Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

zielarz

Users
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About zielarz

 • Rank
  Górnik

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Ależ wręcz przeciwnie należy o tym głośno krzyczeć bowiem znakomita większość przedstawicieli tzn medycyny akademickiej zapomniała o swoich korzeniach , są analfabetami jeśli chodzi o etnomedycyne czy fitoterapie .
 2. Brawo a dlaczego tłucząca, bo zawiera min skrobie .Indianie z zachowaniem szczupłej sylwetki nie mieli problemów dlaczego ,bowiem poza kukurydzą nie mieli oni zbyt wiele wysokoweglowodanowych produktów. Powiem więcej kukurydza była tym czym dla nas jest ziemniak fundamentalnym składnikiem ich diety źródłem pozyskiwania energii(zaznaczam że mam tu na myśli Indian Ameryki Środkowej i części Południowej). Czy ja napisałem gdzieś pij sok z kukurydzy by zachować szczupłą sylwetkę? Napisałem że sok jest idealny dla naszych nerek i całego układu moczowego. Natomiast dla tych którzy chcą zachować szczupła sylwetkę i zdrowe nerki mam dwie opcje.Zmienić dietę lub zamiast robić sok z ziarna robić go z pyłku i tzw włosów kukurydzianych mają te same dobroczynne substancje a nie mają skrobi.
 3. Skoro tzw efekt placebo może powodować różne korzystne zmiany biochemiczne w organizmie których konsekwencją jest zdrowienie pacieta to na to samo wychodzi czyż nie .. Medycyna akademicka stworzyła dużo czarnego pijaku wokół placebo, akupunktury a teraz zamiast uderzyć się w pierś uklęknąć i powiedzieć tak byliśmy ignorantami to obwieszcza całemu światu że dokonała genialnego odkrycia od teraz akupunktura ma prawo i obowiązek wam pomagać.
 4. Odradzam sterydy będą pomagać ale na krótką metę(to tak jak by choremu na depresje przepisać amfetamine ,na krótką metę pomoże a potem już będzie równia pochyła ). Polecam inhalacje olejkami z drzewa herbacianego i eukaliptusa 2/3 razy dziennie to powinno pomóc nie naruszając odporności.
 5. Prekolumbijscy Indianie nie mieli takich problemów generalnie choroby nerek i układu moczowego były im obce a to dzięki ich diecie bardzo bogatej w kukurydze i piwie chicha na jej bazie. Polecam sok z kukurydzy dla tych którzy mają predyspozycje genetyczne do odkładania się kamieni nerkowych i tych z niewłaściwą dietą.
 6. Natura kolejny raz potwierdziła swoją wyższość nad medycyną akademicką. Sok jabłkowy profilaktycznie owszem lecz nie zapominajmy że ma bardzo podobne ,negatywne działanie do soku z grejpfruta na metabolizm przyjmowanych leków więc doradzał bym daleko idącą ostrożność ludziom chorym leczącym się na choroby neurodegeneracyjne(interakcje z lekami). Bardziej wszechstronny efekt na cun daje sok z Vaccinium corymbosum (borówka kanadyjska) plus orzech włoski. Ma w sobie przede wszykim przeciwwirusową kwercytyne(przeziębienie ,grypa) i antynowotworowe pektyny. Gadanie o wszykim i o niczym.To zrób sobie sok i nie dodawaj cukru Ten który sam zrobisz !
 7. Zwracam honor przeoczyłem wiadomość użytkownika Elwira Madsen .
 8. Przyjacielu mikroos chyba pomyliłeś wątki prosił bym cię o wykasowanie twojego wpisu .Sam wiesz robi się śmietnik.
 9. Nie zapominaj o tym że było wielu nazistowskich naukowców-lekarzy bardziej uzdolnionych od medialnego Mengele , lekarz wspomniany nie musiał być wcale nim. Eksodus nazistów do Ameryki Południowej to najczarniejsza karta w historii .Nie może być tak że sprawiedliwość umarła. Bezdyskusyjnie powinny być wyciągnięte konsekwencje wobec państwa Niemieckiego oraz rodzin tych plugawych świń . Mengele śmieje nam się w twarz z za grobu.
 10. Tak tak naturalnie trzymasz poziom trzymasz . A teraz zamykam tą rozmowę nie mam czasu w zabawę na poziomie piaskownicy ,pakuj zabawki i idź się pobaw z kimś innym .
 11. To chyba kilka razy zapomniałeś o drabinie jak z niej schodziłeś .
 12. To zależy o co pytasz czy chcesz sobie wzmocnić libido przez podniesienie testosteronu w twoim wieku raczej nie przyniesie to zauważalnych rezultatów bowiem pewnie masz go na normalnym poziomie inaczej sprawa się ma do panów z andropauzą i tych nadużywających piwa zalecam ograniczenie. Jeśli chodzi o panie uważam że fitoestrogeny są świetnym suplementem na poprawę przyjemności z sexu polecam lukrecje gładką w formie herbatek jest bardzo słodka i miętę która też ma silne fitoestrogeny( lekarze w Iranie leczą tym ziołem zbyt bujne owłosienie na twarzy u kobiet z duża ilością testostreonu). Chmiel odradzam bowiem z jednej strony świetnie pobudza na tle hormonalnym z drugiej zawiera substancje antagonistyczne do efektów estrogenu , uspokajające wiec odpada . Ps. nie zapominajmy jeśli chodzi o miętę że estrogen jest antagonistą testosteronu , testosteron w nadmiarze u kobiet może zakłócać odczuwanie przyjemności z sexu
 13. Nie głuptasku pewnie tego nie wiesz ale zioła również astragalus posiada wiele substancji czynnych oddziaływujących na różne schorzenia astragalus ma działanie obniżające ciśnienie krwi, u zdecydowanej większości ludzi jest to działanie pożądane natomiast u tych którzy cierpią na hipotonie jest to skutek uboczny .Przez " w zasadzie" to miał na myśli autor. GŁuptas Nikt nigdy nie powiedział że samo zwiększenie produkcji telomerazy spowoduje 100% transformację czytaj uważnie. Natomiast wracając do badania nad astragalusem przed naukowcem który je prowadzi zarówno ja jak i ty godni jesteśmy tylko składać pokłony to nie ta półka przyjacielu.
 14. Dlatego panie o zbyt małym poziomie tego magicznego hormonu powinny pić dużo piwa (chmiel zawiera jeden z najsilniejszych fitoestrogenów który silnie pobudza tworzenie estrogentów i estradiolu) natomist do tzw ciemnego piwa często dodaje się lukrecje gładką zioło które też jest bardzo silnym fitoestrogenem ).Kobiety które zbierają chmiel na plantacjach wcześniej dojrzewają płciowo(fitoestrogeny wnikają przez skóre i sa wdychane). Natomiast panowie unikajcie regularnego picia piwa (fitoestorogeny są antagonistami testosteronu ).Nie dziwie się że chmiel do piwa(wcześniej rozmaryn ,krwawnik)zaczęli wprowadzać braciszkowie w średniowiecznych klasztorach skutecznie bowiem pomagał im dochować celibatu.
×
×
 • Create New...