Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Siergiej

Users
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral

About Siergiej

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Chyba pomiędzy piętrami mają znajdować się napędzane przez wiatr śmigła, obracające się wokół piętra.
 2. Sądzę, że ze względu na koszty rejestracji takiej domeny nie będzie problemu z "syfem" w internecie. Wręcz przeciwnie, bo wg mnie aktualnie w internecie robi się coraz większy bałagan, czym więcej treści i stron tym trudniej znaleźć coś konkretnego
 3. Wg mnie w niezwykle niesprzyjających warunkach środowiska dla danego gatunku (czyli na granicy jego występowania) niezbędne do zachowania ciągłości tego gatunku są i wydajność i jakość. Być może istnieją w tej samej populacji rośliny o wydajnych nasionach i mniejszych skrzydełkach (lub większych skrzydełkach a mniej wydajnych nasionach), ale rosną i wydają one potomstwo w bardziej sprzyjających dla nich warunkach środowiska. Po prostu osobniki z cechami przystosowującymi je do tych warunków znajdują się na obrzeżach populacji, a ich geny są przekazywane potomstwu.
 4. Jak to ma pobudzać wyobraźnię i kreatywność? Przecież dopóki człowiek sam czegoś nie wymyśli, to maszyna mu w tym nie pomoże, a jedynie w najlepszym przypadku wskaże sposób myślenia innego człowieka (powieli pomysł).
 5. Przecież to wiadomo od dawna, że w obrębie jednego gatunku istnieją orgamizmy mające nieidentyczne nisze ekologiczne a ich dolne lub górne granice natężenia czynnika środowiska mogą być różne. To proste, że na skrajach występowania danego gatunku przeżywają tylko te, które tolerują dany [ograniczający inne osobniki tego samego gatunku] czynnik środowiska. Żyje, rośnie i rozmnaża się tylko "najsilniejszy".
 6. Skąd wiesz, że to nie jest miłość? Po dwóch słowach? 30 sekundowej sytuacji? Jak sam napisałeś - ludzie są różnorodni, więc także miłość jest różnorodna. Nie każda musi wyglądać tak, jak Ty tego byś chciał. Jeżeli podoba im się taki związek i zachowanie wobec siebie, to dlaczego nie? Poza tym stwierdzenie KAŻDY JEST INNY jest wg mnie niewystarczające. Nie tylko psycholog mógłby powiedzieć, że "wszystko jest różne". A jednak każda dziedzina nauki stara się uogólniać, dzielić na grupy, badać. W różnorodności i podobieństwach ukryta jest wiedza. Każdy jest inny, a jednak każdy ma wiele wspólnego z drugim.
 7. Człowiek typu BOND pozwolić sobie może na takie życie tylko dlatego, że w pewien sposób jest atrakcyjny. Chociaż może nie zdaje sobie z tego sprawy..to czuje, że coś ciągnie do niego kobiety i może pozwolić sobie na liczne akty przekazywania genów. Co zrobi w takim wypadku GRZECZNA DZIEWCZYNKA? Z jej punktu widzenia najważniejsze są dwie rzeczy: spłodzić dziecko z kimś atrakcyjnym (o "atrakcyjnych" i "zdrowych" genach) i wychowac z kimś opiekuńczym...
 8. Medycyna rozwija się, więc będzie coraz więcej ludzi w pewien sposób (niekoniecznie groźny dla ich życia) ułomnych. Nienaturalność (różnorodność) staje się zwyczajna.
 9. Człowiek, który nie posiada kilku kluczowych mięśni twarzy, może mieć spore problemy w życiu np. ze znalezieniem przyjaciół, kobiety/mężczyzny, pracy. Natura skreśla jego życie, a on nawet o tym nie wie.
 10. No właśnie, bo jeżeli kwestia genetyczna, to wtedy to nie ...
 11. Uwarzasz, że charakter człowieka zależy od tego, jakie mięśnie posiada lub jakich nie posiada?
 12. Nie rozumiem tego. Czyli bez względu na pobór energii - 200 litrów oleju zawsze zaoszczędza 30% tej energii?
 13. Pochłonięci rozmową lub myśleniem o kimś bliskim zapominali o wysiłku. Szkoda, że nie zbadano jak na człowieka wpływa myśl o wrogu...(?)
×
×
 • Create New...