Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość tymeknafali

Spory i kłutnie...

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie jest Waldi? Chyba sie przestraszyl moderatorow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież wszyscy widzą że delikwent przegina pałę (ja też,

 

Ale co tam, mamy moderatorów i waldi staje przed realnymmi konsekwencjami swoich poczynań i albo się zreflektuje albo wyleci.

 

Do założyciela wątku:

 

Proszę upomnieć niezoriętowanego zacytowanego powyżej że wątek dotyczacy spraw organizacyjnych i moderatorów jest gdzie indziej (w tym wątku jego wypowiedz jest  spamem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już nie będę :) Po prostu strasznie irytuję mnię ludzka niekonsekwencja i hipokryzja. Niby nikt cię tu nie chce, a jednak wszyscy uparcie czytają twoje wypociny..

 

Cogito wychodzi na to, że teraz ty jesteś prowokatorką  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prostu strasznie irytuję mnię ludzka niekonsekwencja i hipokryzja

 

Mnie też.

 

Przecież wszyscy widzą że delikwent przegina pałę

 

ale jeszcze bardziej podświadome manipulowanie cudzą opiną. Chyba że robisz to nieświadomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrykusie - jedni widzą co ktoś plecie za farmazony na forum - ponieważ śledzą je dłużej. Ale są ludzie co przeczytają jakiś wątek, później komentarz czy dwa pod nim i stwierdzą że tu jacyś nie całkiem normalni siedzą. To że ktoś setny raz napisze bzdurę, wcale nie znaczy że mi to zwisa i że nie powinienem reagować. No chyba że tylko ja tak to czuję.

Waldi - jak mnie pamięć nie myli to piszemy teraz w luźnych gatkach - moderatora tu nie ma. Większych reguł odnośnie spamu też nie. Inaczej Twój wątek o pogodzie dawno by popłynął w cache googla...

Cogito - proszę nie straszyć moderatorami - jeszcze się co poniektórzy przestraszą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Waldi - jak mnie pamięć nie myli to piszemy teraz w luźnych gatkach - moderatora tu nie ma.

 

Prosiłem właściciela wątku a nie moderatora.

 

Inaczej Twój wątek o pogodzie dawno by popłynął w cache googla...

 

 

Dlaczego?? bo jesteś znawcą tematu z tytułem profesora?? czy ,,cienkim bolkiem'' w tym temacie z wielkimi abicjami do dokopania komuś, w celu pobudzenia ośrodka nagrody w swoim mu...czku.

 

 

 

 

Ale nie martw się (PM się uleczy, a potem uleczy ciebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Ty jesteś znawcą tematu z tytułem profesora, aby upominać człowieka jak to zrobiłeś kilka postów wyżej i twierdzić, że jego wpis to spam ?

Według mnie z wątkiem o pogodzie powinieneś wylecieć na www.pogodynka.info

Resztę marnych zaczepek puszczam mimo uszu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój, czytaliby też innych i szybko połapali by się kto jest kto i kto przez kogo jest ignorowany. Dalej mówisz o reakcji. Więc każda powinna dawać jakiś rezultat. Doskonale zdajesz sobię sprawę z tego że napisanie poraz setny reprymendy waldiemu jego postępowania nie zmieni, a jest jedynie wodą na młyn zaśmiecacza forum. Ignorancja natomiast przyniosłaby konkretne rezultaty. Nawet jemu znudziłoby się pisanie monologów. Po za tym to jest kwestia poświęcenia własnej dumy dla porządku. Jestem święcie przekonany, że użytkownicy ignorując zadymiarza sami mogliby to już dawno skończyć. A tak będziecie dalej tłumaczyć, że "trzeba reagować"..

 

Cogito - proszę nie straszyć moderatorami - jeszcze się co poniektórzy przestraszą...

 

;D Jak na razie jednego tylko zachęciła   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zaśmiecacza forum
Jestem święcie przekonany, że użytkownicy ignorując zadymiarza sami mogliby to już dawno skończyć

 

Daj przykład i odczep się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czas nie istnieje i zawsze jest wtorek, prawda?

 

Nie , to nie jest dzień świastaka (!).  Istnieje tylko TERAZ (ta sekunda), przeszłość była , jutra nie ma (w powszechnie rozumianym znaczeniu).

 

Coś jak film w starym kinie z taśmy celuloidowej (było się zwinęło, świeci teraz , przyszłość zależy od elektrowni i miliona innych rzeczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrykus - nie chodziło mi o upominanie Waldiego po raz setny. Od tego są administratorzy i przewidziane wcześniej czy później reperkusje za różne niezgodne z regulaminem zachowania.

Mi chodziło o prostowanie jakichś głupot, które ktoś sieje pod jakimś artykułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi chodziło o prostowanie jakichś głupot, które ktoś sieje pod jakimś artykułem

 

Pasowało udowodnić że to są głupoty , zanim się zajmiesz prostowaniem prostego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No toć napisałem co by się stało z takimi gdyby zaczęto je ignorować. A z resztą o czym my tu rozmawiamy. Ludzie dają się waldiemu wkręcać i pod artykułami i w gatkach i w administracyjnych. Trochę odkręcasz kota ogonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ odpisałeś, to się zastanów dlaczego to zrobiłeś?? Dlaczego ze mną dyskutujesz?? Dlaczego w wątku kłutnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialam zachecac waldiego. Ucieszylam sie ze moze sobie juz dal spokoj. Ale za wczesnie sie ucieszylam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo sie popsules i mnie zignorowales.

Gdybys byl wczesniej taki jak teraz nie odeszlabym z forum.

A! Twoje proroctwa sie nie sprawdzaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwile albo bede czekac do konca zycia na rycerza, ktorego  NIE MA. Waldi, w jakim ty swiecie zyjesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...