Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

faramir

Users
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About faramir

 • Rank
  Górnik
 • Birthday 01/05/1986

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń
 1. Gdy byłem mały (może z 20 lat temu) to myślałem o tym, że byłoby super, gdyby motor działał na wodę - dolać wodę i jechać...
 2. Ciekawe czy te "ciche łaty" będą powodowały problemy z szybkim startem Firefoksa, jak to ma miejsce teraz, gdy są instalowane... i czy będą wymagały restartu.
 3. Prawie cały rok stali na dachu? 2 stycznia poprosili o podwyżkę, zrezygnowali z pracy, nie dostali odprawy a 3 grudnia byli na dachu?
 4. Ciekawe przez jaki czas reklamy będą się pojawiać. Jeśli "do końca życia", to nie wiem czy nie warto jednak zapłacić o te $25 więcej. Oczywiście później mogą wprowadzić wersję do usuwania reklam po wpłaceniu $3 na miesiąc. Będzie to takie miłe, stałe źródło dochodów....
 5. A dlaczego w tych badaniach (lub artykule na temat tych badań) nie ma Opery? Za mały procent, czy niewygodna przeglądarka? A Opera Mobile lub Opera Mini? iOS używany a te dwie aplikacje to już nie?
 6. 12 minut, ale z przeskakiwaniem i niezabijaniem wszystkich wrogów.
 7. W pewien sposób wzorowanie jest też na Operze, ale to dobrze.. Tylko szkoda, że nikt o tym nie wspomina. W końcu pasek kart na górze to pomysł jaki pierwszy widziałem w Operze. W tej wersji menu można do buttona schować, który będzie znajdować się koło nagłówków kart.
 8. Na forum tekst artykułu nie jest pełny... Ale do rzeczy: szukałem na stronie http://www.transfer.edu.pl/ tego podręcznika opisanego w artykule (Komercjalizacja wyników badań naukowych - krok po kroku.), ale nigdzie nie znalazłem. Czy mógłby ktoś podać link do niego? Ciekawy jestem co jest w środku zapisane ;>
 9. Nic szczególnego. Coś podobnego (nawet takiego samego) już było opisywane m.in. tu http://theinvisiblethings.blogspot.com/2009/10/evil-maid-goes-after-truecrypt.html przez Joannę Rutkowską z The Invisible Things Lab...
 10. Wodów, wodorem, ale jakie duże są złoża/jak się otrzymuje borazan? Czy zamiast problemów z ropą będą problemy z takimi związkami?
 11. Jeśli e-maile będą pochodzić z komputera, który nie odpowiada na żądanie przez jakiś czas i jest niezaufana domena, to dany list klasyfikowany będzie jako spam (chyba takie coś jest wprowadzone w wielu dużych systemach pocztowych). Ale wysyłanie e-maili za centa bardzo się nie opłaca yahoo - w końcu kto by chciał płacić za wysłanie e-maila, skoro może korzystać z bezpłatnego konta na innym serwerze. Gdyby wszyscy najwięksi gracze takie coś wprowadzili, to mogłoby to coś pomóc - ogólna liczba e-maili zmniejszyła się, zapewne na rzecz innego sposobu komunikowania się.
 12. Może i news nie reklamowy, ale po przeczytaniu aż zachciałem mieć taki samochód... szkoda, że mnie nie stać
×
×
 • Create New...