Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

gravisrs

Users
 • Content Count

  115
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gravisrs last won the day on March 8 2013

gravisrs had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutral

About gravisrs

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. A może wynik zależy od używanej długości fali w pomiarze ? Tu mikrofale, a tam pewnie jakiś zakres widzialny ?
 2. Obstawiam inside job. Tak jak w przypadku wszystkich ataków na kantory bitcoinów.
 3. Wszystkiemu winna mała galijska wioska na północy, której mieszkańcy mieli magiczny napój dający nadludzką siłę i skutecznie odpierali ataki rzymian.
 4. Zaraz się okaże, że burze znacznie wpływają na datowanie C-14
 5. Teraz zostaje już tylko budowa takiego lasera na orbicie. Zero wstrząsów, hałasu, ciśnienia. Całkiem łatwo schłodzić taki układ do zera absolutnego. Tylko te promieniowania kosmiczne i wiatr słoneczny...
 6. Szkoda. Na polskich uczelniach kobieta z profesurą to przeważnie maskotka instytutu wprowadzająca zdrowy pierwiastek żeński. Jeśli miałoby się to skończyć to źle się to odbije na atmosferze.
 7. To było jeszcze przed rozpowszechnieniem CRISPR/Cas'a, dzisiaj terapia genowa to 1/1000 kosztów w porównaniu do palca cynkowego. Po prostu "przestarzała" i droga technologia nie mająca dzisiaj racji bytu (a minęło od zkrispowania ludzkiego embrionu już ponad dwa lata)
 8. Obawiam się, że Chiny przodują na świecie nie tylko w przemyśle elektronicznym. Używają także innych łańcuchów dostaw dla różnych gałęzi przemysłu. Ewentualny konflikt nie będzie tragiczny dla chińskiej gospodarki (ogółem), natomiast będzie tragiczny dla rynku konsumenckiego i przemysłu elektronicznego USA.
 9. Zapomnieli dodać, że próbę przeprowadzono na wegetarianach.
 10. Microsoftowa chmura marihuany
 11. Dzisiaj każda obserwacja, która by zanegowała ocieplanie się klimatu czy to w skali makro czy mikro, musi spotkać się z podobnymi teoriami. Inaczej nie byłoby potrzeby organizacji Szczytów Klimatycznych jako aparatu represji gospodarek krajów rozwijających się.
×
×
 • Create New...