Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
malinova

Lotnisko

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie pomyslałam ze o tym powinni sie dowiedziec wszyscy.Mnie to troszke zdziwiło ponieważ planuje sie zamknąc lotnisko w pod warszawskich Balicach...

Ciekawe czy szykuje sie nowe miejsce na budowe centrum handlowego

http://www.ratujlotnisko.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście mieszkam daleko od Warszawy i nie potrzebne mi to lotnisko. Włodarzom najwidoczniej też nie, skoro nie potrafili o nie zadbać i sprawić by było rentowne. Osobiście wolałbym ratować jakiś rezerwat przyrody niż lotnisko w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi się tego wszystkiego czytać; zapewne chodzi o ceny paliwa, jak również teraz od niedawna za start i lądowanie linie muszą płacić 10 razy więcej (ze 100 zł do 1000zł) co jest kompletnym absurdem, no ale cóż... EUROPA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lotnisko jest nierentowne, to po co je utrzymywać? Tylko po to, żeby wydawać na nie więcej, niz się z niego uzyskuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko że ludzie którzy teraz walczą o to lotnisko nie pomyślą o tym żeby skoro aż tak je kochają to niech sobie je opłacą sami,oni pomyślą że skoro tak ważne dla nich to lotnisko to reszta ludzkości/narodu/społeczeństwa dla której to lotnisko nie jest ważne, powinna płacić na utrzymanie tego nierentownego lotniska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie to troszke zdziwiło ponieważ planuje sie zamknąc lotnisko w pod warszawskich Balicach...

 

Mnie też to zdziwiło, bo w Krakowie są Balice i lotnisko , a ty piszesz o podwarszawskich

Babicach .

 

Nastawiają tam bloków mieszkalnych, a działkę kupią za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...