Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
thibris

Czy oni wszyscy powariowali ?

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.rmf.fm/fakty/?id=153014

 

Czy w ogóle sprzedaż/kupno działek na innych planetach i ich naturalnych satelitach ma sens ? Nie piszę o kwestii tego że nigdy na tej zakupionej działce nie postawimy pewnie stopy, lecz o kwestiach prawnych tego kawałka "ziemii" posiadania. Czy jakakolwiek firma/rząd może sprzedawać legalnie coś takiego ? Przecież księżyc czy mars nie są niczyją własnością. może to tylko taka zabawa dla zblazowanych ludzi, którzy nie wiedzą już w co wpakować swoją kasę? I oczywiście tych, którzy postanawiają zbić na tym interes ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna stał się sąsiadką Micka Jaggera, Arnolda Schwarzeneggera, Toma Cruise'a a także… braci Kaczyńskich.

Światowa elita. Angielski niezrozumiały ćpun, białkożerca, człowiek który ma problemy z prowadzeniem samochodu z automatyczną skrzynią biegów i dwa zacofane karły.

 

Tak Thibrisie, jest to dla idiotów, stworzone przez ludzi inteligentnych, którzy robią kasę właśnie na tej grupie społecznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się w to wierzyć.  ???  Poza tym kto, i skąd ma prawo do sprzedawania "działek" na innych planetach. Tak sobie myślę, że podbój kosmosu skazany jest z góry na niepowodzenie. Jak tylko uda nam się stworzyć na jakiejś planecie dobre warunki mieszkalne to każdy kraj ruszy do boju żeby jak największą część zagarnąć dla siebie, bo nie wierze osobiście w jakiekolwiek dogadanie się w sprawie podziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy zaczną sprzedawać działki na słońcu, albo kawałki jądra ziemi: "Tylko teraz, niech to co napędza planetę, będzie twoje!" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

f*ck THEM!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam pulsar PSR B1257+2, cena wywoławcza 10zł licytujcie! :)

... dostawa/podróż we własnym zakresie ;)

 

Każdy w ten sposób może działać, choć ziemia na Księżycu może posłużyć np do budowy obserwatorium, labolatorium itp trudno jednak stwierdzić kto jest prawowitym właścicielem i komu się należy zapłata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@macintosh

Szukałem w sieci, aż w końcu znalazłem :D Kiedyś miałem kasetę "f*ck THEM", a to z kawałek zeń:

http://www.youtube.com/watch?v=m5ok_aEnVbY

Tak na rozluźnienie, nie spinaj się ziom, bo nie ma czym, ot ludzka głupota ;)

@w46

To ja też się dorzucę :P sprzedam modem USB NET BOX 2 (EDGE) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni ludzie na świecie nie mają zaspokojonych podstawowych potrzeb, a drudzy się bawią i przepuszczają pieniądz wypracowany kosztem innych! tak ten system (ludzki jak i przyrodniczy funkcjonuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...