Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

krzysiek

Users
 • Content Count

  182
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

krzysiek last won the day on December 22 2011

krzysiek had the most liked content!

Community Reputation

5 Promising

About krzysiek

 • Rank
  Gwarek

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. lol, serio? Może lepiej założyć osobną kopalniewiary? ten pomysl brzmi troche tak, jakby na forum wegetarian załozyć dział o obróbce mięsa.
 2. Tutaj masz trochę tych pogłosek: https://kopalniawiedzy.pl/szukaj/grzybki halucynogenne,0,1,0 ;-) Jesteś w stanie podać jedno źródło potwierdzające Twoje zdanie? EDIT. No chyba, że mówisz o alkoholu, u mnie pod oknem ludzie naćpani alkoholem często sprawiają problemy.
 3. 1. Rura jest potrzebna przy wyższych prędkościach, kiedyś na KW napisano, że Chińczycy zaczęli "drążyć" tę technologię bo zwiększając prędkość pociągów doszli do problemu hałasu, wywołanego tarciem powietrza. 2. W tym przypadku innowacją jest możliwość upgrade torów z kompatybilnością wsteczną. Osobnym upgradem jest lewitacja a osobnym tunel z niskim ciśnieniem.
 4. Ja widziałem kiedyś, na stacji CPN odstraszające gwizdki do samochodów, ciekawostką było "zasilanie" gwizdka pędem powietrza.
 5. Po co roboty czy jakaś forma SI miałyby wałczyć z ludźmi?
 6. ... Do tej pory "materiały termoelektryczne" miały bezwładność 100 stopni Celsjusza?
 7. Znajomy leśniczy opowiadał o wilkach na dolnym śląsku już rok temu ale myśliwi, w dużej części też leśnicy starają się trzymać ten fakt w tajemnicy bo po pojawieniu się wilków na jakimś terenie zmniejszają im limity na odstrzał.
 8. Jak niby zmienić tą trasę? Jest gdzieś flaga wybory trasy szybkiej, bezpiecznej i ekonomicznej?
 9. Hmm, a np kolejna zima bez śniegu i powtórka z tegorocznego lata? edit: Nie doczytałem, że zasięg ma być światowy,
 10. Można zapytać, można też pomyśleć. Rzecznik patentowy, musi co najmniej dobrze orientować się w temacie, w którym się wypowiada. Biorąc pod uwagę obecny stan prawa patentowego i haracze, których nie będzie można wymusić po ewentualnym rozpowszechnieniu się Thora, zatrudnienie specjalistów zarówno od kodeków jak i od prawa patentowego wydaja się naturalne.
×
×
 • Create New...