), aby znaczenie definiendum (członu zdefiniowanego) było jednoznaczne. Szanowany Józef Św. Pamięci powiedział mi: LESZEK, JAK CHCESZ WIEDZIEĆ, TO JUŻ DAWNO UDOWODNIŁEŚ WTF. Tak, to było około połowy roku 1997. Zdałem na czwórkę. Co? Technikę cieplną, termodynamikę. Byłem niezły, ale kiedy to było. Sprawdzian końcowy na pewno oddałem pierwszy. Zwykle pierwszy kończyłem kolokwia i egzaminy pisemne z przedmiotów ścisłych. Teraz jestem jak ślimak i to jest cena, jaką płacę za ułomność natury ludzkiej, którą jest ZAWIŚĆ.
 15. Nikt nie poniesie żadnej kary. Póki co, ukarany jest tylko autor.
×
×
 • Create New...