Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
mollin

Zycie miedzy wcieleniami- badania Michaela Newtona.

Rekomendowane odpowiedzi

Hipnoza, wywoływanie duchów, religia, zabobony, przepowiednie, proroctwa, systemy toto lotka, klątwy, fatum, plagi, deja vu, nałogi, teorie spisku, plotki czy jednoręki bandyta z wizją szybkiego wzbogacenia się jak w grze w kasynach to pożywka dla szarej masy nie znającej podstaw socjologii/psychologi/zachowań udzkich/instynktów pierwotnych.

Z dzieciństwa zapamiętałem jedynie traumę (zepsuta skorodowana pompa i kąsające gęsi), a miało się z trzy-cztery lata.

Tak to jest na tym interniecie i w mediach typu TV/radio, że mozna upowszechnić każdą głupotę (najpierw odrzucaną i po czasie przyjętą, bądź podtrzymywaną).

Można manipulować swoja rodziną, grupą społeczną jak i milionami!

Poodchwalanie, przynęta czy nawet metoda nagród i kar nie działa wszędzie.

Nic tu nie napisano o zasobie słownictwa ani o pytaniach wychwytujących.

W Boga i Szatana uwierzę jak ich zobaczę. A jak ich nie ujrzę to zostanę ateistą. Teraz nie myślę nad wiarą czy ateistą tylko chcę wyłapać Wasze opinie i doświadczenia.

Zawsze byłem zdania, że w zamiast lekcji jednej religii powinny być ukazane wszystkie razem z ateizmem i genezą sekciarstwa (co by ukazać schemat podatności ludzkiej osobowości/psychiki/przystosowalności do danych czynników społecznych, gdzie tejże jednostce dane było "przyjść na swiat", bądź w jakich warunkach przyszło żyć - nie wliczając migracji/emigracji).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybysmy uznali , ze mamy jedynie takie same ,,wizje,, w hipnozie regresyjnej to i tak pozostaje duza wartosc filozoficzno-psychologiczna modelu swiata z jakim sie tam stykamy.  Przyjmujac zalozenie, ze bralismy udzial w wyborze obecnego wcielania, kierujac sie jak najlepszym rozwojem duszy ,inaczej spojrzymy na nasze zyciowe lekcje.

Mam nieodparte wrazenie ,ze od Sokratesa do wspolczesnie zyjacego mistrza swiata w gimnastyce Dana Millmana wszyscy mowia o tym samym..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...