Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
thibris

Imprezy kulturalno-rozrywkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym rozpocząć ten wątek, abyśmy wspólnie mogli wskazać sobie wzajemnie ciekawe imprezy (z naszej perspektywy). Czasami po prostu człowiek nie czyta odpowiednich gazet, stronek i innych form przekazu, aby się dowiedzieć o tym co się ciekawego w naszym sąsiedztwie i nie tylko dzieje.

 

Na początek:

Musical "Jesus Christ Superstar" w Wojewódzkim Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie, woj. śląskie.

13.06.2009 godzina 21.00

Darmowy spektakl dla wielbicieli czasów "dzieci kwiatów", niebanalnej muzyki Andrew Lloyd Webbera i dobrej zabawy fundowanej przez Teatr Rozrywki w Chorzowie.

Oficjalne info: http://www.teatr-rozrywki.pl/spektakl.php?id=244

 

Na troszkę później:

XV Przystanek Woodstock, Kostrzyn nad Odrą, woj. lubuskie

31.07 – 2.08.2009 r.

Nie wiem czy trzeba pisać o tak pozytywnym ewenemencie. W tym roku oprócz wielu innych atrakcji i wspaniałych kapel zagrają: Guano Apes, Korpiklaani, Dżem, The Subways, Jelonek, Voo Voo, plus jest szansa na Lao Che, Clawfinger, czy mój ukochany Closterkeller ;)

Niewielką tajemnicą są też podejścia Jurka Owsiaka do tego aby zagrał w tym roku Peral Jam :)

Przybywajcie

Oficjalne info: http://www.wosp.org.pl/przystanek/2009/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to dobry wątek,u mnie akurat ostatnio rozdawali darmowe bilety na Kult,jako że im się nie sprzedawały to dostałem za free całą masę i potem kolportowałem wśród znajomych,więc na przyszłość chętnie zapodam jakiemuś kopalniakowi krakowskiemu

 

a tak poza tym to ołpener się fajnie zapowiada(prócz tego, że będzie na nim moja siostra która już od miesiąca się tym chwali i wkurza mnie bo ja nie jadę)

 

poza tym zza płota podglądałem selektora na krakowskich błoniach,całkiem fajne,choć Royksopp na żywo jest bardzo odległy od studyjnych wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...