Skocz do zawartości
Forum Kopalni Wiedzy
Gość macintosh

Kopalniany interfejs użytkownika.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość macintosh

Nie bierz tego osobiście - ale trzeba się liczyć z konsekwencjami tego co się mówi/pisze.

O mnie: to mi się podoba :)

Nie podoba mi się, ze mógłbym skrzywdzić kogoś swoja wypowiedzią (np. gdy zdarzy się znów ktoś taki jak marlena - może to temu komuś nawet nagmatwać życie albo powiększyć negatywne uczucie do jakiegoś Silnie Materialnego Obiektu Reala - np.mężczyzn PO CO?)

 

Jak napisałem kiedyś coś głupiego(ze 6mcy temu) - i wyglądało jakbym był Wielkim Głupcem - to niech zostanie, bo mnie interesuje : co teraz? ;)

 

Zmienianie dawnych wiadomości to pierwsze stadium w procesie osiągania takiej dewiacji.

Nie bój się doktorze. Mi to nie grozi. :P Rozbawiałeś mnie na Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z błędnym łączeniem tematycznym artykułów chyba niestety pozostała bez zainteresowania, ale mam inna drobną sugestię. Otóż w przypadku forum przydałoby się w głównym poście lub jakoś nad wątkiem umieścić link do pierwotnego artykułu. Byłoby to przydatne dlatego, że na forum nie są osadzane grafiki, tagi, link do źródła, a tym bardziej galerie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy czytać za pośrednictwem strony :) to już jakiś czas temu omawialiśmy z thibrisem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nic z tego nie wynikło :) Nie wiem jak inni użytkownicy, ale mi się wygodniej przegląda Kopalnię za pomocą forum. Wiem kiedy i gdzie pojawiły się nowe wątki, czy gdzie "rozpętała" się właśnie jakaś dyskusja. Nie wiem czy jest jakaś różnica w ilości reklam na forum czy na głównej stronie tylko.

Dobrze, że ktoś zwrócił na to uwagę, bo już myślałem że to ja jakiś dziwny jestem ;) Być może w planowanej modyfikacji silnika forum będzie się dało wprzęgnąć podobną funkcjonalność jako standard...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy czytać za pośrednictwem strony :)

To nie jest żadne rozwiązanie, bo o ile wolę czytać artykuły z głównej, to jeśli przychodzi odpowiedź w wątku który śledzę i dostaje info na maila, to jest tam jedynie link do forum a nie do artykułu. Powiedzmy, że teraz chciałbym skonfrontować coś ze źródłem lub jeszcze raz zerknąć na ilustrację, to muszę skopiować temat, wejść na stronę główną, wyszukać i dopiero mogę kliknąć artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
my jako gremium

 

Diagnoza :rozdwojenie jaźni, wielokrotna jaźń, schizo...., odrzucenie w dzieciństwie, sieroctwo.

 

Waldi gdy już zobaczy czarno na białym, że napisał coś debilnego, to zamiast po prostu przyznać się do błędu, kasuje posty. Zmienianie dawnych wiadomości to pierwsze stadium w procesie osiągania takiej dewiacji.

 

Jak już sie ogrzejesz to przyjmij do wiadomości:

 

Czym się różni mądry od głupiego:

 

... pierwszy ciągle się uczy, drugi uważa ze już wszystko umie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, waldi. Wyciągnij wnioski z tego, jak często unikasz przyznania się do błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż to, waldi. Wyciągnij wnioski z tego, jak często unikasz przyznania się do błędu.

 

Czy ja pisałem o błedach?? gdzie?? a gdzie ty znalazłeś jakieś błędy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętasz już choćby tego, jak nazwałeś delfina rybą i unikałeś przyznania się do niewiedzy/pomyłki? Mógłbym podać jeszcze wiele przykładów, ale to naprawdę nie ma sensu - dostatecznie wiele razy zwracano ci uwagę, a ja nie zamierzam ciągnąć off-topika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chcesz nam udowodnić, że Wikipedia to spisek cyklistów i masonerii i dlatego delfin jest rybą, bo tam w pierwszym zdaniu jest napisane, że jest ssakiem? :)

 

Swoją drogą:

Marynarka Wojenna USA wykorzystuje delfiny do walki. Tresuje się je do wykrywania i stawiania min, jako kamikadze do przenoszenia ładunków na własnym ciele, aż do atakowania ludzi pod wodą celem zabijania nurków strony przeciwnej. Delfinom nakłada się wtedy na pysk specjalne "aparaty bojowe", przypominające kastety. Nurek, trafiony takim przyrządem, nie ma szans na przeżycie.

:-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo tam w pierwszym zdaniu jest napisane, że jest ssakiem?

 

Przeczytaj jeszcze kilka zdań , a dojdziesz do tego co napisałem.

 

Nie sią sutków jak ssaki lądowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj jeszcze kilka zdań , a dojdziesz do tego co napisałem.

Nie sią sutków jak ssaki lądowe.

I to czyni ich rybami ? Nie lubię tego zwrotu, ale muszę go użyć - LOL !

Mają sutki - pobierają pokarm z tych sutków - mieszczą się w definicji tego co nazywamy ssakami. Jeśli swoje dziecko będę karmił z butelki, pompując pokarm do buzi malucha nie zmieni go to z ssaka w coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli swoje dziecko będę karmił z butelki, pompując pokarm do buzi malucha nie zmieni go to z ssaka w coś innego.

 

A jeśli bedziesz wlewał to mleko w gębę krokodyla to zamieni się w saka?? Sak ma sać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli bedziesz wlewał to mleko w gębę krokodyla to zamieni się w saka?? Sak ma sać.

Nie ma to jak wiedza z książek od fizyki sprzed 1939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darwin żył wcześniej.

I pewnie należał do pajęczaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie! Przecież nie miał czterech nóg, więc musiał być pajęczakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na stronę główną forum i ten pomarańczowy kolor z popielatym daje wrażenie brudnej marchewki i tekst jasno popielaty (jakby wyblakły - stary , nieistotny).

Kolorem odpowiedzialnym za skoncentrowanie na wiadomości to błękitny (zastąpiłbym nim ten popielaty) a wiadomości czarne , pomarańczowe nazwy urzytkowników (wiek) , może jakiś motyw w tle przyciągnąłby kobiecą cześć czytających na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam prace nad modernizacją funkcjonalności forum ? Tylko sprawdzam :)

Jeśli byłaby taka możliwość, to może pokątnie udałoby się przemycić możliwość ignorowania danych tematów ? Żeby nie trzeba było oglądać różnych spamowych wątków lub dyskusji poza naszym kręgiem zainteresowania w widoku wszystkich nieprzeczytanych wiadomości.

Takie automatyczne "Zaznacz jako przeczytane" mi się marzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje czy nie wszystkie newsy są pisane na jedną modłę? Brak jakiejś standaryzacji czy co ? Niby wszystkie używają znaczników <p></p>, ale nie we wszystkich mają one taki sam efekt. W tych ładniejszych przerwa między akapitami wynosi troszkę mniej niż wiersz. W tych brzydszych ponad wiersz. Wiem, że tak mi się raz zrobiło jak poprawiłem literówkę w newsie, ale czemu się robi częściej to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierszowanie rozsypuje się po dokonaniu edycji notki :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość macintosh

nie ma jeszcze opcji łączenia postów:

właśnie posta nie napisałem >;) ,bo wyskoczyło mi, że czas edycji minął - poczułem się dyskryminowany :)

/*posta na inni niećio temat w nieco innym wątku*/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...