Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Tomek

Do Administratora: Prośba o usuniecie konta waldi i zablokowanie ip użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Nieprecyzyjnie napisałem - za użytkowników uznałem wszystkich którzy z korzystają ze strony czyli ją czytają (nie koniecznie rejestrując się na forum).

 

I o tym właśnie napisałem max strumień chwilowy to 92 (w Październiku 2008) osoby a obecnie 34 od tamtego okresu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kilka postów wyżej napisałem:

Waldi skoro już piszesz o statystykach przedstawionych na forum to zapewne wiesz że nie mają one żadnego znaczenia biznesowego. Znaczenie ma natomiast ilość unikalnych odwiedzin a przede wszystkim ilość unikalnych kliknięć w reklamy co przekłada się na zysk. Największe jednak znaczenie ma grupa docelowa do której skierowana jest reklama - im bardziej się pokrywa z grupą odwiedzających forum tym lepszy efekt biznesowy. Więc nie chodzi o to aby strona była często odwiedzana tylko o to aby zyskiwała nowych użytkowników* (nie tracąc istniejących) którzy należą do grupy docelowej.

 

* użytkownicy - w znaczeniu osób przeglądających stronę

 

Poza tym ilość odświeżeń strony to nie Twoja zasługa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ilość odświeżeń strony to nie Twoja zasługa 

Oczywiscie że nie moja zasługa, bo to nie ja ją odwiedzam jako 92 osobowy strumień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to całkiem możliwe  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak nazywa się ten który wywołuje manipulację??

waldi 8)

Co do pozostałych wymienionych określeń to proponuję podejść do tego tak:

 

Dziewczyna wychodzi na imprezę, odstrzeliła się na maxa jak uważała, przed lustrem stała godzinę .

 

I co??

Na koniec przyzywa koleżankę i pyta jak wyglądam??

 

Czy dobra koleżanka powie że ślicznie skoro zauważy że makijaż jest za cieżki albo nie pasuje??

Prawdziwa koleżanka powie prawdę choćby miała podpaść. Czy należy mieć pretensje do tej koleżanki?? No chyba nie, raczej dzięki się należy.

Moralność Pani Dulskiej? Cudze pod lasem, a swojego pod nosem nie widzisz? ;)

Znów podjudzasz Tomka , Maca , Thibrisa , w46 do walki po co??

Podobno kłamstwo powtórzone 10 razy staje się prawdą, ale czy naprawdę sądzisz że tu ciemnota siedzi na forum? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomku, to nie była wiadomość do pana . Znów mikro.sa manipulacja się udała nożyczki już dzwięczą (teraz czas na mc).

 

Podobno kłamstwo powtórzone 10 razy staje się prawdą

 

Normalnie 1000 razy, w twoim przypadku wystarczy raz (jak na załączonym powyżej przypadku) a potem sie dziwisz:

 

Potem się zaczęło wyzywanie mnie od debili i głupków jak coś źle zrobiłem, i przytyczki w stylu: "Czy Ty w ogóle myślisz?!" itd...

 

http://kopalniawiedzy.pl/forum/index.php/topic,6651.msg33708.html#msg33708

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie 1000 razy, w twoim przypadku wystarczy raz

W twoim czy Pana, i po raz kolejny obrażasz kogoś, a przecież napisałeś, że na publicznej przestrzeni "nie wypada".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldi jest kopalniowym Palikotem. wczesniej wydawalo mi sie ze ubarwia forum ale jego poziom znaczaco sie znizyl.

Waldi przestan juz.

Jestem pozbawiona kultury-powinnam sie przywitac skoro juz przylazlam. Witam wiec szanownych kolegow i kolezanki z kopalni. Milo jest byc znow wsrod was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem dobrze jak "marnotrawni synowie i córy" wracają na łono Kopalni, czasem nie. Ciebie zawsze dobrze widzieć cogito. Dobrze jest mieć jeszcze jeden kobiecy punkt widzenia w tunelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, cogito :) Fajnie, że wróciłaś ;) Faktycznie, trochę kobiecego spojrzenia nam dobrze tutaj zrobi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę że wróciłaś :) Witaj ponownie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem pozbawiona kultury

 

Z przykrością, zgadzam się z tobą. Witać się w wątku pogrzebowym , założonym z zawiści i to w takim lizusowskim tonie. ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

Z przykrością, zgadzam się z tobą. Witać się w wątku pogrzebowym , założonym z zawiści i to w takim lizusowskim tonie. ech...

Zmieniłeś dobór słów od skasowania konta cogito względem dzisiaj (być może chodzi o słowa jak "dupoliżca"). Ty też zostałeś przywitany - gdybyś nie zauważył.

 

Czy zawsze kiedy w kimś przejawia się "lubienie" - uważasz, że to jakaś marna próba w dziedzinie SuperDupoLizania? Tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Mac.

Waldi, miejsce na przywitanie byloby prawie w kazdym innym watku rownie dobre. Ty zrobiles cos gorszego z watkiem o smierci p. Blonskiego.

Nie obrazaj mnie Waldi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłeś dobór słów od skasowania konta cogito względem dzisiaj (być może chodzi o słowa jak "dupoliżca"). Ty też zostałeś przywitany - gdybyś nie zauważył.

 

Jasne , Tomek nawet założył wątek powitalny :

http://kopalniawiedzy.pl/forum/index.php/topic,6892.new.html#new

 

Zaczął reglamentować dobre wiadomości (be, monopolista dobrych widomości ) a teraz chce moderować luźne gatki (gatki a nie gadki) dlatego w swoich już wymieniłem gumkę na sznureczek i zawiązałem na węzełek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...