Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

mnichv10

Users
 • Content Count

  177
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

mnichv10 last won the day on January 4 2014

mnichv10 had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutral

About mnichv10

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Czyli przez 10 lat program działa, część z tego czasu na systemie innym, niż ten, na który był pisany, a ty masz jeszcze problem, że "już" nie działa? To nie jest wina systemu, bo chyba ten ma prawo być nowszy, tylko braku aktualizacji aplikacji...
 2. Badali pył kosmiczny zawarty w próbkach z dna, nie powiedziane jest, że próbki składają się z samego kosmicznego pyłu.
 3. Nie śledzę ostatnio wydarzeń dotyczących Ukrainy, stąd moje pytanie.
 4. Masz rację co do ponoszonych ofiar w "żołnierzach", ale sam nie bądź naiwny- opinię publiczną łatwo zmanipulować, jak widzimy to zresztą i dziś. Z drugiej strony w dobie tak szybkiego obiegu informacji, które może przesłać każdy, raczej znaczna ilość ofiar nie będzie możliwa do zatuszowania. Teraz też można po prostu wysłać drona z odpowiednim ładunkiem i unicestwić bez strat własnych całe małe miasteczko, żeby tylko pozbyć się jakiejś wrogiej komórki, a jednak się tego nie robi.
 5. BRING IT ON!!! Szczerze, to mam nadzieję, że dożyję czasów, w których wojny prowadzi się za pomocą robotów, a nie szafuje arbitralnie życiem setek tysięcy żołnierzy, bo ropa. Argument o braku równowagi w przypadku niemożliwości wyprodukowania robotów przez jedną ze stron jest chybiony, bo to samo można powiedzieć o możliwościach produkcji broni i sprzętu dla żołnierzy.
 6. mcezar szukasz dziury w całym. Przykład przez Ciebie podany jest nieadekwatny, bo w takiej wiadomości stało by, jakie nowe rozwiązania w takim silniku chcą zastosować, a to już jest ciekawe.
 7. @up A co, chciałbyś od razu patent przejrzeć? Przecież to dopiero koncepcja. Fakt, że takie pomysły już od dawna istnieją, ale istotną częścią tej wiadomości jest to, że koncepcję tą opracowuje wojsko, a- jak wiadomo- na potrzeby wojskowe projekty opracowuje się z dużym nakładem finansowym i dosyć uparcie, więc widać, że w końcu coś się pewnie ruszy w tej materii, nie tylko w SimCity
 8. Czy tylko mnie się BARDZO wydaje, że to ściema?...
 9. Może by sprawdzić, bo może rzeczywiście obiady są niedobre? A jeśli są dobre, to po prostu trochę dzieciaka przygłodzić. Nic mu się nie stanie, a spałaszuje w mig wszystko, co mu się podsunie ;D
 10. Wydaje mi się, że w przypadku określania położenia względem obserwowalnych gwiazd trzeba również uwzględnić wpływ grawitacji na światło, co przy takich odległościach i ciągłymi zmianami położenia źródeł grawitacji, może wpływać na określenie tego położenia z taką precyzją.
 11. Jak widać na przykładzie wszędobylskich reklam obecnie wdzierających się każdym możliwym kanałem ludzie i tak w końcu będą to traktować jak biały szum.
 12. Były dosyć analogiczne, jak zawody samochodów, ale to już w sumie się od dawna dzieje. Jak widać rzeczywistość prześciga nawet najśmielsze wizje...
×
×
 • Create New...