Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

lililea

Users
 • Content Count

  213
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About lililea

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Jak już ktoś wyżej napisał. Nie stosowanie kar cielesnych !=(różne od) Bezstresowe wychwanie. Każdy kto mnie do tej pory przekonywał, że kary cielesne są absolutną koniecznością stawiał w powyższym wyrażeniu znak równości. Tymczasem znam mnustwo osób które nie były bite i wyrosły na normalnych ludzi, oraz kilka osób z wioski z której pochodzę które były bite i nie radzą sobie w życiu (niektóre w więzieniu). Mnie to przekonuje.
 2. A może da się automatycznie wykrywać zużycie ostrza i je wymieniać.
 3. Ale te tabletki nie rozwijają zdolności analitycznych, to ma być skutkiem ubocznym. Ja tam się obawiam że mogą zabijać w ludziach rozsądek i tyle.
 4. Ale wiesz, ty nie potrzebujesz tabletek, ty już jesteś tego ciekawy. Inni są już ciekawi innych spraw, może to tylko doda im odwagi...
 5. A czy nie byłoby to niebezpieczne, dać takie tabletki nastolatkom. Kto wie czy ciekawość nastolatków nie kierowałaby się w pewnych przypadkach w stronę seksu, narkotyków itp... Poziom ciekawości jest odwrotnie proporcjonalny do poziomu ostrożności przynajmniej w moim przypadku Pomysł wydaje się ryzykowny moim zdaniem.
 6. Acz muszę powiedzieć że jak usłyszałam że z powodu tyjącego społeczeństwa mają podrożeć bilety lotnicze to mi się nóż w kieszeni otworzył. Ja nie przytyłam, to czemu mam płacić !!!
 7. Ja chyba żałuje też narkomanów akurat A jedzenie to jest do zwalczenia trudny nałóg. Bo taki alkoholik może przestać pić całkowicie, i to się alkoholikom zaleca, bo wiadomo że jeden kieliszek czy jedne papieros zwiększa prawdopodobieństwo powrotu do nałogu. A osoba która się nałogowo obrzeża nie może przestać jeść, bo umrze dlatego walka za takim nałogiem jest trudna. Kompulsywne jedzenie należy do tej samej grupy co anoreksja i bulimia, ale z racji tego że objawy są mniej spektakularne, rzadko kiedy się ktoś dobrze bierze za leczenie tego. Raczej sobie ludzie tłumaczą że po prostu muszą przestać tyle jeść. A to nie jest takie proste...
 8. Jasne, wiesz czasem życzę takim jak ty żeby też ich spotkał jakiś nałóg, jako karę za brak empatii.
 9. Oj nie podupadnę na zdrowiu od kilku wycieczek do Azji, a wodę też można pewnie z butelki.
 10. No nie można mieć wszystkiego.
 11. No dobra wole cole a nie tamtejsze napoje chłodzące. Na zupę się wodę przegotuje.
 12. No racja, z drugiej strony technologia może się przydać, bo będąc w Azji wole cole niż wodę z kranu , bo nie wiem co w niej jest a różne rzeczy się słyszy.
 13. Ale ja kompletnie nie rozumiem o co ci chodzi Lody przed zamrożeniem są półpłynne ale nie można ich tak przewozić bo się popsują. Wyobrażam sobie że mają być w tym samym stanie skupienia tylko się nie psuć tak szybko.
×
×
 • Create New...