Jump to content
Forum Kopalni Wiedzy

Hyta

Users
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Hyta

 • Rank
  Fuks

Informacje szczegółowe

 • Płeć
  Nie powiem
 1. Dobrze że są jeszcze ludzie którzy nie boją się ryzykować życie żeby zdemaskować zbrodniarzy.
 2. "Nowy sposób"?? To już od dziesiątek lat się robi! http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_sterile_insect_technique_trials
 3. Jaki rekord? http://en.wikipedia.org/wiki/Bathyscaphe_Trieste
 4. To jedna z najlepszych usług Google - można sprawdzić adres i wygląd otoczenia szybko i łatwo. Natomiast ziemia 3D sprawdzałaby się lepiej gdyby zamiast wolontariuszy dodających modele budynków były one tworzone automatycznie z danych zgromadzonych w StreetView. To jednak będzie możliwe dopiero za kilka lat, ponieważ nie mamy jeszcze algorytmów realizujących to, co mózg ludzki robi bezwiednie - przekształcania obrazu z dwóch kamer na bryłę 3D.
 5. "Nikt się nie spodziewał"?? A u nas dr. Jan Kwaśniewski (ten od żywienia optymalnego) już wiele lat temu opisał jak ważna jest wątroba dla odżywania mózgu. Vide: "Tłuste Życie"
 6. Ludzie nie powinni kierować pojazdami - powinni tylko wyznaczać cel podróży. Ludzie nie powinni pisać programów - powinni tylko określać wynik programowania. Ludzie nie powinni produkować - powinni tylko określać wynik produkcji.
 7. Zawsze miałem przeświadczenie że jedna usterka wystarczy aby zatrzymać samolot...
 8. Niedługo i tak wszystkie telefony będą z GPS.
 9. Poszczególne firmy nie, ale wysiłek społeczeństwa jako całości jest wtedy skierowany suboptymalnie.
 10. Nie widzę problemu w upłynnieniu udziałów. Codziennie wielomilionowe transakcje nawet na naszej małej giełdzie warszawskiej przechodzą. Rynek by ledwo zauważył takie wyprzedanie akcji w ciągu kilku sesji.
×
×
 • Create New...