Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

von.grzanka

Users
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About von.grzanka

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Stonehenge nie ma 1500 lat. Ostatnie ślady konstrukcji pochodzą sprzed około 1600 roku p.n.e. Stonehenge datuje się zwykle na około 3000-2500 lat p.n.e., ma więc już około 5000 lat. Co ciekawe, pierwsze ślady ludzkiej bytności i konstrukcji (nie megalitycznych) pochodzą z około 8000 roku p.n.e - czyli sprzed 10 000 lat.
 2. http://www.wired.com/epicenter/2010/11/ie9-leads-pack-in-html5-support-not-exactly/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+wired/index+(Wired:+Index+3+(Top+Stories+2)) Panowie i Panie z Wired mają chyba inne zdanie.
 3. A ja jestem ciekaw, co będzie z tym fantem robione. Przecież ktoś musi stać na pierwszym miejscu. Ciekawe, czy trzeba będzie od dzisiaj w 50% przypadków pisać imię żeńskie pierwsze a męskie ostatnie. Chociaż nie, przecież w tym wypadku nie brane są pod uwagę te imiona, które już zostały zapisane ...
 4. To raczej nie było pytanie celu, raczej pytanie retoryczne. Z resztą, posądzać można też pytaniem. To nie jest uprzedzenie. Uprzedzenie wynika z irracjonalnych przesłanek. Nikt nie lubi, jeżeli ktoś żyje za cudze pieniądze. Jednak, z jakiegoś powodu przyjąłeś, że akurat w tym przypadku istnieje podejrzenie, że ta osoba żyje z cudzej obrabowanej kieszeni. Trudno mi uwierzyć byś takie podejrzenia stawiał na każdym kroku. Dlatego też sądzę, że jest to po prostu uprzedzenie czy tez osobista niechęć. Drugą możliwością jest, że chciałeś skierować tory myśli czytających na to, że May-Welby należy do takich ludzi. Tak czy inaczej, nie jest to zbyt budująca postawa. Przeczytaj jeszcze raz artykuł. Nie jest tam napisane, że zmienił informacje w dowodzie, chodzi o akt urodzenia. Jak sądzisz, co mógł(?) zrobić innego? Ja myślę, że ona nigdy sensu nie miała. Pisanie w pierwszym poście o zboczeniach i chorobach psychicznych nie jest za bardzo tolerancyjne. A stanie się wtedy coś strasznego? Słońce z pewnością nie zgaśnie, tak samo jak nie zdrożeje wódka. To wyczerpuje listę straszności moim zdaniem Chodzi ci o same blankiety, czy o to, że je widzisz? Jest w tym trochę paranoi.
 5. Nie zauważyłem "tego pana", przepraszam. "Pomimo, że jest konserwatystą i pomimo, że głosował przeciw pro-gejowskim ustawom". Publiczne oświadczenie na antenie radia, że nie jest się tym za kogo się podaje jest formą uczciwości. Z pewnością wiedział o tym, że jest gejem. Jest hipokrytą chociażby przez to, że przez wiele lat ukrywał przed swoimi wyborcami to, że jest gejem. Inna sytuacja wystąpiłaby, gdyby mimo tego, że wyjawił to, że jest gejem, głosowałby przeciwko anty-gejowskim ustawom.
 6. Bądź co bądź, iPhone to kawał dobrej roboty. Zapewne wielu może się z tym nie zgodzić, podając ile to a ile ficzerów mają jego konkurenci a nie ma iPhone, ale Jabłfon bije konkurencję na głowę, jeżeli chodzi o przyjemność użytkowania i codzienne posługiwanie się.
 7. Za to, że pomimo tego, iż jest konserwatystą, głosował przeciw pro-gejowskim ustawom, był im nieprzychylny w senacie i właśnie ze był hipokrytą, potrafił przyznać się do tego, że jest gejem. Widać tu uczciwość. I o co chodzi z tym "Amerykanie z definicji są fajni"? Przecież każdy wie, że Amerykanie z definicji nie są fajni.
 8. http://news.bbc.co.uk/2/hi/8556852.stm Pan nazywa się Roy Ashburn. Ojciec czwórki dzieci.
 9. Jednak wolę ustalić, że istnieje coś takiego jak obojnactwo. Twoje kryteria są wyjątkowo nieścisłe. http://en.wikipedia.org/wiki/Intersexuality
 10. Dlaczego nie? Są ludźmi, mają wolną wolę, mogą robić co chcą. Niech sobie zmieniają płeć, niech się prostytuują - co innym do tego? Jeżeli nie zmuszają innych do robienia tego samego, dlaczego od razu krzyczeć o "zboczeniach" i "nienormalnościach" (oczywiste jest tu znaczenie pejoratywne tych określeń). Dlaczego ma nie pracować i "ciągnąć socjal"? Masz na to jakieś dowody? Bardzo łatwo jest kogoś posądzać, kiedy nic się o nim nie wie. W ten sposób pokazuje się tylko swoje uprzedzenia, nic więcej. Z pewnością sam nie ustalił obowiązującego prawa i nie obostrzył zabezpieczeń na lotniskach. Kim jest gejowaty narcyz? Jaką kategorię "stworzył pod siebie"? Dlaczego musiał? O jakim płytkim myśleniu piszesz? I dlaczego wspominasz tu o gejowatych narcyzach? Czy ma to związek z tym kimś?
 11. Raczej tylko jako fikcja literacka (chociaż przestrzeń czasu jest tu tak duża, że rzeczywiście jakaś bitwa mogła się odbyć nad jakąś rzeką w Hiszpanii).
×
×
 • Create New...