Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

mgr0700

Users
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About mgr0700

 • Rank
  Górnik
 1. Co, jeżeli chowano tam głupków i inne ofiary losu, a kamienny krąg miał uchronić świat przed podobnymi ludźmi?
 2. Wiele więcej ludzi umrze z głodu z powodu 90% podatku, który musiał być nałożony ponieważ budowa turbiny wiatrowej zwraca się po 40 latach, a długość jej życia to 30lat.
 3. Proszę mnie nie atakować, pomylił pan strony z kwejk.pl. Zboże które hodujemy, zniszczyło te dzikie ale czy komuś to zaszkodziło?
 4. Po co ten nacisk na energie odnawialną? Według mnie, lepiej używać taniej brudnej energii, więcej kasy zostanie na rozwój technologii energii ze źródeł odnawialnych, tymczasem zwiększając koszt energii pozbawiają się pieniędzy na inwestycje. Obecnie stosowane technologie są dla mnie prototypami mrzonek ekoterrorystów.
 5. Przeszło wszystkie testy, mogłaby się już rozpocząć obniżka cen łososia, no ale oczywiście ekomiernoty znowu atakują.
 6. Niech wreszcie wszystkie zdechną, światu będzie lepiej bez nich.
 7. Drzemka kawowa przy dłuższym stosowaniu obniża skuteczność snu, ponieważ przyzwyczaja organizm do oczekiwania na skok kofeiny.
 8. Dobrze, że ubóstwa nie próbowali znieść odpowiednią ustawą.
 9. Jezus jest wśród nas, zjedliśmy więcej kakao niż zostało wyprodukowane, więc ktoś musiał je rozmnażać.
 10. Wyobraźcie sobie typowego pro-gracza, przecież ci ludzie to największe ciamajdy naszych czasów. Zrzucanie odpowiedzialności na gry strasznie mnie śmieszy.
 11. Według mnie zbyt mała grupa badanych, na tak małą grupę mogło wpływać jeszcze wiele czynników.
 12. Jak zmniejszenie użycia wody w USA ma pomóc Afryce?
 13. Słysze tylko na jedno ucho ale wynik 100%
 14. Jak pieniądze zwracane są twórcą? Jeżeli mam prawa autorskie do czegoś to już należy mi się zwrot czy muszę być korporacyjnym gigantem żebym zaczął się liczyć?
 15. Niedawno był artykuł o tym, ze wulkaniczne aerozole ochładzają klimat niwelując ocieplenie, a chwile potem odkryto dwie nowe substancje rozwalające warstwę ozonową i ocieplenie klimatu znowu galopuje....
×
×
 • Create New...